Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 67 z 83 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 75 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 29 december 2023 - 20:39

Saladin, zlatucky je, jaky krpec 😀 yorkshirik. Ale daj pozor na dobroty, aby tiez volaco... Ked je uz starsi. Ale pekny psik, okaty krpec 🥰  Kamarat mal yorkshira a dozila sa 12 a pol roka, ale ona bola uplne chorlava, uz neviem kolko rokov predtym. To vy mate este tiez super, ta kamaratova bola chorlava uz par rokov. Ona sa narodila rok po Rokym, ale tiez pekny vek mala 12 a pol roka, inak ju hodilo na bok a bola mrtva. Tiez sa mala jak v bavlnke. Ale ona mala uz dlhsie klby zodrate na labkach. Roky toto nemal vobec, on bol besny este 23teho a na stedry den zmena osobnosti, preplo ho. On po schodoch chodil este 23teho.
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Sweetheart and Saladin like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Pi 29 december 2023 - 22:59

Mozem tu aj take veci napisat? Ze kakal pes 😀 ale my sme stastni, ze neni uplne odpaleni 😀 cika, kaka. Ale Roky bol besnos, on aj toto zvladne, verim tomu 😀 mozno nebude jak volakedy, ten besny pes, ale aspon ako tak. Sak ma 15 a pol roka. Ale ani on to nevzdava 😀 aj ked uz nebude jak predtym, ale vzladne to 😂 on je besny, on to zvladne 😀 tento z divych vajec vyliahnuty, mrchavy, divy, co pokoj neda 😂 keby aj lezi, ale zit bude, besnos 😀 som stastny, cikal, kakal 😀 super. Tak infuzie hadam trosku zabrali 😀 besny pes. Cikal, kakal 😀 😀
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Matej, kimi2028, Patty_Pillow, Saladin, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 30 december 2023 - 16:22

Tak ked citam moj prispevok nad tym, jaky som bol rozradosteny. Bohuzial, Rokyk zomrel. Do rana sa mu pohorsilo tak, ze uz len chrcal nufacikom, z oka mu nejaky hnis vytekal. Este sme ho odviezli na tu infuziu, jak mu to tieklo, doktor mu urobil rozbor krvi, ale vysledky raz take zle jak naposledy, ze to sa uz neda nic robit, mal infuzie styri dni po sebe, kopu liekov a aj tak to nepomohlo. Uz je aj pochovany u sestry na zahrade. Tak takyto rychly spad to malo, behom par dni a koniec.
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 30 december 2023 - 21:01

Asi som psycho a nech. Ale som pozeral maltezakov, vacsinou steniatka predavaju, to nechcem, lebo neviem ci by vyzerali jak Rokyk. Odrasteneho psa, co jak Roky vyzera chcem. Aj na bazosi su, aj odrastenych psov, ze z rodinnych a neviem akych, ze daruju. Ale nevyzeral na prvy pohlad jak Rokyk ani jeden. Budem to sledovat. Az zbadam takeho jak Roky, berem hned. Rokycek sa vrati domov. Ale to dospelych psov musim kukat, stena nechcem, lebo to sa neda vediet, jak bude vyzerat. Ja domov dovlecem Rokyho 😂 moj Rokynecko sa vrati, keby neni aj povahou uplne taky isty, nevadi. Ale Rokyk sa vrati domov. Pojdem aj po utulkoch popozerat, moja jedina podmienka, MUSI vyzerat jak Rokyk. Ale MUSI vyzerat jak on, spravanie sa dotukne potom, ale musi vyzerat jak on. Aj co som pozeral maltezakov na bazosi, ani jeden nevyzeral jak Roky, ja som tam videl take ine crty, jeden mal vacsie usi, druhy mal maly nufak atd. a stena nechcem. Musi to byt Roky. Rokycek sa domov vrati 😀 moj malinky krpcek, pride naspat domov
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 30 december 2023 - 21:30

Ja chcem Rokycka naspat. Ked s nim nemozem byt, aspon jeho kopiu si nqjdem, Rokyho 2. Pozeral som len tak orientacne na bazosi a predavaju aj starsich psov. Najviac su tam stenata, to nechcem, stena vyrastie a bude ine jak Roky. Ja mam jedinu podmienku MUSI vyzerat jak Roky. Donesem domov Rokyho 😀 Rokyk sa vrati domov, mozno nie uplne on, ale aspon kopia 😀 budem sledovat tie stranky a ktory bude na pohlad Rokyk, berem ho. Roky sa vrati domov 😀
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 30 december 2023 - 23:03

Placem zas, moj Rokycek. Ja nechcem nikoho druheho. Ja chcem mojho Rokynecka, 15 rokov bol moj partak. Moj malicky, moj partak, strasne mu dakujem za ten cas, co sme spolu boli. Dakujem mu z celej duse. Moj malinky, moj partak. Dakujem mu z celej duse, moj krpcek. Aj ked tu mam zakaz o tomto pisat, napisem to, som ozraty, vyslopal som vyse dvoch litrov vina. A nech, by som sa zblaznil, keby nepijem, sak mi ani xanax nepomohol. Slopam aj. Naslopal som sa. Sak za triezvy by som to nedal. 15 rokov bol so mnou. To sa neda zahodit za hlavu len tak, 15 rokov. Donesem domov Rokyho 2, ale mam jedinu podmienku, ten pes MUSI vyzerat jak Roky. Sak mater volake civavky spominala, ze by to chcela. V ZIADNOM pripade Roky pride domov 😂 Roky 2, ale pride
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Saladin likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Ne 31 december 2023 - 11:34

Přátelé, přeji všem, ať si užijete Silvestra, a do nového roku hlavně, ať slouží zdraví, a taky trochu toho štěstíčka.

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Img_0910
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 816
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

Matej, regina, rasto, kimi2028, EnaXnaY, Juraj, Patty_Pillow and like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Mischelll Ne 31 december 2023 - 16:57

Ahojte Wink

ako sa mám?...tak to som písala včera, ale mojou chybou príspevok neuložilo....no nič, v skratke to zhrniem....tak fakt prve vianoce bolo u mna aj viac krat poprve....tak poprve sme nestihali vianočnu večeru...na obed to vyzeralo, že nestihneme večeru pripravit ani do piatej nakolko polievka este nebola ani postavená, stromček neozdobený atd....proste čistý chaus....naštastie aspon šalat bol uz hotový - ktorý som mimochodom robila ja...ach, zase segra vymyslela živý stromček a preto, že sa musel aklimatizovať tak bol vonku potom na chladnom mieste a tak az v izbe nebol ozdobený...ale do pol siestej sme to nakoniec všetko stihli...dobre to dopadlo aj nejake darčeky boli...platilo porekadlo čím viac času maš, tym viac nestihaš :-)....no a dalšie poprve fakt prve vianoce som nebola na spovedi ako vzdy pred vianocami je u nas hromadna spoved...a nebola som na nej...a na moje velke prekvapenie nič sa nestalo...nič za nezmenilo... svet za nezrutil....a to som si ani nevedela predstavit ako to bude teda bez spovede....ale dalo sa...no a uz je silvester...chcela som stravit posledný den vo roku s priatelom...len on do poslednej chvíle nevedel či ma či nema akciu a teda ci pracuje ci nie....a to tak chystat niečo a pride na pol hodinu tak som sa na to vykašlala a radšej som zostala doma s rodičmi...po pravde fakt som nechcela nechat rodičov doma osamote...a zase by sa svet nezrutil....jo, tak a priatel nič nové...nikam sa nas vztah neposuva....no nejake to ani nejde riešiť lebo su iné problemi s vyšou prioritou...takže tak.....ešte k zhodnoteniu starého roka...ako bol prekvapujuci a pre mna no dobrý....neviem co viac dodat ....len si prajem...aby další rok bol ovela lepší... it is perfect

Prajem krásného silvestra a Šťastný Novy Rok 2024! community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

rasto, kimi2028, Saladin, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Po 1 január 2024 - 20:12

Ocuvajte, neviete o maltezakovi rocnom az patrocnom, aj viac keby ma, co hlada domov? Urychlene potrebujem. Sak mne ten Rokyk maltezak zomrel. Mater uz kukala, ze kupi volakeho rysaveho, neviem jaku rasu to povedala. V ZIADNOM pripade, este kukala bisonov, to by som este prezil, sak bisoni vyzeraju jak maltezaky, len sa bojim, ze ta dovlece volake rysave volaco. Urychlene hladam maltezaka, nie stena, takeho aspon rok a viac co ma. BEREM HO hned
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Saladin Po 1 január 2024 - 20:44

Počuj sem, máš úplne jedno, čo to bude - len nech to nie je nervák. Pretože aj také povahy majú psy. Mamka mi hovorila, že nejaká suseda si zaobstarala psa z útulku, keď jej umrel pes. A že má strašnú povahu.. že ani pitbul neni tak agresívny ako ten malý krpec. Nikto sa k nim nemôže ani priblížiť - okamžite šteká, kúše, hryzie. Takže bacha na to.

Inak pozerám, že maltezák je taká plyšová mini-hračka do kabelky Smile. Aspoň jorkšíra, nem Very Happy..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ut 2 január 2024 - 0:40

V ZIADNOM pripade pes volaky volaky rysavy nepride, co mater ho zhana. Roky sa vrati naspat domov, ten besny maltezak. A ON sa vrati, vrati sa, ja dovlecem Rokyho domov 😂 keby to aj on neni uplne, ale jeho kopia to bude 😂 V ZIADNOM pripade to iny pes nebude. ROKY pride domov naspat
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ut 2 január 2024 - 0:46

Ked aj dovlecem jeho kopiu, ale ROKYK sa vrati, ziadneho rysaveho psa nosit nebude 😂 usilovne pracujem na tom. Ale zatial ziadny nebol jak Roky, sak ja najdem. Len musim sa poponahlat, lebo mater dovlece toho rysaveho, ani neviem jake plemeno to vypravala. To sa konat nebude. ROKYK pride naspat domov 😂
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 67 z 83 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 75 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore