Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 10 z 84 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 47 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 3 marec 2011 - 10:13

takze takto sa mam, chapete? lol!
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Št 3 marec 2011 - 23:11

Teda, lapaj,
s toho gulášu čo si popísal neviem veru nič. Žeby bol kľúčom práve ten chaos a nezmyselnosť?

.....

Ja sa mám dobre, trochu som unavený z tohoto dňa, ale som rád, že som si všetko absolvoval vrátane vybavovačiek. Nemám rád cestovanie, obzvlášť na prestupy, to sa dnes realizovalo. Našťastie kompletne všetko som primerane postíhal a som v zásade so sebou spokojný.


.....

A, ostatným sa nechce napísať aspoň riadok ako sa majú. Dúfam, že to nie je až tak hrozné, že nemôžete sa ani zmôcť ťuknúť do klávesnice. filipka, Matej, slnečnica, tomas... to tu necháte iba nás s lapajom? To nie je od Vás pekné...!
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Pi 4 marec 2011 - 15:06

Ahojte všetci,
dnes to mám takú flákačku. Je pekný deň aj som bol vonku, ale skutočne, nie je do čoho pichnúť. Blíži sa víkend, tak dúfam, že bude plnší ako dnešok. Aspoňže som prehodil pár slov so susedkou. Je už baibičkou, tak hrdo kočárovala svoje vnúča. Ja som si pri nej pobafkal cigaretu a sme si trochu poklábosili.

V zásade nič moc. Cítim sa primerane situácii. Uvidím, ako sa dnešný deň ešte vyvinie. Možno zabehne na nejakú kávičku, alebo zavolám známemu. Všetci sú však vyťažení a v zásade sú radi, že majú od každého pokoj. To len "my" invalidi a dôchodci behajú po meste. Pracujúci sú celí šťastní, že si môžu chvíľu porelaxovať na gauči a mať pokoj od všetkého toho ruchu. Dnes hlavne mladí vyrazia do barov, na diskotéky a budú robiť hluk a neprístojnosti, keď sa napití budú vracať z "ťahu".
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka Pi 4 marec 2011 - 17:28

Heh, zdravim. Konecne piatok.... Razz Mam sa dnes primerane okolnostiam, este som bola za mamou v nemocnici po praci, zajtra znova pojdem, ale inac pohoda. Este musim osprchovat korely, davno nebolo kupanie na programe. To bude radosti lol!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto So 5 marec 2011 - 1:23

filipka, korely sa sprchjú?
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka So 5 marec 2011 - 7:27

Jasne, vodu miluju laughing Zlejem ich tak, ze budu vyzerat ako zmoknute kury.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto So 5 marec 2011 - 17:08

filipka,
len tie tvoje operené kúsky neutop. Otázka je: Kto má z toho oblievania väčšiu radosť, či ty, alebo papagáje?

...
...

Ahoj všetci,
dnes mám vcelku príjemný deň. Vybehol som von na dlhšiu prechádzku. Slniečko svietilo, vetrík povieval. Asi v polovičke prechádzania som si sadol na lavičku a sledoval našu vodnú plochu. Ešte je zamrznutá, ale ľad sa po bokoch rozpúšťa. Príroda stále pospáva. Samozrejme som si aj trochu podymil z cigarety, takže bola v podstate taká pohodička. Išiel som mnou aj známy, vlastne on ma vytiahol, tak sme porozprávali o všetkom možnom. Potešilo ma, aj to že som sa v noci pekne doružova dnes vyspal, a teda som si pripadal zatiaľ vcelku fit a užívam si dnešný deň.

To čo som si dnes predsavzal je už dokončené a tak sa môžem do ľubovôle venovať hocičomu, na čo mám len chuť. Najskôr však skončím pri knihách, možno si konečne aj dopozerám jeden film. Uvidím... Voľba je na mne.

Zatiaľ všetkých pozdravujem a nech sa darí. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka So 5 marec 2011 - 18:04

Tuto, radost z vody je vzajomna, oni potom maju taku hygienicku hodinku, kedu si cistia, natahuju a preberaju pierka... a potom sa najedia a zadrichmu. Zajtra ich pustim polietat si, aj ked ten pubertak nelieta rad, lebo sa dost boji.
Ja som dnes bola za mamou v nemocnici a potom som urobila zly krok-isla som do Auparku...baba s kreditkou v penazenke v Auparku plnom peknych veci, hadajte, ako to dopadlo..nabuduce uz len bez penazi, ci uz virtualnych alebo fyzicky pritomnych v penazenke. Chapete, mne staci vliezt do knihkupectva a saliem. Robila som si zoznam knih, ktore vlastnim, mam ich v izbe v policiach, hadajte, ake cislo som naratala.

Takze sutaz: Tipujte, kolko knih ma filipka vo svojej sukromnej kniznici? (pocitam medzi knihy ako beletriu, tak naucne, ako aj odborne knihy).
Kazdy ma narok tipovat 3krat, cena pre vitaza je zatial neurcena lol!
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym So 5 marec 2011 - 18:49

100
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  tomas So 5 marec 2011 - 19:25

ja som bol podobne vcera tiez nakupovat, v Nitre, v obchode s alternativnou modou Very Happy

moj tip je 666 laughing

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto So 5 marec 2011 - 20:16

Ahoj filipka,
iste si si to s korelami užila a radosti bolo tiež veľa.

Ohľadne kníh vychádzam s predpokladu, že jedna polica obsahuje cca 60 titulov. Podľa počtu políc sa asi dá odhadnúť počet kníh. Ja by som tipoval, že máš "dám" 7 políc. Takže môj tip je niekde medzi 400-450 titulov. Osobne si myslím, že aj menej. Zaplniť 7 políc knihami je ťažká úloha. Môj druhý odhad je asi 300 titulov.

Inak aj ja som "vášnivý" čitateľ. Mám práve tých sedem políc zaplnených. Dávno som však prišiel na fakt, že zakupovaním kníh by som sa zruinoval finančne aj priestorovo, takže často navštevujem krajskú knižnicu, kde si túto záľubu realizujem za poplatok 2€ za rok. Oplatí sa, doporučujem.

Inak, si nenapísala ktorý Aupark. BA? TT?...?
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 10 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym So 5 marec 2011 - 20:20

pozrimeze ako na to ide lisiacky (vo vsetkych bodoch) it is perfect
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 10 z 84 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 47 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore