Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 18

Strana 58 z 69 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 63 ... 69  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Ne 14 júl 2024 - 15:22

kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  motylek Ne 14 júl 2024 - 17:29

@kimi2028 Přeji všechno nejlepší ke jmeninám, hlavně ať slouží zdraví a taky trochu toho štěstíčka. Smile
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 813
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Ne 14 júl 2024 - 19:08

Ďakujem...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  motylek Št 18 júl 2024 - 17:08

Zdravím vás všechny, přátelé,
před pár dny jsem se vrátila z dovolené. Byla plná zážitků - viděly jsme spoustu zajímavých míst (safari, skanzen, kostely, zámky, parky, soutok řek Orlice a Labe), projely jsme se truckem po safari, zmokly jsme až na kost, na vlastní oči jsem viděla (a na vlastní kůži cítila), jak se do mě zabodli komáři Smile, plavaly jsme v hotelovém bazénu, debužírovaly jsme v restauracích atd. Smile
Moc jsme se ale nevyspaly. První noc jsem měla problém usnout, spala jsem jen 2 hodiny a další noci to nebylo o moc lepší - usínaly jsme až o půlnoci a vstávaly v 6h ráno. Spánkovou deprivaci doháním doteď.
Co se týká kamarádky, potvrdilo se mi, jaká je. Byla strašně dominantní, skoro všechno muselo být po jejím. Nechtěla jsem si nechat všechno líbit, tak jsme se každý den hádaly. V závěru po mně ještě chtěla, abych jí celou dovolenou zaplatila jako dárek k narozeninám. Nakonec jsem svolila, ale je to poprvé a naposledy, co ode mě dostala tak drahý dárek. Příští rok už s ní na dovolenou asi nepojedu a hlavně jí už dovolenou platit nebudu.
Hned po příjezdu jsem řešila zase synovo zdraví. Koncem školního roku ho na školním výletu něco kouslo do ruky, asi klíště (ale objevili jsme jen kousanec, klíště ne), a týden poté mu kousanec otekl a okolo měl zarudlé. Bude se muset udělat krevní test na boreliózu, ale až cca v půlce srpna (august).
Sotva jsem vyprala a vyžehlila věci, už zase balím na další cestu. Pojedeme zítra na severní Moravu ke tchýni slavit její 70tiny. Při té příležitosti jsem na sobotu sezvala do Ostravy několik schizofreniků z chatu z Facebooku (z Ostravy a okolí), se kterými si píšu už několik měsíců. Mělo by nás tam být pět nebo šest. Poprvé od propuknutí nemoci pojedu autobusem v relativně neznámém prostředí sama. Snad nastoupím a vystoupím včas. Smile
V neděli nás čeká výše zmíněná oslava tchýniných narozenin. Měla je vlastně už v červnu (jún), ale byla tehdy po operaci a můj manžel byl nemocný, proto oslavu odložila. Moc se na oslavu netěším, bude nás hrozně moc (včetně jednoho rozjíveného dítěte a mého puberťáka Smile ) v prostoru malého bytu. Nebudeme si ani mít kde všichni sednout. Bude to pro mě psychicky vysilující.
Je to vlastně už třetí oslava u tchýně v uplynulých letech. Před 2 lety měl tchán 70tiny, před rokem měli tchán s tchýní zlatou svatbu a letos má tchýně 70. Ani v příštích letech nebude od oslav klid. Smile Příští rok bude mít můj manžel 50tku a syn 18tiny, za 2 roky budeme mít 20. výročí svatby a za 3 roky bude mít syn 20. Takže pak budeme připravovat oslavy my.
Děkuji vám, přátelé, za přečtení. Mějte se moc hezky. welcome or bye
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 813
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Matej, regina, kimi2028, Mous, Catherin4 and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Št 18 júl 2024 - 17:31

Ahojte kamaráti a kamarátky, mal by som sa celkom dobre. V posledných dňoch som trochu aktívnejší, čo mi veľmi pomáha. Hoci uprednostňujem skôr sedavé aktivity. Hoci aj cvičím, chodím von na prechádzky. Veľa čítam knihy od kamarátov. Občas pozriem nejaké šachové video a som s tým spokojný. Musím sa snažiť o aktívnejší životný štýl. V porovnaní s tým, že ako žijem oproti nejakým kamarátom zo stacionára som len akoby učeň. Oni sú aktívni. Dokážu si vyplniť čas. Častokrát ani nič nestíhajú, čo by ešte chceli. Ale taký je život. Dnes idem za chvíľu o nejaké 2 hodiny urobiť si šachovú noc. Idem do klubu zahrať si šachy. Výsledky nie sú podstatné. Dobre je len tak si zahrať skvelo zahrať...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, regina, Mous, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Patty_Pillow Št 18 júl 2024 - 19:35

Ahojte, my sme boli na chate v Modre v observatóriu na tri dni, piatok až nedeľa, bolo super, dobre som sa zabavila, poturistikovala, uvarila kotlíkový guláš, bola v spoločnosti fajn ľudí, trochu si oddýchla od malého, keďže zamestnával všetkých nie len mňa. Zdravotné sa mi polepšilo, len spávať chodím skoro a neskoro vstávam, aj 14 hodín prespím, ale vymyzli mi halucinácie, čo je super, už mám len sem tam úzkosti. Dnes sme boli v botanickej záhrade a potom si urobili piknik. V pondelok ma čaká kontrola na onkológii a poobede u psychiatričky, tak dúfam, že s tým spánkom niečo vymyslí. Doučovanie mám na chvíľu pozastavené, lebo chalanisko je na dovolenke a ani nedal vedieť, normálne len sa neprihlásil na dohodnutú lekciu a nedvíhal ani on a ani jeho rodičia telefón a dnes skoro po 14 dňoch dali vedieť, že sú v zahraničí a keď sa vrátia, tak sa ozvú, takže ja aj na dovolenke budem doručovať zrejme, keďže odchádzame budúcu sobotu a s chalanom mám mať ešte 9 hodín tri krát v týždni, takže ešte tri týždne doučovania ma čakajú minimálne. Ako sa máte vy? Dúfam, že dobre. Ešte by som zabudla, mám výpadky pamäte, z chaty si niektoré veci nepamätám, napríklad, že sme hrali jednu hru a vyhrala som, keby nenájdem papier s výsledkami a nepýtam sa muža, tak ani neviem, ešte som sa pýtala, či som nepôsobila ospalo a že nie normálne som sa s nimi bavila ako nič, musím to Dr. spomenúť, že čo to. Majte krásny zvyšok týždňa.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 449
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Matej, Mous, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 So 20 júl 2024 - 13:49

Ahoj, mám sa celkom dobre. V poslednom čase bojujem úspešne s negatívnymi príznakmi ochorenia. Neviem, čomu túto zmenu pripísať, ale som tomu veľmi vďačný. Funguje všetko, ako má. Snažím sa žiť aktívne a striedať si jednotlivé činnosti, hoci niekedy je to obtiažnejšie, ako sa dá. Napr. prechádzky nie sú v takej horúčave žiadne terno, ale zapriem sa a idem. Teraz som bol na 7-8 km prechádzke, čo bolo skvelé a počítalo sa mi to. Nabilo ma to dobrou energiou, čo je super. Chcel by som ešte cvičiť, ale neviem, či v byte, kde je 30 stupňov dám to. Tiež zajtra chystám sa na 2-3 hodiny výlet a idem večer aj vonku s jedným kamarátom, tak bude to náročnejšie, ako sa to zdá. Nevadí, musíme žiť a snažiť sa, aby bolo to dobre. Inak počas dňa sú dôležité aj šachy. Uvažujem o písaní šachových materiálov rôzneho druhu a teším sa na tú úlohu. Na začiatok by som chcel napísať niečo o sicílskej obrane, ktorá môže byť zaujímavá. Táto výzva verím, že nezostane nenaplnená. Tiež neskôr by som chcel napísať niečo o hodnotení pozície a plánovaní. Najprv skúsim tú sicílsku obranu. Tak sa majte krásne a držte mi palce.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, regina, rasto, Patty_Pillow, Mous, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  rasto Št 25 júl 2024 - 17:17

ahojte.dnes som bol na kontrole bol som tam asi 10 minut vo vnutry opitala sa ma doktorka ci je vsetko v poriadku odpovedal som ze je vsetko ok tak len predpisala lieky a injekcije holoperidolu vonku nebolo az take teplo tak to som mal celkom prijemny vylet.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 509
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Mous, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  dusan_fajnor.personal Št 25 júl 2024 - 23:13

Ja sa doktorke na štvrťročku chystám od pondelka, no nedá sa dajako, bo ráno vstávať, to je moja nočná múra, dnes ponocujem a pojdem doktorke rano, nakolko už nemám lieky

_________________
Od Leta 2018 praktizujem osobnú, knižnú a hernú, múdrosť, a finančné a odborné vedenie
dusan_fajnor.personal
dusan_fajnor.personal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 210
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Patty_Pillow, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  Matej So 27 júl 2024 - 11:40

Ahojte.

Mám sa ako-tak. V podstate aj dobre, ale momentálne sa cítim oťapený a trochu bez šťavy.

Myslím, že to môžem pripísať nevyspatiu, nakoľko všeobecne dlhodobo málo spávam. Spánok si monitorujem jednou apkou už dosť dlhú dobu a podľa nej priemerne spím tak 4 hodinky... v posteli som priemerne (medzi zapnutím apky a vypnutím budíka) asi priemerne 5 hodín. Plus mínus. Myslím si, že tento štýl mi prináša potom takéto neduhy v nálade. Je to taký kruh u mňa - zopár dní sa prepínam do akože vysokého výkonu, málo spím (asi 3-4 hodiny) a veľa toho porobím. V tejto fáze platí, že keď sa ráno zobudím, tak v skutočnosti mám mieru motivácie zvýšenú - rýchlo chcem opäť pokračovať v načatom (a často sa mi o rozrobenom aj snívajú inšpirujúce sny). Naopak, ak to v tejto fáze preruším dlhším spánkom (napr. 7 hodín), tak sa ráno zobudím demotivovaný, rozospatý a nechce sa mi nič. Tak či tak, táto prvá fáza kruhu jedného pekného dňa vždy skončí a nastúpi fáza vyfľusnutia. Vtedy už nutne tak či tak musím spať dlhšie, aj viac ako 8 hodín... vtedy mávam dlhšie šlofíky aj cez deň, ak je to možné (napr. si zdriemnem na gauči). V tejto druhej fáze sa mi nič nechce a aj to, pre čo som bol predtým zapálený a nadšený, sa mi zrazu vidí ako "o ničom" a že "to za to nestojí". A vtedy mám tendenciu k myšlienkam, že o čom to tu vlastne celé je... začnem sa spytovať existenčné otázky a pátram po pointe. Samozrejme, na nijakú odpoveď neprídem a celý čas mám silný pocit, že si neviem ani správne položiť otázku, a nie ešte aby som došiel na odpoveď... very sad2 Táto druhá fáza trvá zase nejakú dobu, niekedy deň, niekedy aj veľa dní. A potom sa kruh uzavrie a začnem sa opäť prvá fáza. A takto dokola.

Momentálne sa teda cítim skôr v tej druhej fáze. Cez tento týždeň som bol hlavne v tej prvej. Mám prvý raz na novej pozícii tzv. on call pohotovosť, takže som celý týždeň doma, mám presmerovaný na seba telefón a keď niekto volá, tak ho operatívne akože riešim. Zatiaľ som mal málo telefonátov, zhruba dva na deň. Teraz cez víkend očakávam väčší počet, ale ťažko povedať. Kolegovia mali cez svoje služby aj 10 telefonátov za sobotu, a mali aj jeden-dva. Ako kedy... ako sa hovorí, niekedy ide všetko ako po masle, a niekedy sa veci pokazia, najlepšie všetky naraz. Very Happy Je po pol jedenástej a zatiaľ som mal telefonát iba jeden... Okolo obeda majú prvé prevádzky (tzv. streetové) z našej siete uzávierky, tak možno vtedy niekto bude potrebovať niečo riešiť... Psychicky to pre mňa znamená to, že som na ihlách. Nemám kľud, lebo stále myslím na to, že hocikedy niekto môže zavolať a nemusím vedieť vec riešiť. Po 4 mesiacoch na novej pozícii mi teda už zverili túto službu na týždeň, že už by som akože mal byť na niečo také pripravený... no stále je všeličo, s čím neviem poradiť. Držte mi, prosím, palce, aby som teda tento víkend zvládol.

Cez týždeň som pokračoval vo vývoji apky, o ktorej som písal v minulom príspevku, kedy som sa Vám zveril s určitým sklamaním z toho, ako bolo toto moje úsilie prijaté. Teraz som mal opäť na to slinu a veľa som to posunul vpred. Myslím si, že ten nástroj má význam, lebo ho v praxi používam každý deň a veľa situácií mi už pomohol riešiť, ktorých riešenie sa očakáva práve odo mňa. A bez neho by som to hľadanie riešenia mal oveľa sťažené. Možno to navždy bude slúžiť v tomto smere iba mne samému, ale aj tak by som mal byť spokojný. Predpokladám však, že časom ho začnú používať moji priami kolegovia, keď sa projekt, ktorý s nástrojom súvisí, posunie pod našu kanceláriu. A to že sa to raz udeje, tak to už vieme povedať naisto teraz. Je to len otázka času a vtedy to už nebude o mne, ale budú potrebovať tie informácie z apky aj kolegovia, ak majú veci riešiť bez zbytočnej námahy. Takže sa tak trochu povzbudzujem, že "matej, rob na tom, má to svoj význam". Embarassed

No a potom smerom k piatku došla na mňa druhá fáza - fáza vyfľusnutia. Nepridáva mi na psychike ani tá on-call pohotovosť, lebo mám pocit, že som akoby furt v robote, hoci reálne pracovného nerobím takmer nič (ak zrovna neriešim telefonát teda). Z kolegu mám pocit, že on si vždy cez on-call službu odpočinie. Som zvedavý, či aj ja raz dospejem k bodu, že to takto budem u seba vnímať... scared

Vo voľnom čase teraz prerábam hru, ktorú som robil v Godote, do webovej verzie, aby som ju tam zavesil medzi webové portfólio. Žiaľ, ja som ju robil v Godote 4 a ten neumožňuje export na web, a tak ju musím prerábať v Godote 3, ktorý to ešte umožňuje. Narážam pritom na nekompatibilitu medzi trojkou a štvorkou v rôznych veciach, takže výsledne to prerábanie je dosť prácne. V podstate to je možno aj márnenie času, lebo to nič neznamená, je to len na odprezentovanie. Tie dve kolá, čo tam panáčik behá, tak to má človek odohraté za 10 minút a hotovo, koniec hry. laughing Možno mi to je ale príležitosťou sa trochu niečo pri tom nové naučiť. A že to nemá nejaký praktický zmysel? No vlastne koníčky už možno raz také sú, že často je ich pointa práve v tom, že okrem toho, že to človeka z nejakého záhadného dôvodu baví, tak nič iné ani nemusia prinášať. Však? Very Happy Ak predsa len prinášajú, tak je to skôr len bonus. cyclops

V škole som sa už predzapísal. Nahádzal som si tam predmety 4. ročníka, plus neúspešne absolvované predmety (odložené), plus predmety štátnej skúšky. Uvidím, či mi otvoria moje povinne voliteľné predmety, ktoré som si zvolil. Musí byť aspoň 5 ľudí na každom. Vybral som si siete trojku a digitálnu forenznú analýzu. Tie siete trojka, toho sa obávam, lebo siete sú skôr moja slabšia stránka. Teória v podstate ok, ale chýba mi strašne prax... reálne zapájanie zariadení medzi sebou a vytváranie sietí kade-tade s rôznymi charakteristikami. Bez tejto praxe si pripadám, akoby som o sieťach v skutočnosti nič nevedel... Embarassed

Takže tak. Napísal som zase raz siahodlý príspevok, v ktorom polovica vecí by sa dala aj vymazať bez straty pointy. laughing To som celý ja. Embarassed Ďakujem Vám v tomto smere za Vašu trpezlivosť a prečítanie. Držím Vám moc palce a prajem do ďalších dní všetko dobré! giving a hug

S úctou
matej
community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

rasto, kimi2028, Juraj, Patty_Pillow, Mous, Jaro123444, motylek and dusan_fajnor.personal like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  dusan_fajnor.personal So 27 júl 2024 - 21:16

@Matej

Ja do svojho času a sebarozvoja zaratávam oddych a spánok. Čiže, ak sa žiada odpočinok doprajem si ho, aj keby mal by byť celý deň, nenadávam naň, ale radujem sa s neho. Vždy keď ma pochytí únava a nechce sa mi ísť odpočívať, či variť, upratovať, či venovať sa záhrade..., si poviem, že aj tieto činnosti sú súčasťou života, rozvoja, voľného času a tak sa do nich nakopnem, prečo nie. Poviem si, mám v živote veľa času, kopec času, všetko stíham a stihnem.

_________________
Od Leta 2018 praktizujem osobnú, knižnú a hernú, múdrosť, a finančné a odborné vedenie
dusan_fajnor.personal
dusan_fajnor.personal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 210
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej, Mous, Saladin and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako sa dnes máš? 18 - Stránka 58 Empty Re: Ako sa dnes máš? 18

Odoslať  kimi2028 Ne 28 júl 2024 - 3:28

Ahojte kamaráti a kamarátky, mám sa celkom dobre. Ale trápi ma v posledných dňoch nádcha. Podstatné je, že ma to až tak veľmi neobmedzuje, ale musel obmedziť spoločenské kontakty. Budúci týždeň nepôjdem na stacionár, futbal, či šachy. Inak je všetko po starom. Nemám výrazné psychické problémy. Dlhodobo je všetko tak, ako má byť. Musím na tom ešte pracovať. Darí sa mi celkom. Cvičenie mám každý deň a to mi dosť pomáha. Tiež venujem sa šachu, hoci teraz mám inú šachovú robotu. Chcel by som napísať niečo kratšie o šachových velikánoch v češtine. Pomôcť tak trochu kamarátom. Zatiaľ mám asi 25 mien s komentármi, čo nie je málo. Vylepším to ešte trochu a tých mien bude viac. Chodím aj na prechádzky, ale v súčasnosti sú kratšie.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Mous and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 58 z 69 Previous  1 ... 30 ... 57, 58, 59 ... 63 ... 69  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore