Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 47 z 84 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Pi 16 september 2011 - 8:47

Lapaj napísal:prosim, neviete ma navigovat...chcel by som potom vymazat svoj ucet, ale neviem ako na to very sad2

Žiadne také. V administrácii som práve zakázal členom rušiť si účty. Neexistuje, aby kvôli jednej hádke člen s 850 príspevkami, čo je najviac na fóre, si len tak zrušil konto a všetky tieto príspevky by boli pod anonymným hosťom. Takže všetky tieto príspevky tu pekne zostanú a keď sa, Lapaj, zase budeš ochotný vrátiť k nám, tak Ťa nielenže s radosťou privítame, ale aj Tvoje dedičstvo, ktoré si tu poctivou prácou napísal a vytvoril, tu na Teba v pokoji počká. it is perfect

K tej hádke sa vyjadrím, keď prídem z obchodu. Musím si ísť kúpiť boty, lebo tie staré mi robia odtlaky už. Zatiaľ pa. Cool

cat

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Pi 16 september 2011 - 8:54

jeee, psychojane, si moc mila...trosku si ma normalne rozlutostila...az sa mi nechce odist. tiez si mi sympaticka. k tej hadke...snazil som sa to brat s nadhladom, ale teraz si uvedomujem, ze som to nezvladol a mozno som sa Tuta dotkol. tiez si vsak myslim, ze ked si odmyslis hlavne moj prejav (ale aj Tutov, kde ma trosku slovne napadol), nasa debata bola vcelku konstruktivna. budem dnes tuho rozmyslat, podnietil ma k tomu hlavne Tvoj prispevok...ci mam odist alebo nie. vdaka winking
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Pi 16 september 2011 - 8:56

matej...ma to nieco do seba. ja ale nechcem odist kvoli tej hadke...ja vlastne vobec nechcem odist Laughing len mi to dost prepina...mam novy liek, adaptujem sa nan a mam pocit, ze niekedy ma to hadze az do hypomanie, co je na jednej strane prijemna zmena, no na druhej vidim, ze to robi sarapatu

avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  psychojane Pi 16 september 2011 - 9:24

No vidíš, Lapaj, to sa mi páči. Som rada, že Ti môj príspevok pomohol. Dúfam, že sa rozhodneš správne. Jeeej, a vďaka za novú rozprávočku v kauze Lapaj2. Aj ja dnes asi pridám 2.časť, už je skoro hotová. Smile

Matej, súhlasím s Tebou, že nič netreba vymazať. Wink
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  regina Pi 16 september 2011 - 11:39

Ahoj, priatelia,

najprv psychojane: Abilify uzívam min 2 roky a nepriberám. Ked mi ho doktorka predpisovala ukazovala mi tabulku s vplyvom liekov na priberanie. Vtedy mi 1.x priznala, že zo Zyprexy, ktorú som brala dovtedy sa priberá (dovtedy tvrdila: "niééé! pribrali ste? vsak to na Vás ani nevidno..." No Abilify tam bolo vyznačené bez vplyvu na hmotnosť. Tiež mi tvrdila, že skôr možno schudnem, lebo je to aktivizujúci liek. S Abilify mám dobré skúsenosti, práve s týmto liekom sa mi darilo pravidelne cvicit a schudnúť, no prislo leto, mala som viac aktivít, cvicit som prestala a hmotnost sa vrátila na povodnú hodnotu. Crying or Very sad

Tuto, nemusíš sa ospravedlnovať, neurážam sa, len na iróniu reagujem iróniou o mojom slepacom zivote. Som rada, ze mám kazdodenné povinnosti, sú mojim motorom a pri nich sa rozhýbem k ďalšej činnosti /Boh dá, že sa dotkne aj rozvoju mojej osobnosti Cool Kazdý rok si dávam s rodinou takú skúsku mojej kondície. Chodíme po horách a obcas vylezieme aj na nejaký ten kopček /Kriváň, Rysy, Sivý vrch.../. Pri mojej nadváhe je to síce fuska, no idem vlastným tempom a na vrchole ma nasi pockajú. V horách mozog pracuje akoby úplne v inej dimenzii, ukludní sa a prečistí, preto hory milujem. Podobne ako s tými túrami je to aj s mojím rozvojom. Mám vlastné tempo a nikam sa nenáhlim, vychutnávam si kazdý normálny den, i obycajné bicyklovanie v chotári ci varenie obeda pri milovanej hudbe... A ked nevyjdem az na vrchol? Uzila som si aspon tú časť, ktorpu som sa dostala pod vrchol. snáď nabudúce. A zamestnanie? Po mojom odchode z práce som dvakrát skúsala pracovat na zivnost. Mám nejaké vzdelanie, skusenosti s prácou s ludmi a tak som sa snazila robit v oblasti sluzieb, no dvakrát som to i zbalila, bo ma to dosť vycerpávalo a obávala som sa dalsieho relapsu. Po 3 rokoch stabilizácie by som to nerada zvrátila. Mozno ti to pripadá smiešne az úbohé no ja si vecer plánujem, co zajtra upracem, co navarím, operiem, ožehlím..., lebo do týchto už rutinných činností sa musím neraz nútiť. Voľný čas si väčšinou neorganizujem, vypĺňam ho podľa chuti a vôle a podľa toho, čo život prinesie, napr. ani som netušila, že sem na toto fórum budem tak rada chodiť.

Lapaj, prosííím scared neodchádzaj, ako každý jeden člen tohto fóra si prínosom. Srší z teba ľudskosť a prirodzenosť a hoci som tu krátko stihla som si ťa obľúbiť giving a hug Ak by si si to predsa len nerozmyslel, prajem ti vsetko dobré Wink

A ako sa mám? Celkom fajn, ked som sa tu hned tak rozkecala, najvyšší čas ist niečo uvariť, čo poviete? O dve hodiny mi príde zo školy moj hladný pubertiak a potom zbytok rodiny. Takže zapínam hudbu a s nou i sporák cool
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 664
Reputácia Reputácia : 295
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Pi 16 september 2011 - 11:47

dakujem Vam winking

rozhodol som sa-ostavam. len sa bojim...bojim sa otvarat sa...je to pre mna nove nieco...
very sad2
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  psychojane Pi 16 september 2011 - 13:27

Ahoj Regina,
ďakujem za odpoveď. Som rada, že máš dobré skúsenosti s Abilify. Takže to priberanie u mňa bude asi z iných liekov. V pondelok idem na kontrolu a skúsim si o tom pohovoriť s mojou psycho-MUDr. Mám pocit, že mi nehovorí vždy pravdu, ako tá tvoja - "ako dobre vyzeráte" Wink Inak, fajn ža sa máš dobre a že máš aj rodinku. Aj ja by som chcela niekedy v budúcnosti, ak Boh dá..
Prajem Ti všetko naj. sunny

Lapaj, som rada, že zostávaš. A neboj sa, to že sa pred niekym otvoríš, je vždy spojené s istým rizikom, ale veľmi veľa Ti to môže dať.
Solian som brala aj ja, tiež som z neho nepriberala. Teraz ma trápi aj tá únava, no, uvidím čo sa dozviem v pondelok.
Pekný deň sunny
psychojane
psychojane
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 46
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 07.09.2011
Bydlisko Bydlisko : juhozápad SR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Pi 16 september 2011 - 13:35

Zdravím Lapaj,
teší ma Tvoje nové rozhodnutie, ktoré si napísal v minulom príspevku. Za ten čas, čo pôsobíš na fóre si vytvoril určitú hodnotu a dobré by bolo v tom aj pokračovať.

Trochu som cítil vinu, že som sa s Tebou tak chytil, to vieš, každý máme svoje muchy, problémy a aj povahy sú rôzne. Mrzelo ma to potom.

Iste na fóre zostaň, veď záleží len na Tebe ako a kedy budeš prispievať. Ak budeš mať chuť sa do diskusie zapojiť nič Ti nebráni, a naopak ak nemáš náladu, nikto Ťa nenúti prispievať.

Už som zvedavý na Tvoj príbeh, ktorý si začal písať.

Som rád, že zostávaš a rozhodne sa ničoho neboj, sme tu len my e-kamaráti. Keď občas vystrčíme rožky, neznamená to, že Ťa nemáme radi alebo Ti chceme poškodiť. Aj v bežnom živote sú škriepky na určitom mieste a patria doňho.

Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Pi 16 september 2011 - 13:43

ahoj, Tuto...tiez ma to troska mrzelo.

a inak vpohode, vpodstate si sa ma nedotkol nicim.

vies, z mojich prispevkov to moze vyznievat tak, ze nic poriadne nerobim, ale nie je to pravda...chodim napriklad sukromne na gitaru, cvicim, hram si s kamaratmi, robim domace prace, vencim psa...takze istym sposobom sa prekonavam neustale...akurat si nechcem robit nejaky denny plan, pretoze nemam az tak moc rad stereotyp...chcem robit to, na co mam chut, samozrejme aj to co robit "musim"-domace prace...

vies, ja som sa na nic nehral pri nasej slovnej vymene...ja som od prirody srandista a snazim sa robit si srandu zo vsetkeho a kazdeho vratane seba, aby som sa uplne nezblaznil. samozrejme, viem byt aj vazny, ked si to situacia vyzaduje...napriklad, ked chce niekto poradit ohladom skusensoti s liekmi a tak...

ten pribeh...vazne nie je moc o com pisat....schizofrenia simplex je dost nudna, isto o nej nejake zaklady vies...ziadne bludy ani halucinacie ani mania ani nic podobne, ale snad budem v pribehu pokracovat.

a vdaka, ze sme si mohli vcera pohovorit, nielen o sexualnych praktikach, ktore mame radi

ahoj it is perfect
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka Pi 16 september 2011 - 17:34

No takze dramu mame za sebou a ideme dalej? Naco toto bolo dobre?
lapaj, poznamka pre teba-Ja svoju cestu nikomu nevnucujem, len nemam rada lenivcov, co iba stazuju, ale neurobia nic pre to, aby to zmenili. Co sa tyka vztahov-zivotna skusenost (nielen pracovna, ale i sukromna) ma naucila zachovavat si odstup od inych ludi, a tyka sa to najma psychiatrickych pacientov, aj ty sam ciastocne vies preco (to je aj odkaz pre istu clenku fora.). Neznamena to vsak, ze nemam priatelov, ci uz pacientov, alebo oficialne zdravych. Tych si vsak vyberam ja a ja sa rozhodnem, ako s nimi dalej. Mozno sa ti zdam tvrda, ale nie je to pravda. Pre tych, ktorym som ochotna city dat, ich mam dost. Pre mna svet virtualny nie je zakladom zivota, ja mam okolo seba zivych ludi, preto citmi neplytvam tam, kde je to zbytocne. Ak si pochopil, co som tymto chcela napisat, v poriadku, ak nie, nevadi. Zivot ide dalej.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Pi 16 september 2011 - 18:00

pohodicka, fran, porozumel som a som na tom podobne. vdaka za prispevok it is perfect
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 47 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  frances farmer Pi 16 september 2011 - 18:07

zistil som, že tu nemám, čo napísať - je to dobré, alebo zlé?
frances farmer
frances farmer
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 260
Reputácia Reputácia : 12
Dátum registrácie : 12.01.2011
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 47 z 84 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 65 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore