Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 20 z 83 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 51 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart Po 29 november 2021 - 21:22

Ospravedlnujem sa, ze som sem povypisoval. Mna chytil nejaky atak alebo co. Asi za to, ze som vysadil lieky, ale len tri dni to boli, tak neviem. A uz som si dal lieky radsej, lebo ma chytalo na plakanie zas. len som asi este mimo, lebo som sa opalil zemlou, som ohrieval zemlu a som do nej zahryzol a opalil sa. A nehnevajte sa na mna, kto to cital. Nebudem uz vypisovat, lebo lezem potom kazdemu len na nervy. A nedali sa mi vymazat tie spravy, tak som len bodky tam nechal. A idem uz z tadeto, lebo musim ist so psom von


Naposledy upravil Sweetheart dňa Ut 30 november 2021 - 10:29, celkom upravené 2 krát.
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus Po 29 november 2021 - 21:24

Si chorý, dosť vážne. Vieš o tom?

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Tuto likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Matej Ne 5 december 2021 - 10:04

Ahojte. Smile

Týždeň mi prešiel zhruba dobre, ak zažmúrim všetky oči, aj tie, čo nemám, a ak znížim očakávania. Jedna covidová kolegyňka sa už vrátila do práce, resp. už je "po prekonaní". Sme radi, ako to zvládla. Ďalšia je ešte na pé-enke a nedá sa povedať, že by jej bolo dobre. sad and unhappy Čo sa týka pracovnej agendy, v tento týždeň bolo o čosi menej roboty... Dokonca som si mohol vziať náhradné voľno dvakrát a ísť o nejaké 2 hodinky skôr domov. Získaný čas som však, ja lemra, nevyužil na školu. A čo som robil? Spal som na gauči. V oba razy. laughing

A inak po večeroch všetko po starom. Domáce práce, čítanie knižky, meditovanie, dvakrát bola zostava mojich sérií cvičenia, surfovanie po webe a sporadicky aj tá škola. Súvislejšie som sa venoval škole hlavne teda včera počas vyučovania, a potom po vyučovaní. Mali sme seminár z počítačových sietí a večer som potom riešil programovacie zadania v rámci jazyka C#.

Teraz vysedávam za fórom, rozmrazujem mrazničku, pôjdem postrhať prádlo. Plán je taký, že dnes by som chcel čo najviac porábať na tých zadaniach z jazyka C#. Embarassed

Trochu cítim vo svojom prežívaní určitý smútok, únavu... cítim frustrujúcu nedostatočnosť vo svojich "prečo", kvôli ktorým robím to a ono. Akoby bolo veľa vecí vlastne úplne márnych. Niežeby som bojoval s pocitmi prázdnoty,... skôr vnímam vlastnú neschopnosť si dostatočne živo a emočne zdôvodniť, prečo mám to a ono robiť. Že prečo to stojí za to. Vždy za každým dôvodom akoby nájdem niečo, čo to v určitom kontexte spochybňuje, až to napokon vo výsledku vyzerá ako celkom márne úsilie. Aj preto sa mi veľmi často nič nechce a premáham sa. Príde mi ťažké sa presvedčiť, že to a ono stojí za to... zastaviť po stanovení si svojich "prečo" tú špirálu uvažovania, že aké "prečo" stojí za mojím "prečo" a aké "prečo" stojí za tamtým "prečo", až sa dotočím v špirále, že je to všetko vlastne na nič. A ak nie na nič v racionálnej rovine, tak minimálne ma to oberie o ten emočný náboj motivácie, ktorý ma, zdá sa, ako jediný vie skutočne posunúť k činu. Som totiž, žiaľ, naďalej skôr emočne založený človek, než racionálne, a moje "prečo" musia nutne mať v sebe emočný náboj, nestačí len holý logický argument. Toto je asi jedna z mojich nevýhodných vlastností, ktorá pravdepodobne priamo živí moju prokrastináciu a lenivosť. very sad3

Prajem Vám, priatelia, všetko dobré, veľa zdravia. Ďakujem
Držme sa. community together

matej
Vitaj

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

Tuto, Mischelll, rasto, Iacobus, Hvezdicka and vrana like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll Ne 5 december 2021 - 11:00

Ahojte Wink,

aj skôr som myslela, že sa ozvem....ale no nebol priestor na to....tak teraz sa ozývam v podstate nič nové nemám až na to, že som doma na PN...a ešte že nasnežilo aj u nás....no jo, je Mikuláš....v podstate som chcela reagovať na to čo si písal Matej a teda, že ono tie názvy mi aj niečo hovoria, niečo s mojej minulosti...jedna sa o názov C# - ach jo, keď si spomeniem, že vlastne som aj taký predmet mala na skole a ešte, že som nim prešla....zdá sa mi to tak dávno jak by to ani pravda nebola....vlastne už dávnejšie som pozorovala, že veľa časti môjho života sú také iné, že ani nejdú ako keby ku sebe...su totálne rozdielne, alebo ako to napísať no s extrému na jednej strane do extrému na druhej strane...ale teraz môžem povedať, že konečne je to také ustálené, také pokojne...a nie preto, že idu Vianoce....tak no, ešte aj ten priateľ čo som ho chcela nechať ....teraz ma čas...ako a trošičku sa zmenil aj mu chýbam...ako taká sebareflexia s mojej strany....asi som ten oddych potrebovala a asi dobre je tak ako je....

S prianím pekného Mikuláša community together

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, Tuto, rasto, Iacobus, Hvezdicka, Katuska and vrana like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus Ne 5 december 2021 - 11:36

Dobrý deň prajem. 

V štvrtok som prišiel domov, a tak vikendujem na strednom Slovensku. Priznám sa, bol som navštíviť otca a starých rodičov, nesmie sa to teraz, viem. Lenže dlho som nebol doma, a preto som nemohol inak. Tak veľmi sme sa na seba tešili. Ostatne, mám dojem, že nik tieto nariadenia nedodržiava...

V práci je to v poriadku, mierne komplikácie s home office, ktorý u nás nie je možný. Aj tak si ho ktosi vybral, čomu ja teda celkom nerozumiem. Ale je možné, že to riešia cez PN alebo dovolenky.

Cítim sa celkovo stabilizovaný, preto som lekárovi navrhoval zníženie liekov, čo aj odsúhlasil. Trochu ma však ubíja samota po večeroch. Je to zvláštne, lebo pred rokmi som po tom tak veľmi túžil, aby som mal aspoň čas dňa úplne pre seba bez prítomnosti kohokoľvek. A teraz je to také divné. Nerozumiem tomu. Preto som začal podnikať určité kroky. Nie je to jednoduché začať sa socializovat, keď som sa roky spolužiakov skôr stranil. Ale verím, že to časom pôjde a nájdem si dobrých kamarátov.

Ďakujem za prečítanie.

Pozdravujem. J.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Mischelll, Hvezdicka, tyx81, Katuska, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Ut 7 december 2021 - 11:05

Ahojte kamaráti. Mám sa veľmi dobre, ale je mi tak trochu smutno. No nevadí týždeň až dva budem väčšinu dňa doma sám, ale že by mi malo to vadiť, tak neviem. Ako sa hovorí, keď kocúr nie je doma tak myši majú hody predsa. Môžem skúsiť to žiť zaujímavo nejako, aj keď teraz počas lockdownu zdochol tu pes.laughing Nevadí. Ja mám na šťastie šachy, ktorým sa môžem venovať každý deň. To je pre mňa veľmi podstatné. V súčasnosti by som sa chcel zamerať viac na šachovú zábavu (analýza vlastných partii, internetový šach, taktika, či stratégia). Samozrejme robiť každý deň aj nejaké to šachové otvorenie. Mám, čo robiť. Musím budovať správnu náladičku na šachy, aj keď s našou chorobou je to ťažké, keďže necítim vôbec nič. Do nového roka by som chcel urobiť základy pre kvalitný tréning. Držte mi palce, aby sa mi to podarilo.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2245
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Hvezdicka, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 So 11 december 2021 - 20:02

Ahojte, mám sa dobre. Len som veľmi unavený, ale to sa stáva, keď venujem sa šachu. Mne to nevadí. Som rád, že sa môžem tešiť zo svojho šachového tréningu. Neteší ma však môj prístup ku tréningu. Niektoré vecí flákam a dali by sa robiť lepšie. No nič budeme pomaly pracovať na to, aby bolo to do nového roka 2022 lepšie. Ostáva dúfať, že bude sa to zlepšovať. Vážne uvažujem, či tá kvantita informácii nie je na úkor kvality. Taktiku trénujem už pekne, ale stratégia je horšia. Otvorenia by sa dali robiť tiež aj lepšie, ale tak mám 1 týždeň na to, aby som ho pochopil. Bleskovky na internete ujdú (dnes 3 výhry, 1 prehra).
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2245
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto and Hvezdicka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto Ne 12 december 2021 - 15:36

Ahojte! U mňa tieto dni asi tak, že mohlo byť aj lepšie, aj horšie. Dosť zanedbávam svoju fyzičku o systematických cvičeniach ani radšej nepíšem. Venujem sa dosť duševno-rozumovej činnosti, s čím súvisí aj adminovanie Zello dialógy a tzv. "akp.". Von chodievam skôr len na nákupy. Väčšinou mnou pohnú TV správy a opačne aj spravodajstvá na Nete a zvykol som si denne aj na Facebook. Mrzí ma, že primerané zamestnanie sa o mňa ani neobtrelo, a zatiaľ sa snažím rôznymi aktivitami aspoň zachovávať akýsi režim. S rodinou vychádzam v dobrom, hoci občas si aj povieme... Začína aj pečenie na sviatky, takže pravdepodobne budem aj nápomocný aspoň v drobnostiach.

Držte sa v tejto zvláštnej dobe a pohodu všetkým prajem. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, rasto, kimi2028, Hvezdicka and vrana like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Ne 12 december 2021 - 19:03

Ahoj tuto, tak primerané zamestnanie hľadá každý, ale nie každému je to dopriaté. Ja neviem ani, že čo by som mohol robiť. Nič nemôžem robiť, ale tak ja mám svoje ochorenie, ktoré limituje ma. Dokonca mám 2 diagnózy (schizofréniu - paranoidnú, parkinsonov syndróm). Teraz mi znepríjemňuje dní parkinson. Hoci aj schizofrénia je obmedzujúca hlavne po stránke koncentrácii a schopnosti dlhodobo niečo robiť. To sú moje veľké problémy. Hoci niekto si povie niečo, ako môžem tvrdiť, že nemám pevnú vôľu, keď lieky beriem poctivo každý deň už vyše 6 rokov. To s tým nesúvisí, lebo mám problémy s motiváciou konať.

Dnes je to tiež v pohode. Len som si urobil oddychovejší deň. Šachu som sa venoval len zhruba 4-5 hodín a nestihol som toho veľa. Bolo to o dagramoch, ktoré boli opäť všetky správne. Mal by som klásť dôraz na prevedenie. Tie diagramy sa majú riešiť, ako by nevychádzali a to je ťažké, keď vychádzajú... Potom som sa venoval 2,5 hodiny online tréningu. Tiež boli opäť aj bleskové partie na internete...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2245
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 Po 13 december 2021 - 5:45

Zdravím všetkých,
hlásim sa že všetko sa pomaly dostáva do normálu....Mám sa dosť dobre. Síce trocha skôr vstávam teraz ale tipujem že by to mohlo byť kvoli zniženej davke AD. Totiž beriem len každý druhý deň zatial kvoli pečeni. Ale chcem sa poradiť aj s doktorkou čo ako. Predpísala mi Coaxil....má niekto skúsenosť s týmto? neviem, či ho vobec začnem brať lebo som bola v celku dobre nastavena s tým Elontrilom, len tá pečeň ma vystrašila. Ale už to bolo celkom okej z piatkových výsledkov. No ešte beriem doberiem lieky na pečeň. Vyzerá to, že decentne si budem mocť aj pripiť, či už s kolegyňami alebo kamoškou alebo doma. No ale inak ani by som netušila že mám niečo také, kebyže ma nepošle na krv doktorka. Len myslím si, že to bolo asi z tých paralenov čo som papkala keď som mala tie teploty. len to je len moja teória, doktorka sa s tým až tak nestotožňuje.
Fuha som sa nekoniec rozpísala nejak. No každopádne nejdem sa už sťažovať ako dochodkyňa na zdravotne troubles Very Happy
Majte peký dnik všetci. A držte sa Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Iacobus and vrana like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Po 13 december 2021 - 12:52

Ahojte forumáci, dnes mám narodeniny, čo je skvelé. Len niet oslavovať akosi s nikým, tak sedím si len sám doma ako nejaký čučkár. Som rád, že mám dobrú náladu a nedeprimuje ma to veľmi. Som spokojný s dnešným dňom, aj keď mohol by som niečo robiť… Je otázne, či budú dnes tradičné aktivity v tento pre mňa výnimočný deň. Potrebujem si dobre oddýchnuť… Hoci nájde sa možno niečo šachové. Doobedu som nerobil nič...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2245
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Tuto, Mischelll, dzuli08, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 20 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Iacobus Ut 14 december 2021 - 11:00

Dobrý deň prajem.

Hlásim, že sa mám dobre. Zvianocnieva sa aj u nás v práci, včera sme mali vianočný večierok. Dobre bolo. Hrali sme spoločenskú hru. Najskôr som bol skeptický, keďže som ju nepoznal a nerád sa púšťam do nových veci. Potom sa mi zapáčila. Vola sa Pandemic a je strach ako covid o niekoľko desaťročí. Jednoducho bojovali sme všetci proti pandemii a podarilo sa nám vyhrať aj základný aj dve náročnejšie kolá. Končili sme tak o ôsmej. Vtipná vec, vrátnik odišiel o šiestej a zamkol nás tam. Komické to bolo cele. Ale nevadí. Stava sa.

Inak teším sa domov na sviatky, na rodinu, mamu, brata. Mam rad tieto sviatky, je to taka pohoda, oddych, rodina, aj keď nie kompletná v našom prípade, čo mi vlastne až tak nevadí.

Neviem, čo by som vám ešte napísal o mne. Mam dosť práce, menej uvažujem, menej píšem. A to je snáď správne. Preto sa cítim dlhodobo lepšie. Včera som bol na depot, poprial som pekne sviatky doktorovi aj sestre. Už asi mesiac beriem peroralne len 5 mg olanzapinu. Aši som nespomínal. Chcem ten olanzapin postupne vyradiť. Zvládam to už dobre bez neho, si myslím.

Pozdravujem. J.

_________________
Epikuros napísal:τὸ φρικωδέστατον οὖν τῶν κακῶν ὁ θάνατος οὐθὲν πρὸς ἡμᾶς͵
ἐπειδήπερ ὅταν μὲν ἡμεῖς ὦμεν͵
ὁ θάνατος οὐ πάρεστιν͵
ὅταν δὲ ὁ θάνατος παρῇ͵
τόθ΄ ἡμεῖς οὐκ ἐσμέν
Najobávanejšie zlo, smrť,
sa nás ani v najmenšom nedotýka,
pretože keď my žijeme, smrť tu ešte nie je,
keď však smrť príde, potom tu zas nebudeme my.
Iacobus
Iacobus
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1025
Reputácia Reputácia : 445
Dátum registrácie : 25.08.2018
Vek : 26

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify Maintena 400 mg á 4 t, olanzapín (Actavis) 5 mg

Matej, Mischelll, kimi2028, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 20 z 83 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 51 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore