Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 9 z 83 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 46 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ne 20 september 2015 - 11:17

Tuto, dakujem Ti, napodobne Wink

Ja som bola hore do... cca jednej a prezerala toto forum laughing
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 21 september 2015 - 20:10

Ahojte, dnešná noc bude kľúčová. Keď som si nameral 38 stupňov, tak som do seba nadžgal nejaké tie vitamíny a poraleny. Najlepšie by bolo zaspať a ráno ako rybička do práce. Už si aj natáčam budíky. V noci spím s mikinou a kapucou na hlave, ponožky sú nevyhnutnosť a podľa všetkého si dám bavlnené rukavice. Včera to pomohlo. very sad3

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Sick-images630x400
aspoň, že nie všetko toto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 24 september 2015 - 23:54

Za chvíľku bude piatok(0:00) a ja dúfam, že spať budem. V tento utorok som bol v práci, ale už to nebolo ono. Neskôr som išiel obvodnému, ktorý mi kázal liečiť sa. Tento piatok by som mohol nastúpiť do práce, ale trochu sa bojím aby sa mi teplota a chrípka ešte nevrátila. Ten jeden deň by som ešte obetoval na doliečenie. Potom ide víkend a to by som mal už byť fit.

Teraz je už za 15min. polnoc, mal by som už spať... Na druhej strane som spal máličko aj doobeda a aj poobede, čo mi pomohlo. Dám si Gerodorm a snáď už nebudem o 3-4hodiny vypisovať, že nespím.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Sick_horse_cartoon1
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav So 26 september 2015 - 8:09

Ahoj. Tak dnes som myslel na túto tému pomerne často v noci. Ale povedal som si, že počkám do rána... a podarilo sa. Síce sme šli spať okolo polnoci a vstal som o 7 ale považujem to za úspech.
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 september 2015 - 23:53

Ani sa nenazdám a bude tu pondelok. Ešte mám trochu chrípku, ale pomohlo mi denné pospávanie v posteli celkom pozakrývaný a predopovaný vitamínmi. Neviem ako so mnou v noci, teda vlastne už teraz. Neviem ako odhadnúť moje zaspávanie.  Shocked Myslím však, že tentoraz som to, ako vedomú voľbu, urobil správne. Viem, že noc je na spanie, ale zasa na druhej strane som pohol s jesenným ochorením. Je mi teda lepšie, len neviem, kedy zaspím...  affraid


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Flu%20remedy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 28 september 2015 - 2:06

Nie je ďaleko od druhej hodiny, spať sa mi nechce. Aj sa pokúšam zaspať, ale je to len o prehadzovaní, a ani driemoty na mňa nejdú. Tak trochu vegetím, odhadujem, že som hore asi 7-8 hodín a predtým som spal takých 15-16 hodín. Logicky mi to pomohlo proti chrípke, ale nie som si celkom istý, ako mi prospeje prebdená noc. Vlastne môžem len napísať ako to zatiaľ u mňa prebiehalo:
   - mama pozerá Vilovu Rozborilovu reláciu - pokúšam sa o driemoty - otec ide spať - som na NB - pokus o zaspanie - dávam si lieky na spanie - cigareta - pokus o zaspanie - pozerám wrestlingmaniu na mobile - cigareta - pokus o zaspatie - cigareta - pokus o zaspanie - jedenie - pokus o zaspanie - NB, Net  very sad3

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 FWMEK5TGJQEJMPN.LARGE
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Po 28 september 2015 - 9:32

Tuto - pozrel si aspoň zatmenie keď už si buntosil? Ja som si dal budíka. Rodinu som nebudil ale mám pár foto. Snáď aj sem nejakú hodím ak sa podarili Smile
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 28 september 2015 - 14:13

Ahoj xkrchnav,
u mňa to vyšlo tak, že keď som dopísal príspevok tak som za chvíľu aj zaspal. Neviem, či je to náhodou, ale už viackrát sa mi stalo, že keď som napísal príspevok o ne-spaní, tak som zadriemal. Trochu ma aj mrzelo, že som to zatmenie zmeškal, ale bol som spokojný, že som išiel do práce oddýchnutý. Mama ho pozorovala, a že to bolo veľmi zaujímavé.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 29 september 2015 - 0:45

Ahojte,
dnes som si poobede nadspal asi 3 hodinky, čo bolo podmienené aj zvyškami chrípky v tele. Stále sa však necítim úplne fit. Zajtra už doberiem antibiotiká a dúfam, že sa to nepoberie k horšiemu. Tak spím najmä v ponožkách a mikine, aby som sa v noci dobre prehrial. Ešte stále si dávam vitamíny a raz denne aj čosi voľnopredajné na chrípku. 

Jednoducho je práve pol jednej a spať sa mi extra nechce. Odhadujem, že reálne zaspanie sa mi podarí zrealizovať až okolo druhej, podobne ako včera. Tentoraz ma však teší, že som sa poobede pomerne dobre vyspal a tak som napomohol liečebnému procesu. 

Zajtra idem na ôsmu do práce, troška sa teším, ale mierne sú aj obavy. V pred. počasia hlásili pekne, tak mám o zábavu postarané, budú sa natierať lavičky. 

Celkovo ma prekvapuje, že necítim tú starú nepríjemnú únavu, nahradila ju akási nová, spavá v poobedí. "Hlasy" sa objavujú na balkóne, neviem, či si na to zvyknem. Navyše užívam Haloperidol a Amisulprid. Sú to len malé dávky naviac, ale cítim, že mi pomáhajú. Vysadzovanie liekov u mňa nepripadá do úvahy.

Dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Z
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 29 september 2015 - 23:15

Zdravím všetkých,
už mi to pripadá ako nejaký čarodejný trik, alebo podobne. Keď napíšem do tejto témy, spravidla do polhodiny zaspím. Už sa mi to stalo nie viackrát, ale mnohokrát. Neviem ako si to mám vysvetliť, ale ako náhoda mi to už nepripadá. V podstate som skeptik, ale no toto. 

Rád by som v túto hodinu zaspal, klasicky som pod hrubším paplónom v ponožkách a mikine. Ako som tu písal, je to kvôli chorobe. Zajtra uvidím, či už som z toho vonku. Už som trochu zvedavý, čo sa bude diať zajtra v práci. Novo kúpenú obuv si nedám, odtestujem ju na kratšie vzdialenosti. ... akosi som sa rozpísal. Tak dobrú noc.

Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Work-boots
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 30 september 2015 - 23:35

Čaute spachtoši,
aby som sa zobudil vyspatý a mal za sebou osem hodín nočného oddychu, mal som zaspať pred pol hodinou. Samozrejme nie je to tak, som hore a pretože sa spolieham na parapsychologické vlastnosti tejto témy, tak, že vám napíšem. Teda, vlastne zvyknem pomerne rýchlo zaspať po tom, čo sem hodím pár slov. To som písal aj včera a zasa to pomohlo. Pravdepodobne dávam písaním sem akúsi pomyselnú bodku za prebehnutým dňom. Dobrú noc a svieže vstávanie praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Carodej
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 2 október 2015 - 0:39

Ahojte, tak zasa skúšam overený recept na zaspanie, teda schizokúru (písanie tu na fóre). Som zvedavý, či aj po týchto pár vetách zaspím. Práve v tejto chvíli sa už cítim mierne unavený, čo dúfam, že znamená prítomnosť spánku. Vlastne Zello ma trošku rozrušilo, ani neviem z akého dôvodu. Horšie je, že mám budík nastavený na 6:50 a teda, ak teraz zaspím budem spať 6 hodín aj tridsať minút  very unhappy

Nebudem nad tým mudrovať, teda nasleduje ďalší pokus o zaspatie...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Dog
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 83 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 46 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore