Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 16 z 83 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 49 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 26 október 2015 - 23:47

Fakt je, ester, že celkovo sa mi spanie polepšilo, ďakujem, že si si vo svojom príspevku na mňa spomenula. Momentálne napríklad viem, že po rannom budíku už nebudem spať osem hodín, to by som musel zaspať už o jedenástej. Budem rád, keď dnes nespadnem na 4-5 hodín. Ideálne si to predstavujem tak, že by som zaspal o pol noci. Tak by som mal sedem hodín zaručených. Ale dohovie... Zatiaľ Ti želám osviežujúci spánok a ľahké zobúdzanie.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Images?q=tbn:ANd9GcTQiX5yrz2KsYrjITL7U56SWzbZCjSVOnrj0HTnZtLL-oA3Ro2fdw
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 27 október 2015 - 0:52

Jedna hodina po polnoci sa blíži a napriek tomu som stále hore. Nepáči sa mi to. Už som si dal pred malinkou chvíľou naviac Gerodorm a pôjdem sa pokúšať zaspať, zaspať a zaspať. Ráno ma čaká práca, chcem byť do nej čerstvý.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Cat-clipart-6-0
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ut 27 október 2015 - 4:48

tak sa mi zase podarilo zaspat okolo 11 a zobudit sa o 4rano je to takí malí pokrok kedže každu druhu noc pospím.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 27 október 2015 - 16:07

Ahoj rasto, tak to je nepríjemné, že takto každú druhú noc prebdieš. Zvláštne, že aj ja ako Ty som v minulosti cvičil a tiež som si užil problémy so spánkom. Nemá to nejaký súvis? Teraz je to podstatne lepšie, ale ešte nedávno...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  opadané lístie Ut 27 október 2015 - 16:20

ja som mal horsi spanok este pred chorobou. budieval som sa v noci a rano som tiez skor vstaval. pocas choroby sa mi to zhorsilo a teraz bez tlmivych liekov nespim vobec dobre. bud mam problem zaspat alebo sa budim uprostred noci na niekolko hodin. ale to moze byt aj tym, ze som dlhsi cas bral silno tlmive lieky navecer a organizmus sa mozno podla toho tak nejak nastavil.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  filipka Ut 27 október 2015 - 18:01

Ja spím bez Seroquelu asi 2 hodiny a koniec, nepomáhajú ani hypnotiká. So Seroquelom je to úplne bez problémov, spím ako mŕtvola.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Ut 27 október 2015 - 18:27

Filipka môžeš prezradiť koľko mg si na tú mŕtvolu stačí?
Díky.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ut 27 október 2015 - 18:31

ahoj tuto,nieje to moc dobre že spím len každu 2 noc aj to len nieakích 5 hodín ale je to lepšie ako ked som nespal každu noc len škoda že mi nezaberá zolpidem.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  filipka Ut 27 október 2015 - 19:24

Na mŕtvolu u mňa treba najmenej 500mg.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Ut 27 október 2015 - 20:08

Hmm ja som na 600mg/deň už mierne pociťujem ľahšie spanie... Uvidíme či to je tým. Ináč retard či ne retard na tú noc? Ale z dlhodobého tj asi jedno či nie?
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  filipka Ut 27 október 2015 - 20:42

Ja mám kombináciu oboch, teraz 800mg retard a 200-300mg neretard. Neretard je na spanie účinnejší Smile
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 27 október 2015 - 22:46

Troška sa nám tu rozprúdila debata, pridám sa. V nemocnici mi prakticky nezaberal ani injekčne Haloperidol s Diazepamom. Najlepší účinok na mňa má zatiaľ skoré vstávanie a pred plánovaným spánkom Gerodorm. Kvendiapín sa priam so mnou bije, omámi ma, ale spánok neprinesie.

................

Dnes by som bol veľmi rád, keby som zaspal už o dvadsiatejtretej hodine, aby som sa tých osem hodín vyspal. Uvidím, ale veľmi si to želám, aj lieky na spanie mám tak nastavené. Chcel by som do práce ísť oddýchnutý a plne prebratý. Myslím, že zaspatie o spomínanej hodine by mohlo zabrať práve takto.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 16 Images?q=tbn:ANd9GcTJRlr6xK2acfDLhk4BOHsEsOTX50Hw5bUONAJKBg7-wWAHKnermQ
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 16 z 83 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 49 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore