Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 48 z 83 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 65 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 1 apríl 2016 - 2:30

AHA! Dva Gerodormy po polhodine účinnosti bez záberu. Celodenná únava je prakticky fuč. Šancu vidím v užití ešte jednej pirule, čo však vôbec nie som nadšený. Teraz budem asi trochu hore (na NB) a potom sa budem naďalej pokúšať o spánok. V NBtelke som si ešte zapol PLUS, sú tam "Ničitelia mýtov", taký Večerníček pre dospelých.

Ak by sa náhodou stalo to, že nezaspím ani po 3. lieku, pôjdem si čítať niečo z akožepovinností a tak o troch až štvrtej plánujem už čiste len ležanie v kľude.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 A9245c07473c60311c20e2224b1f94ae
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester Pi 1 apríl 2016 - 7:13

Tak po dlhej dobe sem pridávam príspevok aj ja..
Veľmi zle som spala, bola som hore snáď 20 krát. A od štvrtej už len čakala, kedy môžem vstať aby som zvyšok rodiny nezobudila. Ešte že je piatok...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  diana.kucerova Pi 1 apríl 2016 - 9:28

I já jsem špatně spala. Byla jsem asi zmožená z větší fyzické aktivity než jsem za poslední dobu měla. Ale spíše na mě "něco leze". Byla jsem docela čilá, ale už jsem nebyla schopna číst, bolely mě oči. Dlouho jsem čistila koně, sundání staré srsti bylo nekonečné. Navíc je z toho hodně prachu. Tak snad dnešní noc bude lepší.
Držím palce všem, kdo má problém se spánkem, ať můžete usnout. Já si zažila za poslední 4 roky pouze 2 bezesné noci - bylo to v nemocnici. Pro mě snad není nic horší než nemoci spát.
diana.kucerova
diana.kucerova
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 19.03.2016
Vek : 55
Bydlisko Bydlisko : Ivančice, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Teva 300mg retard vecer

http://www.klub-dianak.estranky.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  CHINAMAN Pi 1 apríl 2016 - 14:44

V poslednom case tento tyzden sa budim a som v zmatenom stave. Dnes som sa zobudil o 00 00 a. Bol som v tom ze uz idem do prace aj som sa objekol po tme ale rychlo mi doslo ze to je neviem to nazvat proste zmatok ale vstal som opat okolo 4 20 a nalakal sa ze som zaspal. Je to divne teraz si to neviem vysvetlit. Mal som rano hraoznu naladu, na vsetko okolo mna v domacnosti som nadaval, ach jo potrebujem sa zrelaxovat. Dnes si asi slahnem pred spanim benzak hoc neviem ci robim dobre...
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 2 apríl 2016 - 0:52

Ahoj APBTCANDY,
keď som chodil do práce mával som to podobne. Časté to bolo, keď som v poobedí zadieremal a zrazu som vyskočil z postele, že som zmeškal do práce. Raz som bol akýsi rozbehnutý, že ma naši zastavili, že je sobota. Nevidím v tom nič extra zvláštne, stávalo sa mi to. Samozrejme bola to potom úľava.

................

Čo by to bolo, keby som pred spaním nenapísal do "mojej obľúbenej téme". Zrovna beží zaujímavý dokument na PLUS. Som veľmi zvedavý, ako sa "vyvŕbi" táto noc. Cez deň som pospával a totálne som si pravdepodobne zasiahol krehký spánkový režim. Tak zatiaľ...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 2 apríl 2016 - 2:12

Stále sledujem dokument o zvláštnych závislostiach. Končí to o 2:10, vtedy dám NB do dlhodobého spánku a budem oddych. Momentálne ukazujú ľudí, čo padli do spárov "zberačstva". Jednoducho, žijú v byte s "odpadom", prípadne jedna na vozíku "zbierala" prasatá (živé) a mala ich na pozemku cca 800 a plánovala im prirodzenú smrť...

Neviem prečo dávajú tie dokumenty tak príšerne neskoro, ale láka ma pozrieť si tieto zvláštne dokumenty. Spravidla piatky v noci na PLUS ide všeličo také zaujímavé.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 3 apríl 2016 - 0:41

Pred malou chvíľou začala nedeľa, tak trochu dúfam, že nedopadne ako dnes, čo som zaspal okolo piatej a vstával som akýsi "šrotový". Následok bol podriemavanie počas dňa. Ani sa mi nechce viac sťažovať.

Je pomerne kľudná vonku akoby to nežilo, len zo vzdialenej herne a bare v jednom čosi počuť. V TV dohromady nič, čo by stálo za nepretržité pozeranie, alebo sústredené pozeranie, vlastne len ako podmaz. Spať sa mi špeciálne nechce, doteraz som užil len polku Gerodormu, v príhodnej dobe dám ešte jeden celý - tak za hodinku. Dúfam, že mám takto šancu možno driemať. ...a tak

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 3 apríl 2016 - 2:51

Medzi druhou a treťou je taká pekná nočná hodina. Z krčiem už hlavná vlna podnapitých už prešla, všade je pomerne kľud. Z krčmo-herne odchádzali prednedávnom taxíky, tak už dúfam, že hlasné "rozhovory" na cestách už skončili. Z nedele na pondelok to býva omnoho kľudnejšie oproti nočným piatkom a sobotám. Máme tu neďaleko pomerne nové ihrisko, ale je na "trase", takže už sú nepoužiteľne doničené bránky aj dvere do športoviska. Čo si má o tom človek myslieť?

Inak tu taká pohodička. Plánujem za malú chvíľu užiť Gerodorm, teda dohromady za noc jede a pol tabletky, snáď to bude stačiť na zaspanie. Dnes ma akosi "netankuje", že je takáto pokročilá hodina. Vlastne jediná podmienka je byť v zásade ticho. To nie je problém.

Dnes máme nedeľu, takže si bez výčitiek môžte poleňošiť. Prajem čítajúcim túto tému čo najväčšiu pohodu aspoň v tento deň.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 2Q==
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  diana.kucerova Ne 3 apríl 2016 - 16:27

Já už 3 dny špatně usínám. Pokouší se o mě nějaká viroza a v hlavě se mi honilo, jak se sebeprezentovat na jedné akci. Včera jsem myšlenky hodila na papír, tak snad už dnes budu spát lépe. Dnes jsem se vzbudila skoro až v 9, tedy i když jsem usnula něco po jedné, tak jsem spala dost.
diana.kucerova
diana.kucerova
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 29
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 19.03.2016
Vek : 55
Bydlisko Bydlisko : Ivančice, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Quetiapine Teva 300mg retard vecer

http://www.klub-dianak.estranky.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 4 apríl 2016 - 1:46

Ahoj diana,
ono to tak skutočne býva, keď sa deje niečo väčšie. Myšlienky "lietajú" sem a tam a nie a nie tú rozbúrenú myseľ ukľudniť. Určite to nepomáha zaspávaniu, ani pokojnému spánku. Držím palce v sebaprezentovaní a vytrieskaj tú virózu nejakými dobrými medikamentami.

...................

Ahojte,
na hodinách mi ukazuje cca 1:40 z čoho nie som fakt nadšený. Pred malinkou chvíľou som užil tbl. Gerodormu a beriem sa už spať. Mám dostatočne vyvetrané, v hlave mi prebehlo že čo bude v lete. Najlepšie odísť za polárny kruh a tam si vegetiť. Zdá sa mi to, že jar začala akosi zhurta. Snáď to nebude ako pominulé roky, že prakticky nebolo prechodné obdobie medzi zimou a letom. Inak to tu krásne pučí, onedlho stromy zakvitnú. Chrobač už vychádza zo svojich skrýšii, takže pravdepodobne už budú začínať vyššie teploty. Zatiaľ som videl čmeliaka, muchu, lienku a chudák kocúr doniesol aj pijaka. ...hmm Čo to tu vlastne vypisujem? Radšej pôjdem oddychovať

Majte sa čo najlepšie. Tuto ...brú noc..
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 5 apríl 2016 - 2:18

Práve som si na vás zmyslel, že asi už všetci spíte a regenerujete sily smerom k slnečnému dňu. Už som užil 2tbl. Gerodormu, ale nepodarilo sa mi zaspať. Štve ma to. Je mi prakticky úplne jedno, či je niečo dobré v TV, alebo že mám rozčítanú knihu. Chcem spať! Spať! Alebo aspoň driemať, v kľude ležať, odpočívať...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 48 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 5 apríl 2016 - 22:55

Ja viem, že ešte nie je nejaká hlboká noc alebo podobne. Rád by som išiel skôr spať, alebo aspoň v mne primeranej hodine, tá prvá hodina zajtrajška by bola senzačná. Myslievam nielen na vás, ale aktuálne aj na Jožina, snáď mu bude každým dňom lepšie a lepšie.

Samozrejme želám to najlepšie aj všetkým fórumákom aj tých, čo len čítajú. Dobú noc. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 48 z 83 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 65 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore