Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 9

Strana 53 z 85 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 69 ... 85  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Meretseger Pi 13 október 2017 - 15:42

Veroni napísal:Meret ahoj,daju sa tam niekde cigi kupit?
Dajú, je tam stánok. Samozrejme, na peniaze si dávaj pozor, vždy sa nájde niekto, kto by mohol mať pocit, že v jeho peňaženke by sa vynímali lepšie.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni Pi 13 október 2017 - 15:49

Dakujem pekne,no bohužiaľ s tymi peniazmi mas pravdu.práve preto budem v nervoch nakolko za mnou niktonepride a ked vudem nieco potrebovat misim si poradit sama.
Idem polievat

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 Pi 13 október 2017 - 15:51

Ahojte,

veroni, stihla si za to dosť. ja dnes som lenivý, len v posteli polihujem a venujem sa hlbokým úvahám. nálada je pomerne v norme, lepšia ako bola pred 2-3 dňami, ale takto to má byť. inak došiel pred chvíľou taťuldo a hneď ma za nohu ťahal z postele. pokus sa však nezdaril. dnes idem na hokej do neďalekého mestečka tak som zvedavý, čo to bude.
Drž sa v tom Pezinoku a mysli tam na nás.

majte sa pekne všetci a snáď ste si prečítali môj kratší príspevok, lebo nemám veľmi o čom písať. Bol som len na dvoch prechádzkach dnes...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej So 14 október 2017 - 11:25

Ahoj priatelia. winking

Dnes zhruba dobre. Piatok bol v práci ok, veci išli. Vzťahy v poriadku, v ostatných týždňoch celkovo sú vzťahy na pracovisku dosť dobré. Cítim sa priateľsky prijatý obomi smenami, momentálne necítievam strachy, že ma dakto nemá tam rád, alebo ohovára. winter Skôr si vieme poklábosiť aj "voľne", teda kvázi na mimopracovné témy, čo považujem za plus. Smile Uvidím, ako ďalej. Smile Týždeň bol náročný, tak teď si užívam tak trošku víkend. V noci som spal takmer nepretržite niečo vyše 10 hodín, zobudil som sa dnes sám bez budíka okolo 9:40. Dosť mi toto vyspanie pomohlo na fyzično (nepohoda v bruchu), ako aj na psychično. jocolor Okrem rannej hygieny som stihol už raňajky, lieky, kalórie, fejsbuk, maily, spravodajstvo, 1 telefonát, a celý čas počúvam internetové rádio. Trochu som aj cvičil, ale tým myslím len ľahké naťahovanie sa, obzvlášť chrbtice. rendeer

Dnes plánujem odpočívať, pôjdem si čítať knižku "Radosť z mála", nová publikácia o minimalizme. Poobede ma čaká azda návšteva rodičov, donesenie prádla, neskôr možno PC hra. Smile Celkovo zatiaľ cítim potrebu mať vypnutý mozog, čiže nasleduje fáza "zahnievania", až potom po pár hodinách ničnerobenia sa možno dokopem k nejakej normálnej aktivite. Medzi tými aktivitami by bolo dobré totiž zahrnúť umytie kúpeľne a riadov, utretie prachu, zametanie, zanesenie do pivnice nejakých už nachystaných vecí. confused

Takže uvidí sa, ako sa ten víkend vyvinie. Hlavne mi ide o pocit, že relaxujem, a teda nič nerobiť na silu. Basketball

Stav hodnotím na 1-. Psychiatricky zhruba ustálene. Flush zhoršená. Lieky papám, cukor tiež, kofeín do 400 mg, energeťáky žiadne. Cvik 1

Ďakujem za vypočutie. Smile Ahooooj. Vitaj Tanec

Matej
dancing

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  kimi2028 So 14 október 2017 - 13:39

Ahojte,
dúfam, že všetci si užívate babie leto a venujete sa radovánkam rôzneho druhu. Na nákupy sa mi nechcelo ísť ani bohovi, napokon má však presvedčili tvrdou silou.:unhappy:Ako takéto spôsoby neznášam. Inak psychiatricky sa mám na 1-, nálada od návštevy stacionára vo štvrtok graduje. Dnes nie sú na programe žiadne činnosti, teda v telke si pozriem futbal, lebo nechce sa mi ísť von a aj veľa pýtajú dnes za slovenský futbal 6-8 eur je nenormálne hlúpa cena. Pričom ten náš futbal slovenský stojí za bačkoru.

Zdravím vás priatelia, a užite si dnes tento pekný deň...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2260
Reputácia Reputácia : 761
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni So 14 október 2017 - 19:42

Fiha co je so strankou? affraid wow

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici So 14 október 2017 - 20:05

Ahojte...
Veroni odkedy si v pk?
Co sa tyka mna dnesny den hodnotim velmi zle.
Neviem ci sa mi objavili nrziaduce ucinky z antipsychotik..alebo mi nesadla kombinacia antipsychotik s liekom proti krcom. Na kratkej prechadzke ma zacalo silno triast, nevladala som chodiť, ťažko sa mi dýchalo a opuchli mi trosku nohy a ruky. Teraz mi je lepsie ale stale sa trasiem a mam taky divny tlak na hrudi? Panikarim..

Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni So 14 október 2017 - 22:32

Ahoj Moncici od.stredy

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Moncici So 14 október 2017 - 22:53

Veroni...ja zrejme piatok do Zálužia. Som z toho poriadne nervozna...ale povedala som si ze nutne potrebujem pomoc.
Moncici
Moncici
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 72
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 19.07.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava/Žilina

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Zeldox, trittico, seroxat, fluoxetin

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Veroni So 14 október 2017 - 23:19

Neboj Moncici dobre bude Sun 2 Utešiť

_________________
Existujú civilizácie ktoré nepoznajú koleso,ale neexistuje civilizácia ktorá by nepoznala príbeh.Campbell
Veroni
Veroni
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 123
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 19.08.2017
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F31.6 F60.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paroxetin Tritico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Tuto Ne 15 október 2017 - 1:55

Ahojte kamarátky a kamaráti!
Čítam, že sa vám blížia hospitalizácie a tak len poprajem skoré vylepšenie stavu. Verím, že vám tam počas hospitalizácie pomôžu a budete v pohode.

Momentálne ponocujem. Asi hodinu sa nervózne prehadzujem a mám dojem, že lieky na spanie už v túto hodinu asi už prestali účinkovať. Štve ma to.

Dni trávim rutinne. Teda: akp., hľadanie práce, TV, Net (schizofórum, facebook, Zello) knihy, domáce práce, supermarket, prechádzka, záhrada, časopis... Tak.

Zdravotne sa držím v rámci možností. Určil som si akúsi "čiaru", ktorá je zároveň normalitou v správaní a prežívaní. Pod ňou sú zvládnuté symptómy, nad ňou všetko čo je otázne a mal by som proti tomu "zabojovať". Tradične sa tam nachádza únava a rýchla unaviteľnosť, tendencia k pasivite, výnimočne hlasy... V zásade som OK.

Prajem vám krásnu nedeľu a nezabudnite si ju vychutnať. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Empty Re: Ako sa dnes máš? 9

Odoslať  Matej Ne 15 október 2017 - 12:34

Tuto --->> giving a hug

***

Ahojte. winking

Dnes zhruba dobre. Spal som asi 6-7 hodín, šiel som spať až okolo tretej nadránom a zobudil som sa takmer spontánne o 9:40, resp. chcelo sa mi cikať. Very Happy Včerajšiu sobotu som trávil najprv pasívne, potom som prerábal fórum, všeličo nastavoval, prepájal, inštaloval, tiež som kúsok času trávil na Schizo.Sk. Čo sa týka fyzickej činnosti a upratovania, včera nič z toho nebolo, na kuchynskej linke mám strašný neporiadok. Po celom byte sú otrusinky, treba zametať, no stále si nájdem niečo lepšie na robotu. Shocked U rodičov som nebol, dnes som pozvaný na obed, tak pôjdem. Počasie tu máme slnečné, dokonca dosť teplé, až mám balkón otvorený dokorán, aj tak je tu teplo. Sun 1 Včera som v noci riešil svoj rozpočet a tiež plány do ďalších dní, špeciálne tie, ktoré sa týkajú dní za týždeň. Totiž o týždeň si chcem vziať na celý týždeň dovolenku. Plánujem vtedy vybaviť posledné veci, ktoré sa týkajú bytíku, zároveň psychiatričku, ešte nejaké úrady, dokončenie sťahovania posledných vecí. A tak si robím plány, ako tých vlastne 9 dní strávim. Applause

Okrem toho asi nič nové nemám. Pomaličky relaxujem, snažím sa aktívnejšie, no stále platí, že nič na silu. Teda keď sa mi "to a ono" nechce, tak sa na to vykašľať. Laughing

Psychiatricky ustálene. Ekzém alebo zápal na líci stále prítomný. Flush zhoršená. Nálady skôr dobré, trochu som ale unavený, mám chuť spať, no cez deň nechcem. very sad3 Zatiaľ zjedených 100 mg kofeínu, o chvíľu šupnem druhú stovku. Smile

Prajem Vám príjemnú nedeľu, držme sa, priatelia! community together
Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 9 - Stránka 53 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 53 z 85 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 69 ... 85  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore