Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš?

Strana 40 z 84 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 62 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 6 január 2010 - 11:46

ano chcela som,ale tato troska vina sa nerata, to nie je ani deci alien

ahoj Robo, ja mam ukoncene gymnazium a chodim na vysoku skolu. ale ci ju aj dokoncim, to je vo hviezdach Embarassed teraz opakujem rocnik a musim napisat bakalarsku pracu a ucit sa na statnice, neviem ako sa mi v tom bude darit, este som nic z toho nezacala. Rolling Eyes
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 6 január 2010 - 11:49

ahojka to fakt? hmmmm tak to je zleee, to je teda velke trapenie malo jest, chodit do posilky a aj tak priberat No, I cannot accept ja som myslela ze ked zacnem cvicit tak schudnem, ale asi to neplati...do kelu. tak to mi ostava jedine zmenit lieky.. Zeldox je vahovo neutralny ale ten som uz brala a v nemocnici mi ho vymenili za Seroquel a nebolo mi po nom az tak dobre, trocha divne som sa citila a brala som len nizku davku 60 mg ja potrebujem aspon 80 aby bolo dobre. teraz beriem Seroquel 300 co nie je vela no aj tak priberam very unhappy
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  ahojka St 6 január 2010 - 11:53

Slnečnica veľa si už pribrala?
ahojka
ahojka
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 106
Reputácia Reputácia : 3
Dátum registrácie : 03.11.2009
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Michalovce

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 6 január 2010 - 11:56

zatial 7 kg.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 6 január 2010 - 11:59

nepaci sa mi to aj z toho dovodu, ze sa zmestim uz len do dvoch nohavic z tych co mam, a o chvilu si budem musiet kupovat nove veci No, I cannot accept musim schudnut alebo vymenim lieky.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 6 január 2010 - 12:37

Lapaj a o aku skolu by si sa chcel pokusat? teda co by si chcel studovat.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  anonym St 6 január 2010 - 12:43

Slnecncia, najradsej by som studoval psychologiu, lenze to by som musel ist do ineho mesta a neviem ci by som to na intraku zvladol. Aj doktorka mi odporucala ist na miestun univerzitu, kde by som si asi vybral socialnu pedagogiku, hoci toho o nej vela neviem. Co studujes ty? Filozofiu? Je to zaujimave?
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 6 január 2010 - 12:59

hej filozofiu, a anglicky jazyk a literaturu. je to zaujimave, bavi ma literatura aj filozofia, hlavne anticka, je tam strasne vela mudrosti... len skoda ze ucitelia, az na jedneho, su povacsine idioti, komunisti. neviem kam pojdem na magisterske studium, tiez si neviem predstavit byvat na intraku, tam by ma najskor porazilo.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka St 6 január 2010 - 13:08

Ahojte. Ja som byvala pat rokov na intraku a bolo to super obdobie. Dnes by som brala byvanie na intraku tiez. Mala som velmi tichu a pokojnu spolubyvajucu, je to jedna z mojich najlepsich priateliek, celkom si rozumieme, aj ked sa uz kvoli vzdialenosti vidame len 1-2krat v roku. Nebyvame az tak strasne daleko, ale ona uz ma rodinu a tym padom aj menej casu na kamaratky, ma male dieta. Na intraku sa mi pacila ta sloboda a to, ze ked som chcela byt sama a ticho, bola som sama a ticho a ked som sa chcela rozpravat, stacilo ist o dvere dalej...
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka St 6 január 2010 - 13:14

No a co sa tyka priberania...k tomu sa ani nevyjadrujem very unhappy aj preto som znizila seroquel na 100mg, ale zatial ziadny vysledok.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  slnecnica St 6 január 2010 - 13:15

bola som rok v Anglicku a tam som byvala na intraku,co bolo skvele lebo som mala sama izbu. to bolo ako taky bytik, 5 izieb, dve kupelne a spolocna kuchyna. mala som sukromie a ked som sa chcela bavit, stacilo zaklopat. ale vacsinu casu som travila v izbe citanim. potom som zacala chodit trocha von, v druhom semestri, ale v prvom vobec. a do barov som vobec nechodila, len na domove party so spolubyvajucou alebo so spoluziackou sme si kupili vino a sli sme na cintorin ho vypit.
keby som mala byvat tu na intraku, este keby som byvala na dvojpostelovej izbe tak by sa to dalo mozno vydrzat, neviem ake su intraky v inych mestach ale tam kde studujem je ta izba tak mala ze sa tam nie je kde pohnut a hlavne- nie je kde pracovat lebo tam je len jeden pracovny stol a ten je vacsinou aj tak zapratany niecim inym. neviem si predstavit pisat prace na kolene na posteli ktora je mimochodom manzelska- aspon na tej izbe kde som bola, u spoluziacky. neviem si predstavit spat na jednej posteli s cudzim clovekom. navyse to, ze je okolo mna tolko ludi, by mi sposobovalo taku uzkost ze by som odtial asi utiekla. ja proste potrebujem byt sama, neznesiem byt neustale v spolocnosti.
slnecnica
slnecnica
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 409
Reputácia Reputácia : 13
Dátum registrácie : 21.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? - Stránka 40 Empty Re: Ako sa dnes máš?

Odoslať  filipka St 6 január 2010 - 13:21

Manzelska postel? A nie su to len dve spojene postele, ktore si dali spolu studenti? U nas na intraku si vsetky pariky, co byvali spolu, davali dokopy postele, co je logicke.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 40 z 84 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 62 ... 84  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore