Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 25 z 83 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 54 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 11 december 2015 - 23:32

Áno, už je noc. Nočný kľud začal pred hodinou aj čosi. Na ulici je ticho, ale u našich sa čosi deje. Mama robí vanilkové rožteky a otec sleduje film o Severnom Írsku. U mňa tak, že sa asi poberiem spať, ešte si trochu počítam knihu spomenutú v téme "Zrovna čítam", je to také vcelku oddychové, dobre napísané... Zaspanie odhadujem na jednu hodinu zajtra.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Bitwblackcatreadinginbed_thumb
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 12 december 2015 - 2:28

Tak teda máme teraz sobotu skoro pol tretej v skoré ráno. Ako sa dalo čakať na jednom Gerodorme mám problém zaspať, čo sa aj práve deje. Som zvedavý dokedy to organizmus vydrží. Snáď o tej štvrtej už budem chrápať.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 DT_Bw6Jy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 12 december 2015 - 5:57

Ahoj Tuto, prichadzam Ta podporit Very Happy
Zobudila som sa o 3:45, cca, potom som horuckovito zapisovala do dennika pre psychologicku sen o terapii, ktory bol hodne poucny. Asi sa uz na mna mozog nastval a potreboval mi objasnit par veci. To trvalo nejaky ten cas, nasledne som este preliezla par stranok a zakotvila som tu. Teraz som vsak uz utahana, potrebujem sa este dospat. Tak zatial welcome or bye
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 12 december 2015 - 20:40

Ďakujem za podporu Meretseger, ráta sa mi to.

Chcem, len toľko, že pravdepodobne so spaním to dnes nevyzerá ružovo, lebo som véééľa naspal aj cez deň. Tak a teraz sa neodvažujem tipnúť, kedy vlastne zaspím. Podobne ako včera si ordinujem jeden Gerodorm na celú noc, takže je tu otáznik. Zajtra sa môžem dospať. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 12 december 2015 - 23:41

Opäť sa blíži prelom dní, tentoraz je to zo soboty na nedeľu. Pred malou chvíľkou som užil pol tabletky Gerodormu, a teda mám v zásobe ešte jednu polku. Cítim sa celkom fajn, dnes som viac času strávil spaním a čumením na Net. Zaspávanie si tentoraz nedovolím tipovať, snáď keby som to "dal" o jednej, tak by som bol vcelku spokojný. Teraz už vypnem NB, aby bol väčší kľud, je možné, že sa nadránom ešte ozvem.
Dobrú noc prajem. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Picgifs-good-night-2174524
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 13 december 2015 - 2:24

ahojte,ja som v poslednom období celkom dobre spaval bol to len takí plitkí spanok napoly som bol hore a napoly som spal skorej take driemanie ale vstaval som vyspatí ale zase sa to pokazilo už 3 cele noci nespim tak som zvedavý či sa to časom niejak upravý.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 13 december 2015 - 21:11

Ahoj rasto,
ono, len aby sa Ti k tomu nespaniu niečo nepridalo. Radšej na krátku dobu uži nejaké prášky na spanie. Už aj voľnopredajné lieky môžu v začiatkoch pomôcť. "Pokašlané" spanie je nanič, viem o čom píšem.

....................

U mňa sa to ešte uvidí, budem dnes rád spánku. Verím, že vám tu nebudem strašiť s príspevkom okolo tej tretej-štvrtej ráno. Vstávanie mám na zajtra okolo siedmej, tak veľmi budem rád aspoň akému-takému spánku. 
affraid


Sladké sny praje Tuto.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 13 december 2015 - 21:32

ahoj tuto,no ved toho sa bojím že skoncim v nemocnici s bludmi ked sa nevyspim tak sa citim horsie na spanie teraz beriem zolpidem ale mam pocit že mi nezabera a davam sy aj taki volnopredajní melatonin.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 13 december 2015 - 21:46

Mne sa osvedčil Gerodorm, teda liek na predpis. Už ho prakticky užívam roky s drobnými pauzami. Dávali mi ho aj v nemocnici. Má výhodu aj sedatívneho účinku, nie je to "čisté" hypnotikum. Som s ním spokojný. Teraz bráva 1 až 2 tbl. na večer, zvyknem mať dávku pol tbl., keď nezaspím do jednej, dám si 2. polku. Už pomerne dlho je tomu, že som v noci vôbec nespal. Niekedy však ovplyvňuje vstávanie, t.j. zobúdzanie, ktoré je problematickejšie oproti neužitiu tbl.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  helena25 Ne 13 december 2015 - 22:13

Ahojte, ja ako som asi uz aj raz spominala, mna gerodorm zvykol ,,dorazit,,.Neviem, mal na mna velmi silny ucinok.Stacila jedna tabletka a do pol hodiny som zaspala a nic ma v noci nedokazalo prebudit, ani palc deti, skratka nic a zobudila som sa okolo 10tej,11tej rano...ale to bolo v obdobi, kedy som nevedela zaspat tak mi ho lekarka predpisala.Teraz mam pre pripad Stilnox, ktory je ovela slabsi. Moj spanok je vcelku dobry, len mam problem s tym, ze pred spanim, vela uvazujem a hlavou mi lieta tisíce myslienok a vpadam do roznych predstav a obrazov...ale ako hovorim, vyspim sa teraz dobre.Tak vam prajem takisto,aby ste mali pokojny, nicim neruseny spanok a aby vase rana boli vzdy cerstve a slnecne Smile
helena25
helena25
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 34
Dátum registrácie : 30.03.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Leponex, Olanzapin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 13 december 2015 - 22:34

ahojte,tak v stredu idem na kontrolu budem sy od doktori pitat gerodorm vyskusam a uvydim čo to spravy.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 13 december 2015 - 23:27

Tak, práve je skorá? noc, onedlho začne prvou hodinou "milovaný" pondelok. Silne dúfam, že na budík vstanem a plne funkčný dorazím do práce. Ach! Tie pondelky. Veruže cítiť na pracovnej atmosfére, že málokomu je to po vôli. Prvý deň v týždni nepovažujem za katastrofu, ale v malom dúfam, že vyspatie je základ. 

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 25 Have-to-go-to-work
prek.: Čo tým myslíš, že musíš ísť do práce?
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 25 z 83 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 54 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore