Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 46 z 83 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 64 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 25 marec 2016 - 5:30

A sakra! Už je ráno a myslím, že túto noc to u mňa nebude príliš spavé... vlastne sa brieždi. Zvláštne je, že keď som pracoval, celý ten polrok som celú noc neprebdel ani raz. Áno, bolo to všelijaké, zaspával som niekedy o jednej, o druhej dokonca o tretej, ale fakt je, že som predsa len nejako spal. Teraz v blízkej dobe sa mi už druhý krát stalo, že som bol celú noc hore. Je to na zamyslenie... scratch

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 173024-200
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 25 marec 2016 - 12:45

Predsa niečo pozitívne: Po predchádzajúcom príspevku som takmer hneď zaspal a zobudil sa až pred chvíľou napoludnie. Som tomu rád, že je to takto a nemusím sa "nervovať", že som hore a pridávať si lieky. Takže tých 6hod. spánku bolo. Som rád.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  opadané lístie Pi 25 marec 2016 - 16:39

Tuto, nesies svoj udel so spankom statocne. mne staci, ze mam spanok trochu naruseny a zacne to ist so mnou z kopca. vraj kvalita spanku, respektive vyraznejsia zmena kvality spanku, je prvy zo signalov, ze sa nieco v psychike deje. vtedy treba zbystrit pozornost. ja teraz spavam dobre (klop, klop, klop), hoci skor vstavam, ale to mam rad, pokial to nie je prilis skoro. som taky odmalicka.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 25 marec 2016 - 23:17

Ahoj opadané lístie,
ďakujem, že si si na mňa spomenul, máš pravdu, že narušené spanie ovplyvňuje ochorenie. Vlastne aj zdraví majú problém po nočnom bdení. Držím Ti palce nielen v tom, aby si spával čo najlepšie.

...............

Neviem ako túto noc, ale verím, že bude spánok lepší ako tú minulú, vlastne som spal až od rannej hodiny. V podstate sa mi to aj dosť rátalo hoci som vstával až na poludnie. Teraz plánujem povypínať čo sa dá a pravdepodobne budem niečo čítať, Okolo tej pol jednej užijem prášok na spanie a budem dúfať, že počas ležania minimálne zdriemnem. ...ale to už poznáme...

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 26 marec 2016 - 1:02

Pomaly sa blíži čas na užitie Gerodormu a chystania sa k spánku. Vlastne ani nemám čo vám napísať. Počúval som nejakú motiváciu v mobile a za tú chvíľku som spravil náčuv aj čítanie anglického jazyka (Oxford Bookworms - The Enemy). Niekedy mi to pripadá, že tú angličtinu budem mať ako večný koníček, alebo také čosi. Na druhej strane, keď sa pozriem na pokrok, určite je. Tak ja neviem pred pár rokmi som v O. Bookworms dával level 3-4, teraz dám pomerne v pohode 6. Taktiež aj v ostatnom je to lepšie ako bývalo... ...no tak som sa aj pochválil, snáď sa mi bude lepšie spať. Čaute.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 26 marec 2016 - 3:25

Hmm... No akosi hypnotický účinok vyprchal, zostáva ten menej intenzívny, sedatívny. Už som dohromady užil dva Gerodormy a fakticky by som mal spať "ako v oleji", avšak teraz som zapol notebook, že sa trochu odreagujem a o chvíľu zase budem pokúšať driemoty. Ak nebudem "v ríši snov" tak sa budem snažiť o čosi konštruktívnejšie, trebárs... čosi. Ale radšej by som len tak pôžitkársky podriemaval. Ďalšie pirule si už nedám, lebo by som toto ráno, doobedie aj poobedie bol "na šrot". A tak. Zdá sa mi, že uspávam ja vás... Hmm... Tak zase niekedy inokedy na fóre.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 26 marec 2016 - 6:13

HA!!! Teda ahojte!
Toto je čas skôr na zobúdzanie ako zaspávanie. Môžem len smutne skonštatovať, že spánok sa mi v tejto noci vyhol šííróókýým oblúkom. Vlastne som celkom svieži, ale aj tak cez deň budem skôr oddychovať. Akp. mám z časti hotové, ale ešte sa trošku potrápim. Plánujem byť ráno a doobeda hore, ale po obede a porobeniu poriadku by som si rád zdriemol. Medzitým samozrejme budem chodiť na tú sprostú cigaretu. Aktuálne mi tu v NB beží WOU, teda tá obľúbená kuchárska šou "Moja mama..." Celkom sranda, len to majú na čas a asi mi to vychádza, že majú veľa neprepečeného a polosurového. No
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej So 26 marec 2016 - 10:00

Tuto napísal: ...no tak som sa aj pochválil, snáď sa mi bude lepšie spať. Čaute.

Je to pre mňa špecifické, že si spomenul sotva jeden svoj osobný úspech a hneď si si to pomenoval ako "pochválenie sa", čo si následne odľahčil humorom, pretože Ti to prišlo ako niečo, čo by sa akože nemalo robiť (myslím to chválenie sa). A ja pritom svoje osobné pokroky alebo spravené úlohy spomínam často, a nikdy mi to neprišlo ako skutočné chválenie svojej osoby. Vidím však, že druhí ľudia to tak naozaj berú. Musím sa od Vás ešte strašne veľa toho čo učiť o skromnosti. Veľmi chcem byť skromný, ale mám taký pocit, že by som náhle nemal vlastne čo hovoriť alebo čo písať. Že by som náhle bol úplne nezaujímavý a nemal vlastne čo zdieľať s druhými ľuďmi, pokiaľ by som nezdieľal seba. Lebo obvykle nič spoločné s druhými ľuďmi nemávam, aby som hovoril teda o tom. Sad Som naozaj taký sebestredný chválenkár, ako o mne tušia? very sad2 A ak áno, čo sa s tým dá reálne urobiť? Tieto otázky teraz mučia moju myseľ na Bielu sobotu. I disagree

Držím Ti, Tuto, prsty. Maj sa pekne. Smile
m.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 marec 2016 - 1:10

Ahoj Matej,
rozhodne si o Tebe nemyslím, že si chválenkár, alebo čosi podobné. Píšeš pekne a Tvoje písanie sa dokáže dobre odlíšiť od ostatného, jednoducho MADE IN MATEJ. Tým minimalizmom sa netráp. Na jeho špici sa pohybovali kynici. Jeden z nich videl chlapca piť vodu z rúk, tak okamžite zahodil svoju misku, že ju nepotrebuje. Známa je aj historka o ?Diogénovi?, ktorý spával v sude a práve sa vyhrieval na slnku, prišiel za ním cisár a povedal mu, že čo mu môže pomôcť, nech si želá takmer čokoľvek. Diogenes mal len jedno želanie: "Ustúp mi zo slnka"...

.......................

Už by som mal pomaly smerovať k spánku a ja sa tu vypisujem. Tak dobrú noc a krásnu nedeľu. Tuto

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 marec 2016 - 3:20

Sakra! Ani sa mi už nechce písať. Práve máme zmenu času, takže budú štyri a je 3:20. Samozrejme, aj napriek zaplave liekov v mojom žalúdku nespím, ale už sa poberám zasa skúšať spánkové vlny. Už som z toho trochu nevózny. Čaute. T.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 28 marec 2016 - 2:31

Ahoj Matej,
ďakujem za pekné slová v téme "Ako sa dnes máš?". Samozrejme Ti budem fandiť, aby si nielen tú školu pozvládal, ale aj celkovo bol zdravotne čo najviac v pohode. Isteže, ani Ty to nemáš jednoduché, ale predsa len Ti doporučujem, aby si s liekami pracoval čo najrozumnejšie. Určite sa nemá zmysel trápiť, keď sa to dá pekne vyriešiť predpísanou pilulkou. Čítavam Tvoje príspevky a som ním rád, že na konci spomenieš aj hodnotenie dňa. Je to inšpiratívne, že aj napriek tomu, čo Ťa trápi, dáš dobrú známku. Želám Ti, aby Ti žiadne problémy už neprekonali dvojkové hodnotenia, teda jednoducho, aby sa tam čo najviac zjavovala jednotka.

...............

Už prešla druhá hodina, momentálne plánujem už len nočný oddych. Za chvíľku ešte pôjdem (hurá!) na cigaretu a verím, že v túto noc poslednú. Teraz už vypínam NB, vyvetrám, kvôli vychladeniu miestnosti, zapijem Gerodorm, cigareta... ...a spánok.

Želám dobré spanie a tu prítomnému ženskému osadenstvu bezúrazovú šibačku a oblievačku. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Mrskacka
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 28 marec 2016 - 5:03

Akoby som počul Meretseger v gameplayi: "Co teď? Jak teď?"

Päť preč, čo vlastne dodať. Panelák je úplne tichý. V NB som si zrovna pozrel koniec akéhosi filmu, čo mi trochu sťažuje písanie. Mám v sebe dokopy dva Gerodormy, ale asi som ich mohol kľudne nechať v krabičke. Necítim sa zle, ani len ospalo. Vlastne mi je dobre. Pravdepodobne dnes ešte budem v doobedí podriemem. Viac liekov už neužijem a nechám to jednoducho plynúť. Ráno do obchodu nepôjdem, lebo je všetko pozatvárané a tak sa pravdepodobne neprejdem po čerstvom vzduchu. Momentálne sa chystám na akp., lebo keď ma chytí ospalosť, asi neurobím nič.

Šibať nepôjdem, nejako ten zvyk obchádzam, oblievačky sa v našom kraji nekonajú. Zvykom je korbáč a voňavka. Realizujú to najmä tí mladší, takpovediac deti, a potom dva týždne majú v škole ako desiatu čokoládové vajcia a zajacov. Títo drobci s korbáčami majú už vytýčené trasy v podobe nosičov letákov. Jeden-dva vchody znamená pre nich igelitka aspoň dopoly zaplnená pamlsakmi. ...a tak funguje kolobeh čokolády počas sviatočného piatku.

Dobré ráno praje Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 46 1102_lada_velikonoce
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 46 z 83 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 64 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore