Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 33 z 83 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 58 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 6 január 2016 - 3:34

Tak mi predsa nedá, keďže som stále hore, napísať zopár slov. Ani som sa poriadne nepoprehadzoval a je niečo po tretej. Z liekov na spanie mi zostala len polka jednej tabletky Gerodormu, ktorú užijem až nasledujúcu noc. Mám ísť zajtra v štvrtok k MUDr., tak hádam niečo od nej v tomto probléme dostanem. Nateraz mi zostáva len to vydržať. Som však rád, že aspoň bolesť hlavy ustúpila. Celkom by ma tešilo, keby som aspoň na hodinku zdriemol a bol cez deň fit. Vzhľadom na to, že zajtra okrem doktorky idem do práce, mal by som byť do nej vyspatý.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 N008P_QLG3
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 7 január 2016 - 0:17

Ešte ani nechcem riskovať posledný Gerodorm, ale okolo 0:40 ho pravdepodobne užijem. Ešte sčasti zaberá, ale rozhodne to nie je ako kedysi. To mi stačilo po únavnejšom dni užiť 1 a spal som. Teraz to mám podobné, ale odtestoval som si, že rovnaký účinok majú na mňa až 3. Budem to musieť zredukovať, veď svoje som si odspal primerane, hoci v neštandardnú dobu. 

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 02d8d1b94e35cc0cf2f4a8255d68eb30
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 7 január 2016 - 3:08

Fúha! Teda ten Gerodorm akoby som vyhodil do smetí. Nulový záber. Sú tri ráno, kamióny prechádzajú mestom na vzdialenejšej križovatke. Mesto je tiché a tento dojem vyvoláva aj sneh, ktorý odráža pomerne veľa svetla. Čo mám vlastne k tomuto napísať? Ísť spať. Zase? Dnes som sa o spánok pokúšal viackrát, ale reálne, žiaden efekt. Niekedy sa mi podarí to, že sem napíšem, ako je to už zúfalé a zrovna mi to nejako pomôže zaspať. Najradšej by som to zabalil a robil "akp.", alebo si len tak čítal... Ešte stále nemám ani najmenšiu chuť do ležania len tak v posteli. Ráno vstávam na ôsmu, teda o siedmej, to zasa bude deň (tajne si dovoľujem myslieť, že aj dobrý). Hmm...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 PK1Gn
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Pi 8 január 2016 - 3:19

Pani, Tuto, nevidim Ta tu - spis? Shocked
Ja nie, zase raz ma zobudila hypoglykemia - a to mam vlastne stastie, ze ju citim a dokonca je schopna zobudit ma, kolko diabetikov ju neciti. Ale musim povedat, ze cukrovka sa mi trochu zrovnala.
A tak este trochu presmejdim net a pojdem spat, i ked ma stale laka napisat ten "polnocny" clanok. Mozno ho skusim dat dokopy.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 8 január 2016 - 21:23

Ahoj Meretseger,
áno, spal som. Tentoraz som si nemohol dovoliť dať v noci len nejaké dve hodiny, alebo vôbec nespať. Našťastie som mal teraz tiež predpísaný Gerodorm, a tak som si dva šupol do žalúdka a dobre som spal. Teraz ide víkend, takže sa uvidí, čo a ako so spaním. Víkendy tomuto dávam voľnejší priebeh, aspoň dospím, čo som zameškal... Maj sa pekne. Tuto
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Lara_croft_sprite_by_lroyburch
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester Pi 8 január 2016 - 23:55

ach jaj, tak dnes to aj ja vidím so spánkom biedne... skoro polnoc a u mňa to na spánok zďaleka nevyzerá... I disagree
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 9 január 2016 - 0:04

Ahoj ester,
ono toto nie je ešte nejaká extra pokročilá hodina. Osobne plánujem užiť prášky na spanie, ale o pol jednej, alebo tak. Keby si aj Ty v tom čase zaspala a vstala o deviatej, tak to máš za tých pekných osem hodín spánku, takže OK.

Dúfam, že to dnes bude skoršie ako poniektoré dni, užijem len polku Gerodormu a budem dúfať v zaspatie. Už som zvedavý aká bude sobota, snáď ju takmer celú nepredriemem.

Dobrú noc všetkým

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 12582bfcd961a0f61db083677605104c
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 9 január 2016 - 1:37

Sakra! Asi nemám toľko trpezlivosti ako by bolo žiaduce, ale práve som do seba vopchal ďalšiu polku Gerodormu a plánujem ležať. Mám ideálne vyvetranú miestnosť a som aj tak trochu ustatý z predchádzajúceho dňa. Najradšej by som sa už zobúdzal v rannom čase, ale najprv musím zaspať. Pravdepodobne mám poškodené cyklovanie spánok-bdenie, dohovie koľko hodinový deň by som mal namerané. Bežný človek to má okolo 24-25 hodín, netuším ako by to bolo u mňa. Môj typ by bol tak 28-29 hodín. Zanamená to asi toľko, že keby mal deň nie 24 hodín, ale 28h, tak by to pre mňa ideálne. Stále ma udivuje skutočnosť, že v tej nemocnici (až na záver) sa mi tak dobre spalo a to v cykle 24h.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 B8b1f59a2ee661e96fc56e940208d37f
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 9 január 2016 - 3:18

Jojha! Tak som sa nejako tešil, že dnes si tak dobre pospím, dokonca som rozmýšľal o užití liekov na spánok už o ôsmej včera večer, že sa dobre vyspím, alebo tak. Hmm. Čo teda teraz? Vlastne mám už časom overenú metódu na zaspanie, ktorou je, paradoxne, silná rozpustná káva. Pravdepodobne si ju pôjdem aj spraviť. Prekvapujúce pre mňa je, že vždy, keď som túto "metódu" použil, vždy som zaspal, teda pokiaľ som nešiel o šiestej do supermarketu. Vždy, keď som si dal takto kávu a ľahol si, za nejakých tých 10-15 minút som plnohodnotne spal.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 1943783-2-relaxing-cup-of-coffee
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 9 január 2016 - 4:44

Ahojte, ahoj Tuto,
dnes ma zobudilo nie hypo, ale taky divny pocit. Vcerajsiu ci predvcerajsiu noc som citila silnejsiu uzkost. Je to hadam tym, co rozoberame na terapii, mozno sa o tom este niekde zmienim. Kazdopadne mi je zvlastne.
very sad3
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester So 9 január 2016 - 20:26

Tuto no to hej, len som vedela, že vstávam pred siedmou I disagree  Ale zaspala som tak okolo tretej. Takže nakoniec...mohlo to byť aj horšie...
Tuto Meret... tak dnes snáď zaspíte skôr, zajtra je nedeľa, takže super, nemusíme ísť do práce  Very Happy
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 33 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 9 január 2016 - 23:35

Veru ester,
super je, že je práve za chvíľu tá nedeľa. Po Zelle som si na chvíľku ľahol a hups, zaspal som. Netuším, čo sa to s mojím spaním deje. Neviem, či a ako budem spať v noci. Hádam, že sa to všetko prejaví na noci, keď prakticky asi nebude ani možné spať. 

............

Ahoj Meretseger,
tak to skutočne nie je bohovie čo, keď sa budíš na úzkosť. Dúfam, že Ti to čo najskôr prejde, lebo z toho nič dobrého nepozerá. Úzkosť je veľká potvora, hlavne, aby sa k nej nepridružili nejaké ďalšie depresívne syndrómy. Držím palce.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 33 z 83 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 58 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore