Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 15 z 83 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 49 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 24 október 2015 - 23:10

Držím. Je 23:10 a spať sa mi nechce. Práve pred chvíľou som si pretočil hodinky o hodinu dozadu, uvidím, čo spraví notebook, možno automaticky... Teda teoreticky je 22:10 a nemusím sa stresovať kvôli spaniu, asi si pôjdem ešte čítať.
study
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 24 október 2015 - 23:41

Priznám sa, tak trochu ma posledné dve hodiny nič nebaví. Akosi tápam v hmle. Asi notebook aj vypnem, aby ma to k nemu neťahalo. Namiesto čítania som pozeral Wrestlingmániu divas, keď je zápas poslabší, tak aspoň si pozriem atlétky, ktoré bojujú. Ja viem, že je to prakticky len taký podvod, a keby si chceli baby ublížiť, boli by ako hnilé hrušky obité. Ale aj to sa mi páči. V prípade, že si chcete pozrieť, tak tu je ukážka: https://www.youtube.com/watch?v=MMTZjUFybkQ

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Totaldivas2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 25 október 2015 - 2:54

tak som sa prave prebudil zaspal som okolo 11 hura aspon nieco sa mi podarilo pospat do rana je este daleko tak budem este skusat zaspat ale som volako vyspatí tak neviem či sa mi to podarý,
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 25 október 2015 - 5:15

tak pokus znova zaspat nevysiel po dlhom polihovani som vstal a dal sy pohar mlieka na oklamanie hladu lebo na ranajki je este skoro.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Ne 25 október 2015 - 9:20

Wow... tak to som ešte nevidel Smile príde mi to skoro ako oblečené Péčko Smile. Ako baby asi vedia, myslím, že by ma pekne otrieskali o zem. Síce sa "setria" ale na to pohadzovanie silu potrebujú a tá je pravá!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 25 október 2015 - 17:02

Ahoj xkrchnav, tak občas bývajú zranenia, je aj mužská varianta wwe, kde o to nie je až taká núdza, boli aj infarkty, aj zlomeniny (nehodové, nie naschvál)..., ale v zásade je to taká hra. Môj favorit z mužských videí je Brock Lesner (aj mma šampión) a z báb je to duo AJ Lee a Paige. 

Brock je bývalý šampión v mix martial arts, kde si fakt už dávali do tela s pribúdajúcim vekom prešiel do wwe, kde je to predsa len bezpečnejšie scared2 . Videí na Youtube je veľa, tak napr. :
https://www.youtube.com/watch?v=sb3CnTTEMT8

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Brock-lesnar


Naposledy upravil Tuto dňa Po 26 október 2015 - 0:21, celkom upravené 1 krát.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 26 október 2015 - 0:19

Ale späť k téme:

Ak som sa chcel vyspať 8 hodín, tak som mal zaspať niečo vyše hodiny dozadu. Aj tak som si to spôsobil sám, teda viem na koho nadávať. Som hore asi len 14 hodín, pričom by som ideálne mal zaspať okolo druhej hodiny v noci. Ale aj tak som rád, že som si v nedeľu takto pospal. Samozrejme, šikulka, som už užil prípustnú mieru práškov na spanie, ktorým bude za chvíľku končiť účinnosť. Tak sa teraz asi zašijem do postele a budem sa zase pokúšať o niečo ako je spánok.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Sleeping-clip-art-1399854
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Po 26 október 2015 - 4:21

večer som sa prinutil k dlkšej prechadzke,lihal som sy z nadejov že sa mi podarý zaspat kedže som večer predtím zaspal nepodarilo sa ešte aj mesiac niejak sylno svyeti asy je v splne to k spanku nepridava,v noci som poriadne vyhladol neodolal som a usmažil som sy 2 vajcia to mojej nadvahe moc neprospieva.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 26 október 2015 - 18:10

Napíšem len toľko, že v poslednom čase dosť dobre spím, síce cez pracovný týždeň je toho spánku o trošičku menej akoby som si prial. Cez víkendy spravidla dospávam. Cez pracovný týždeň si na hodinku ľahnem v kľude a dám si za úlohu tichúčko relaxovať. Trochu mi to pomáha a stane sa, že aj zadriemem. V noci je to tak na 7-5 hodín, čo je však neporovnateľne lepšie, ako kedysi to celonočné bdenie. Zdá sa, že to chodenie do práce mi pomáha, a myslím, že to tak aj je. Very Happy
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  opadané lístie Po 26 október 2015 - 18:18

Tuto, som rad, ze mas ten spanok neporovnatelne lepsi ako volakedy. robil som si kvoli tomu starosti, ze dokazes niektore noci uplne prebdiet. bol som toho nazoru, ze sa to muselo odzrkadlovat aj na psychickom stave, ale to vies teraz s odstupom casu najlepsie posudit Ty. ja som mal tiez istu nedavnu dobu zly spanok a citil som sa kvoli tomu dost zle. tazko som niesol prebdene nocne hodiny, pretoze som sa aj dost nudil. akosi ma v tuto nocnu dobu nic nebavilo, ani citanie. teraz mam spanok lepsi, comu som rad.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 26 október 2015 - 21:41

Veru opadané lístie, je tomu tak. Prebdetá noc ma buď približuje k hypománii, alebo naopak k depresii, a to napriek tomu, že lieky užívam ako mám doporučené od psychiatričky. Keď som bol dávno v nemocnici, tak sa to vždy začínalo porúchaným spánkom. Priznám sa, že doteraz ma máta, aby som primerane spal a nebdel v noci. Aj Ty si daj pozor na spánok, pokiaľ nie je celkovo rytmus počas dňa, tak aj so zaspávaním to nieje nič extra. Dobré je vstávať v rovnakú hodinu a to platí aj pre zaspávanie... Vlastne to už som písaval aj v minulosti. Lístie, držím Ti palce v primeranej regulácii biorytmu a aby si bol vždy dobre vyspatý.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 1712191-bigthumbnail
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 15 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester Po 26 október 2015 - 22:11

Som rada Tuto,že sa ti celkom darí si pospať. Keď som nevedela spávať tak mi moja doktorka vravela,že stačí 5 hodín spánku. No neviem... Ja musím pobede dospať,keď spím len toľko.
Mne hneď zvyšuje Kventiapin (Setinin) keď neviem spať...aj som rozmýšľala,že keď prídem do takého stavu budem ticho... Dnes do rána som bola často hore...čo už...
Rasťo a tie prechádzky nepomáhajú? Ja by som padla do postele...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 15 z 83 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 49 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore