Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 3

Strana 9 z 84 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 46 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Št 24 február 2011 - 8:56

Matej napísal:Ahoj Matej,
nerád by som oponoval adminovi, na toto fórum som si zvykol


Jeho veličenstvo Kaddáfí Matej Ti dovoľuje mi odporovať laughing Ale nie, proste to nie je témou, že či niekto si dovolí na mňa voľačo a ja by som ho sankcionoval len pre názor. Nie som tu kráľ ani despota. Máme spoločné fórum, kde si nesmierne vážim, že chodí na moje pôvodné predstavy dosť ľudí. Jediná sankcia je za porušenie toho vstupného formulárika, ktorý som si ja nazval princípmi fóra a kódexom slušného správania. Ste skutoční ľudia, za tými príspevkami stoja reálni človekovia, preto to určite nevnímam ako dajakú hru. Mám Vás rád a hovorte si, čo chcete, pokiaľ je dodržovaný kódex, ktorý si možno zobraziť, keď sa potenciálny člen ide registrovať. heart giving a hug

Tuto napísal:Dávnejšie si písal ako Ti doktorka dôraznejšie odporučila nevenovať sa tak virtualite. Môj názor je taký, že nie si toxikoman, aby si si skutočný život nahrádzal "jazdou" (s klávesnicou a pixelmi na monitore).

V prvom rade ja nenahrádzam "skutočný život" virtualitou, to je iba obyčajná reakcia, dôsledok toho, že mi to v tom "skutočnom živote" nejde. Jednoducho mávam úzkosti pred ľuďmi, zle sa mi dýcha, nie som svoj a nemám z toho dobrý pocit, ba naopak cítim sa veľmi trápne a zle. A to vo virtuálnom priestore necítim. Preto tam prídem, aby som mal ASPOŇ NEJAKÝ sociálny kontakt. Je to pomocná barlička, lebo ja nie som samotársky typ, potrebujem spoločenský kontakt. A po druhé, už aj tak robím veľké pokroky v tom, aby som aj ten akože "skutočný život" takpovediac dával si do poriadku - trebárs mám trojmesačného synovca, vozia nám ho na návštevu kočíkovať, tak sa snažím nevyhýbať návšteve, ďalej chodím do školy, kde je sociálnych podnetov spústa. To je samo o sebe známka toho, že sa snažím. Ale keď si chcem aspoň trošku podebatovať, prejednať nejaký problém aj s niekým iným než len s rodičmi, tak mi odpusť, že siahnem po virtuálnom, dlhodobo overenom priateľstve. typing

Tuto napísal:Dobre sa zamysli, kam smeruješ tým, že vyčleňuješ svoje vzťahové schopnosti smerom k virtuálnej "realite". Ty nie si nejaký bajt aby si bol zahrabaný hodiny na Nete s chetárkami, o ktorých vlastne ani nevieš akého sú pohlavia.

No téda, to nie sú chatterky z pokecu. scared2 To sú kresťanky, ktoré aj poznám dôverne už cez 6 rokov mnohé. Mám páky cez rôznych známych, ktorí ich poznajú aj osobne, že sú to naozaj ony. Takže naše priateľstvo je mimoriadne cenné a dôležité, aj pre mňa, aj pre ne resp. pre nich, keďže sú medzi nimi sem-tam aj kamaráti. Rolling Eyes

winter

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Robo Št 24 február 2011 - 17:41

Ahojte kamaráti. Dnes som bol podať návrh na kúpeľnú liečbu od lekárky do zdravotnej poisťovne a tam mi povedali, že mi príde poštou ponuka kúpeľov, ale podľa mojej dg budem mať pravdepodobne kúpele Vyšné Ružbachy. V utorok som bol v Poprade na pohovor na pozíciu promotér a keď ma vyberú, tak mi zatelefonujú, kedy mám prísť na školenie a povedia mi niečo o marketingu. Aj zajtra mi možno tiež zatelefonujú, ale úplne druhá rirma, tiež z Popradu, či pôjdem alebo nie na pohovor na prácu v administratíve. Mám sa celkom dobre, už si menej namýšľam a takmer vôbec nepočujem "hlasy", ale dosť často sa ľakám a niekedy sa zbytočne stresujem. V sobotu idem na fašiangovú zábavu a v nedeľu idem s rodičmi na liečebný pobyt do Hokoviec-3 km od kúpeľného mestečka Dudince.

Čo sa týka lieku ZYPREXA, tak mne bolo z neho zle, bol som veľmi tučný a veľa som spal, ale to je našťastie už za mnou... Písali ste, že aj LEPONEX je hnusný liek a ja ho užívam. Povedal by som, že ma zaspáva a beriem ho 1 tbl poobede a 3 tbl večer.
Takže asi tak... Majte sa krásne, Robo. affraid flower elephant albino jumping jumping2 bounce Basketball sunny farao king rendeer lol
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Robo Št 24 február 2011 - 17:46

Matej, všetko najlepšie k tvojim menimnám, veľa šťastia a hlavne zdravia a pohodu praje kamarát Robo. flower flower flower
Robo
Robo
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 236
Reputácia Reputácia : 52
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Matej Št 24 február 2011 - 17:52

Robo napísal:Matej, všetko najlepšie k tvojim menimnám, veľa šťastia a hlavne zdravia a pohodu praje kamarát Robo. flower flower flower

Ďakujem, Robo. dancing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 24 február 2011 - 17:54

jejda...pripajam sa k robovi

prajem ti vsetko najlepsie, vela zdravia, stastia a snad aj kvapku lasky a co najmenej starosti vyplyvajucich z tej nepodarenej chorobky cheers
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Pi 25 február 2011 - 16:17

Ahojte všetci,
Matej, všetko naj.

Ja sa mám ospalo, väčšinu dňa som prespal. Včera v noci som bol hore, tak to teraz vypálilo jednoducho opačne. Rysuje sa mi práca, vzhľadom na to čo som tu o tom písal, dúfam, že ju ustojím primerane.

Zatiaľ zdravím všetkých, nech sa Vám darí vždy lepšie ako situácia dovoľuje.

Ahoj. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto Ne 27 február 2011 - 21:10

Zdravím.
Aký ste mali víkend?

Ja som ho prežil doma. Vybehol som na prechádzku. Bol som so známym. Dal som si kávičku s Novým časom v neďalekom bare. Mal som nejaké voľné minúty, tak som aj dosť obtelefonoval pár ľudí, aby som sa pripomenul, že žijem. Vonku bolo síce pekne, ale mne sa fakt nikde nechcelo. V poslednom čase som akýsi rozospatý. Denný plám aj napriek tomu plním primerane a k vlastnej spokojnosti.

Už budem rád aj trochu teplu, keď to začne pučať. Prichádzajúcu jar trochu signalizujú štebotavé zvuky vtákov a aj mačka v okolí sú akési hlučnejšie. Snehu je tu minimum. Zostatok predstavuje len minulé veľké kopy, ktoré ešte úplne nerozmrzli. Teraz sú z nich len také malé kopčeky, do ktorých stačí kopnúť a už nie sú.

No tak zatiaľ. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Ut 1 marec 2011 - 15:28

Ahojte.

Dnes su to dva tyzdne, co uzivam alventu. Druhy den ju beriem v davke 150mg. Pocitujem uz mierne naznaky zlepsenia, hlavne co sa tyka anhedonie. co sa vsak tyka SF, tak ta je este vyraznejsia, ako ked som alventu nebral. tak neviem ci je to nejake prechodne alebo co, ved uvidime.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  filipka Ut 1 marec 2011 - 18:42

Prave som si urobila psychotest, ten isty ako Matej. Stupen vedomia problemu je 90%, v cervenych cislach s vykricnikmi mi vysla schizofrenia, depresia, akutne samovrazedne tendencie, dokonca generalizovana uzkostna porucha (???mne???), dalej socialna fobia, a pridali aj postraumaticku stresovu poruchu(???) a prvky OCD.
Tusim som mala vypisat iba to, co sa ma netyka winking , bolo by toho menej.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  tomas Ut 1 marec 2011 - 18:47

nejaky link na test? Smile

_________________
Desím sa každého jedného kroku
na ktorý sa chystám.
Desím sa, že ma privedú
niekam, kam som chcela dôjsť.
tomas
tomas
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 237
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 14.12.2010

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  Tuto St 2 marec 2011 - 21:34

Ahojte,
ja som si spomínaný test nespravil, a v zásade mi nič nevyšlo, ale reálne si myslím a domnievam sa, že ak by som si ho v tomto duchu urobil niečo mi zákonite vyísť muselo a to s určitou pravdepodobnosťou podľa parametrov tvorcu spomínaného testu. Neviem nakoľko by som bol s nezobrazeným výsledkom spokojný, ale podstata je tá, že keby som ho urobil je predpoklad, že už somotným vypísaním formuláru som sa dostal na úroveň, ktorá sama o sebe predurčuje neakútne symptómy a teda sa až tak nemusím strachovať o moju mentálnu dispozičnosť, aspoň v danom momente. Vzhľadom na skutočnosť, že nemám ani odkaz na tento test a ani sa mi ho zložito vyhľadávať uzatváram kapitolu môjho reálneho nezvládnutia testu, z dôvodov praktických, a to v prvom rade, že zatiaľ žiaden test so mňa neurobil nečloveka, ale skôr naopak.

Jednoducho: už pošlite ten link.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 3 - Stránka 9 Empty Re: Ako sa dnes máš? 3

Odoslať  anonym Št 3 marec 2011 - 10:12

do konkavnej kavu nenalejes. bochnik chleba sa nosi do oktobrovej revolucie, ktora je nadnasana viac ako pivny fest. morka natahuje krky za blsiacou moznou zenou, ktorej prach zviril hladinu krvi v riecisku. stromovy strazca sa vidi v obalke na alimenty s ucitelovou arbitrazou. Great party


Naposledy upravil Lapaj dňa Št 3 marec 2011 - 10:13, celkom upravené 2 krát.
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 84 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 46 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore