Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 64 z 83 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 73 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 7 august 2016 - 4:08

Prijímam Tvoj názor a vlastne sa nelíši od môjho veru. Aj ja mám rád ešte drobné dospávanie po zazvonení budíka - často vylihujem a prestavujem budík aj 20 minút. Spánok má svoje čaro, najviac ho obdivujem v jeho schopnosti poskytnúť mysli priestor pre vyrovnanie sa so stresom, stresovými skúsenosťami, situáciami, myšlienkami, napätím, obavami, dokonca prerušením vedomia dokáže opraviť neraz aj zlé nálady a premeniť ich na lepšie. Bol by som však rád, keby si telo prirodzene od prírody žiadalo spať len čosi cez 5 hodín, a nie 8-9, prípadne 10, ako teraz. Ale tak fantazírovať nad čo-by-keby je strata času, nie? Smile

Blikli mi na počítači 4 hodiny, prichystal som si posteľ a idem driemať. Musím sa o svoje telo starať - jeho prostredníctvom vôbec fungujem tu vo svete, takže v rámci vďačnosti mu musím nejak dopriať to, čo sa v momentálnom vedeckom poznaní považuje za jemu zdravé. A za telu zdravé, resp. prospešné zdraviu sa považuje aj dostatok kvalitného spánku. Takže šup do sveta snov. Smile

Dúfam, že už všetci pokojne spíte. Prajem Vám úspešné nadobudnutie nových síl do nového dňa a nech sa Vám v nový deň darí. Smile Čaf. Sleep

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Po 8 august 2016 - 2:38

hmmm very sad2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan St 10 august 2016 - 0:50

ahoj,
zrovna som si dal davku na spanie a reku si este precitam daco na dobre spanie Reading ,knihu ktoru citam a sranda je v tom ze je to cele o svete ludi a demonov,ktori bojuju medzi sebou,lahke citanie od P.Bretta, it is perfect ,popisem este par prispevkov a jdu lehnit,so spankom nemam az taky problem,totiz ta kniha a lieky mi pomahaju,jednoducho prepnem na iny svet a zaspavam.
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan Št 11 august 2016 - 0:22

ahoj,
som po liekoch a idem o chvilu sa pokusit zaspat,ale este pred tym precitam knihu
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 11 august 2016 - 0:26

A ani som sa nenazdal a je tu prvá hodina z nového dňa. Budem skutočne rád, ak sa dobre vyspím. Nechcem zasa ponocovať do neviem kedy. Už som aj užil Gerodorm v kvantite jednej tbl. a asi trištvrte hodiny som ležal. Žiaľ nič. Ešte možno dám polku tbl. a snáď aj zaspím. Vlastne je to už taká stará pesnička. Asi to tu teraz povypínam a nasmerujem si to na nočný oddych. Dobrú noc. Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 14 august 2016 - 2:19

Hmm. Nespím, a čo? Bodaj by som aj spal, keď som podvečer zadriemal. Tak teraz akosi bdiem. Nie je ani o čom, trochu čítam. Novinkou je, že v noci fajčím v okne izby. Cez deň zase pred vchodom. Sprosté cigarety!
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 14 august 2016 - 23:06

Vlastne ešte ani nie je nejaká pokročilá noc, ale že dám pár riadkov, len tak, z chuti čosi napísať. Bežia mi tu OH na STV2 v NB, zrovna tenis muži o zlato, tak to mám pustené a sem tam "hodím očko". Mám tu aj rozčítanú knihu "Tiene trónu Habsburgského" Vlastne sa jedná o literatúru faktu, ohľadom "minulých mocných", na ktorých sa dala nájsť nielen malá vada. "Momentálne" čítam o Rudolfovi II., ktorý sa viac zaujímal o mágiu, astrológiu, alchýmiu... ako o vládnutie ako korunovaná hlava.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 49eef306cdc1f608d3434c6753460b50
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester Po 15 august 2016 - 1:01

Tuto dúfam,že už spíš...dnes mám slovo ja Very Happy
Ale nie...ale fakt dúfam,že už spíš. U nás krásne prší,na mňa veľmi pokročilá hodina a ja nie a nie spať. Boli sme na návšteve a dala som si kávu. Okolo siedmej. Riadny smrťák very unhappy ach jaj...ani ma neberie na spánok. Tak čo to počítam ešte...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 15 august 2016 - 1:13

Ahoj ester, tak aj ja som ešte tak polosvieži. Zapozeral som sa do OH a ticho dúfam, že účinok Gerodormu nebude už úplne vyprchaný. Inak pohoda, budem celkom rád ak zaspím okolo druhej.

Určite teraz na Teba myslím a želám rýchle zaspanie. T.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 0087e5ef9b756a96805625ad564c6bb4
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester Po 15 august 2016 - 1:44

Ďakujem a dobrú noc aj tebe Sleep
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan Ut 16 august 2016 - 1:51

nuz ze dnes idem doktorke jednen aj duhej,idem si spravit kavu a pohram dajake hry,spat sa mi neoplati,dospim az doobeda
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 64 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 17 august 2016 - 22:53

Dnes by som rád zaspal čo najskôr, ale ani neviem, či to bude možné. Keď to nepôjde, tak budem aspoň dúfať, že do tej druhej to zalomím a budem už "odfukovať". Totiž, ráno som sa veľmi sťažka preberal a reálne som bol zobudený až o desiatej doobeda. Silne verím, že hlavne ráno bude OK.
sunny
cheers

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 64 z 83 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 73 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore