Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 69 z 83 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Pi 5 január 2024 - 14:47

Milí přátelé,
jak jsem byla minule vytočená z přístupu sestry na urologii, zapomněla jsem napsat, že mi sdělila, že možná mi bude volat.
Včera jsem sepisovala dopis pro primáře, odeslala jsem ho dnes dopoledne. Primář mi odepsal, že přeposlal můj mail na nového primáře (takže na webu mají zastaralé informace).
A krátce poté, pár hodin po odeslání mého emailu, mi volala staniční sestra a konečně nám dala termín operace!!! it is perfect A to přímo vytáhnutí kamene! Smile
Já mám takovou radost, že mi ani nevadí, že manžel bude tou dobou opět pryč a já na to budu sama (klasika). Hlavní je, že synovi se konečně uleví! Smile
Syn nastupuje do nemocnice už 15. ledna (január) a 16. mu budou dělat tu operaci.
Přátelé, držte nám palce, ať je syn zdravý a může na operaci (nesmí mít ani rýmu nebo opar). A 16.1. držte všechny palce, co máte. Smile
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 813
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Matej, regina, rasto, dzuli08, kimi2028, EnaXnaY, Juraj and like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Pi 5 január 2024 - 16:13

Sweetheart napísal:Saladin. Ja by som sa spraval ako toho ex, keby chce 😂 no a co, keby sa mi lubi a vidi vo mne toho Ex, no a co 😂 ale ja som na hlavu. Mna by mal Ex 😂 ale asi by som reagoval inak, to je pravda. Keby ma chce kopiu, ja by som to urobil 😂 ale zas je rozdiel, pes a ja. Ja by som ho dotiahol hrknut vino 😂 a TO by mal KOPIU 😂 len by kukal, ani by nas nerozoznal, keby chce 😂 ja taketo extremiky lubim 😂 by mi povedal, ze sa na jeho frajira podobam, mal by dvojicku. By sa ma nezbavil. Ja som extrem, staci povedat 😀 budem jeho "kopia" 😀 ale taka extremnesia, by odpadol, co by som dorobil 😀 by nas z baru vyhodili, co by som dorobil 😀
Rozumiem. Píšeš, že nemáš problém NEbyť sám sebou. Nie je nad vlastnú životnú skúsenosť, tak si to vyskúšajme Wink. Si extrovert, máš rád párty, zábavu a vínko. Takže NEbyť sám sebou v tvojom prípade môže vyzerať napr. takto: budeš sediať celý čas doma, žiadne párty, podniky, zábava sa nekoná Smile a ani kvapka alkoholu.

Tak schválne, ako dlho to vydržíš. Len škoda, že už nepracuješ v Búde, lebo NEbyť sám sebou je aj napr. to, že by si chodil do práce a musel by si byť pri tom vysmiaty, radostný a robiť napr. nadčasy.. ale myslím, že ten alkohol a párty bude stačiť, aby si pochopil, že svojím uvažovaním by si ubližoval psovi. (a komukoľvek). Smile

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 5 január 2024 - 19:22

Saladin, to mas zas pravdu, keby ma chce doma vidiet, ako upratujem 5 razy za den, asi by tu osobu slahlo 😂 co ja sa zoberem hocikedy a idem sirinou. Ale keby hlada dvojnika a vybere si mna, mne by to nevadilo 😀 sak budem dvojnik a co. Ja zas som z divych vajec, jak maltezaci 😀 ja by som druheho, prispateho psa nechcel. Ale dvojnika by mi nevadilo, mal by to taky fetis 😂 a ja by som tej osobe to umoznil 😀 a psa nebudem kupovat, mas pravdu, povedali mi to aj druhi, v skupinach o psoch. Ze este neni cas, aj ked mam take nalady, ze kupit Rokyho 2 do vyzoru a vycvicit ho, aby bol jak Roky, sak psy sa cvicia, asi by teda pes nemal az taku traumu? Ja neviem. Roky mi strasne chyba Crying or Very sadCrying or Very sadCrying or Very sad jak som ho kolko razy potiahol na voditku, nech uz ide domov. Co by som teraz dal za to, aby ma von tahal Crying or Very sad
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Saladin likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Lucas Pi 5 január 2024 - 19:45

@motylek
Hurá, hurá a ešte raz hurá!!! 😁
Nezdá sa ti, že tvoje e-maily majú priam magickú moc? Neskutočne sa teším, až mám z toho husiu kožu! Konečne sa pohli ľady!!! To už by sa dala nakrútiť telenovela s názvom Neželaný stent (ako tá Neželaná nevesta) 😀
Budeme vám silno držať palce 😉
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 313
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, dzuli08 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 5 január 2024 - 20:01

Ja som v herni na vine, sak nehram to, len na vino som prisiel. Som tu reval pred casnickou. Moj Rokyk, ze uz nikdy nelahne za mnou do postele. Ale mal 15 rokov a 8 mesiacov, ved to aj doktor povedal, ze sa krasne dozil. Ale 15 rokov neni len tak, strasne mi chyba. To sa neda hodit za hlavu. Vsade ho vidim, idem po sidlisku a vsade vidim, kde sme chodili. Keby mam stroj casu, tak sa vratim do tych momentov. Neviem si zvyknut na to, ze uz tu neni. A som videl, ako hlinu na neho hadzali, ja som myslel, ze Rokyk aspon dva roky este potiahne, jemu nic nebolo, druhych psov klby bolia v 8 rokoch, toto bolo besne. 23 decembra mu nic nebolo, este salat zemiakovy odo mna pytal, este som mu vypraval, ze toto nemoze jest, ze ho brusisko bolet bude, skakal jak besny, stekal mi do ucha, jak vzdycky robil a 30 umrel Crying or Very sad par dni a bol koniec, aj na infuzie chodil, nic nepomohlo. Zo dna na den horsie. Staroba, zostarol a zlyhali mu organy. Oblicky prve a potom uz to islo, posledny den, co zil, mu uz z oka hnis isiel. Staroba
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Saladin likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Pi 5 január 2024 - 21:10

Mňa to ešte len čaká (a to nie je môj pes). Chico (btw. španielsky chlapec) bude mať 17 Shocked a v novembri 2022 dostal porážku. Musel sa učiť znova chodiť. Som ho musel pridržiavať rukou zospodu, aby mal ako takú stabilitu, inak by spadol na zem ako šuter. Mamka mi hovorila, že do narodenín nevydrží, ale ja som jej na to odpovedal, že žije kvôli párkom a pamlskom, a že sa určite dožije narodenín. A v novembri bol rok od porážky. Ale už sa zmenil - nie je ako predtým. Šak 17 rokov má, tykokso - to je ako 100 ročný deduško. V pondelok som mu dal kúsok pečenej krkovičky (fakt len kúsok) a skákal 2 metre od radosti. Mám radosť, keď sa takto teší. A vo štvrtok ma pozvala na kávu a keď ma pes uvidel, tak hodil taký šprint ku mne, že sme čumeli. Chcel znova cigánsku, špekulant jeden, furt by len žral. A spal. A žral. Ale mám ho rád. Tiež mi vypadne slza, keď nebude..

@Sweet, vyrev sa, uvidíš, že to trochu prejde - máš citlivé srdce, no..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Lucas Ne 7 január 2024 - 12:02

@Jaro123444
Ahoj, zhodou okolností som natrafil na zahraničnom fóre odpoveď lekára internistu na obdobný problém, ktorý ťa obťažuje: "Pocit pálenia v hornej časti brucha často súvisí s infekciou Helicobacter pylori alebo s GERD. Ak nepomáha omeprazol/pantoprazol, treba skúsiť blokátory histamínu 2, ako je napríklad famotidín."
A teraz to najdôležitejšie: "Ak sa žlč z dvanástika vracia späť do žalúdka a dráždi ho, je potrebné dávky zdvojnásobiť."
Na záver ešte dodal veľmi zaujímavý poznatok, ku ktorému sa však akosi neviem dopátrať (možno by pomohli v lekárni) - veľmi užitočný je údajne akýsi sulfát viažuci žlč vo forme prášku 4x denne po jedle a pred spaním v každej dávke 1 gram.
Možno by toto mohlo pomôcť 🤔
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 313
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Saladin, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Ne 7 január 2024 - 12:53

Je otázne, či to príčina spojená so žlčou. Pálenie žáhy je často spôsobené nedostatočným uzatváraním otvoru do žalúdka. Potom sa pochopiteľne obsah žalúdka dostáva do pažeráka, kde kyselina (HCl) leptá steny - a to "páli". Lekári to často riešia nešťastne, že kyselinu "zrieďujú", aby neleptala stenu pažeráka.. alebo ľudoví liečitelia "predpisujú" sódu bikarbónu (neutralizuje kyselinu) - čo je úplná katastrofa. Pretože potom človek nedostatočne trávi bielkoviny a tie hnijú v čreve.. a problém sa len zhoršuje.

Proste klasická dnešná medicína presúva problémy z ambulancie do ambulancie, nerieši na hlbšej úrovni a vážne sa tebou začnú zaoberať, až keď si tesne pred smrťou (ako v prípade Enaxnay-a Smile ).. alebo keď ti už nepomôže nič, len neustále zobanie liekov (bigpharma si takto vyrába "narkomanov" závislých na liekoch).

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Jaro123444 Ne 7 január 2024 - 14:24

Mne zatiaľ len predpisovali prokinetika a lieky proti nevoľnosti ako Ganaton, Degan, Costi tie ale neriešia príčinu žlčového refluxu, jedine rýchlejšie posúvajú potravu tráviacim systémom. Pálenie záhy je skôr pri tom druhom častejšom refluxe ako hlavný príznak a ten sa aj da Skorej liečiť liekami na kyselinu. Čo som čítal o tomto, tak niekedy je vraj pacient bez ťažkosti a niekedy ma nepríjemne pocity. Vraj keď sa ta žlč vracia do žalúdka zvykne ho dráždiť. A mne doktor povedal že ho mám podráždený, tak som si dal do súvislosti toto. Ľuďom na to zvyknú predpisovať Ursosan dosť často alebo niekedy ten sulfát ako si spomenul. Nič z toho ale nerieši príčinu toho na 100%. Vraj sa to dá operovať čo som čítal aj, chirurg vytvorí niečo na odtok žlče zo žalúdka. Tým pádom to by mohlo byť trvale riešenie a účinne. Ale ešte som nečítal o nikom koho by poslali na operáciu s tým, skôr s tým druhým refluxom poznám niekoho kto bol na to operovaný. Tento duodeno gastricky je inak vraj príčinou iných chorôb napr, žlčových ciest, zhoršeneho pohybu tráviacej sústavy a ďalších. Tento reflux neni vraj choroba sama o sebe ale svedčí o inom probléme. Iný problém mi nenašli, len môže to byť funkčného typu a to doktor nevie zistiť ani nevidí napr. Či mi žalúdok pracuje správne alebo tráviacia sústava. Ja mám však presne take pocity ako keby bol strašne podráždený, citlivý ze ma hoci kedy napína alebo pocity na napínanie. Vraj funkčne ťažkosti majú inak aj premenlivé obdobia ked je pacient bez príznakov a potom zas take keď ma príznaky. Len ja mám pocit ze mám príznaky stále. Už som popravde z toho strašne vyčerpaný, frustrovaný, v takej depresii ako som nikdy nebol na ktorú nezaberajú ani lieky. Nikto nechápe aké je to obmedzujúce keď stále ti neni dobre alebo hoci kedy ti príde zle a nevieš či sa niekde nepozvracáš alebo ťa nebude napínať. Strašne to strpčuje život. Neprajem to nikomu naozaj. Úplne ma to zmenilo, chodil som do školy, von stále s kamarátmi, futbal hrávať a vsetko možné som robil. Toto ma zmenilo na nepoznanie aj psychicky. Nebaví ma už popravde sa naťahovať s doktormi, lebo mám pocit ze nechápu aké je to byť v beznádejnej situácii a prosíš ich aby ti pomohli lebo takto sa nedá existovať. Ale pri tom neskúsili všetko, mohli spraviť kontrolné vyšetrenie či sa nieco nezanedbalo, skúsiť ten ursosan, alebo ako si napísal ten sulfát , prinajhoršom skúsiť aj tu operáciu. Ked si v zúfalej situácii malo by sa vyskúšať všetko. Namiesto toho sestrička ťa pošle do riti, ktorá sa ani nerozumie tomu. Je to hrozný pocit. Keby som to aspoň trochu vedel ovplyvniť a vrátil sa môj život do starých koľaji. Toto mi zobralo už aj seba samého
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 477
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (100mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Ne 7 január 2024 - 16:32

Ja sa tu roky "sťažujem" na únavu (dávam do "", pretože to ani nebolo sťažovanie sa, len som písal, čo ma trápilo) a nič zásadné sa v tejto otázke nezmenilo. Jedno leto som absolvoval mnoho vyšetrení - všetky krvné testy boli v norme. Podľa doktorov som úplne zdravý človek. Áno, som zdravý človek.. len sa zobudím a som unavený; o 6. večer mi klipkajú oči ako keby som makal celý deň v uholnej bani. Podľa dnešnej medicíny je všetko v norme, popr. ťa odbavia naučenou hláškou "je to vekom" alebo "je to počasím" Smile. Preto už ani nechodím na preventívky - podľa mňa je to strata času.

Zdieľam tvoje zúfalstvo, vitaj v klube Wink.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

rasto and dzuli08 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Jaro123444 Ne 7 január 2024 - 17:16

Ja mám pocit, že aj diagnóza robí svoje. Mňa sa pýtali aké lieky užívam a načo sa liečim, tak som povedal a myslím že táto choroba ma mnoho predsudkov, potom ťa aj tak berú, aj v tých papieroch čo mi dal doktor nálezy z gastro je napísane že som liečený na psychiatrii a na čo. Aj keď sa liečiš na depresiu napr. a máš problémy takéto alebo s únavou hneď ti povedia že to asi súvisí s tým a s hlavou, alebo si aspoň o tebe pomyslia ale aj takýto človek môže mať iné problémy, ktoré nesúvisia s jeho psychickou stránkou, treba sa poriadne porozprávať a vyšetriť. Ja som sa dostal kvôli tomu na psychiatriu, kvôli tomuto lebo doma vkuse lipnú na tom, že to moja psychika mi robí. Tak ja som vtedy trochu uveril a poslušne som išiel do Zálužia. Len toto nikdy s mojou psychikou nič nemalo, nemalo mať čo ale doma si nedajú nikdy povedať. Veľa ľudí ma psychické problémy ale ešte som nevidel, ktorého by z toho bezdôvodne vkuse napínalo. To by potom každý človek liečený na psychiatrii musel mať takéto problémy. A zo V Záluži som prišiel na to, že čo som to spravil vlastne a aký význam to malo, bol som prvý aj posledný človek, ktorý tam prišiel kvôli tomu že má problém s bruchom. Potom som sa nevedel odtiaľ dostať lebo doktorka musela robiť cirkus a vyvolávať domov a doma ma nechceli odtiaľ dostať, milión krát som povedal do telefónu, že prosím nechcem tu byť ale nepomohlo. Potom sa jedine zázrak musel stať, ešte ani neviem čo mi tam dali ale bol som tak mimo, že som si myslel že mi ide ďalší atak, takto ma ešte nič neodpálilo ani som sa tak necítil nikdy čudne. Preto s psychiatriou radšej už nemať dočinenia, tam ťa maximálne tak zblbnú s liekmi prípadne ti dajú nejaké šoky a vybavia ťa. Pri tom na lieky ťa môže nastaviť aj ambulantná psychiatrička, lebo u psychiatrických liekov sú to týždne, aj mesiace kým sa prejaví účinok, ak nerátame benzáče. Tak ak má niekto každý mesiac kontrolu u doktorky vie to posúdiť aj ona, či ten liek nechať alebo skúšať niečo iné.
Bol som aj u druhého gastroenterológa ale ten mi hadicu nedával, povedal že ma nebude trápiť, na jednu stranu aj dobré lebo je to fakt hnus a najhoršie vyšetrenie, ale ten mi predpíše Itoprid a prídem do lekárne, že majú to isté len s iným názvom a to je Ganaton a jasne som mu povedal, že ten som už mal a myslím, že doktor by mohol vedieť že čo predpíše a že je to to isté. Bohužiaľ aj dnešná medicína je na niektoré veci prikrátka lebo neni možné aby bol človek v takomto stave a nič mu nebolo podľa doktorov. Zaujimavé, že pred tým som to nikdy nemal a bol v pohode ale zrazu to príde a príčina vraj žiadna, alebo ako povedali doma aby som si to upratal v hlave, ale čo už život je ťažký
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 477
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (100mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

Juraj likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 69 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Lucas Ne 7 január 2024 - 17:48

@Saladin - robili ti aj komplet testy na imunoalergológii? Je tam je veľmi často problém v dôsledku oslabenej bunkovej imunity (toto vyšetrenie krvi indikuje len imunológ!) a dá sa tam výrazne pomôcť. Je aj možnosť, že si unavený zo psychiatrického lieku (ak sú vylúčené ostatné orgány). Osobne by som preventívnu nezanedbával, ale každého osobná voľba...
@Jaro123444 - takže predsa len ako spomínaš sú na to lieky! U nás registrované na danú dg. Áno, jasné, predsudky u koho ako, navyše ošetrujúci lekár to vždy píše do správy, kde si liečený a čo užívaš. Každopádne by som trval na dôkladnom vyšetrení - do tretice všetko dobré?! Človek nikdy nevie, hoci priamo v nemocnici (sú tam lepší odborníci v rámci diagnostiky a liečby).
Lucas
Lucas
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 313
Reputácia Reputácia : 61
Dátum registrácie : 12.08.2023
Vek : 36
Bydlisko Bydlisko : Na vychodze

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 69 z 83 Previous  1 ... 36 ... 68, 69, 70 ... 76 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore