Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 29 z 83 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 56 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 25 december 2015 - 5:19

No nazdar, asi 4? mesiace som neprebdel noc, čo ma v základe veľmi tešilo, lebo to znamenalo, že hrozba F25 sa ma týka málo. Teraz vlastne škoda rečí. Pred malou chvíľou som sa vrátil z cigarety a v diaľke som počul kikiríkať kohúta.  hen Je to "dojedu", že takto som si pokazil štatistiku, ale na druhej strane si za to môžem sám najmä kvôli pospávaniu. Takýmto nejakým spôsobom som chcel osláviť, že nemusím už vstávať o siedmej do práce a som to "kvapku po kvapke" prehnal. Trochu ma aj mrzí, že som vôbec užil prášky na spanie, lebo v podstate som si mohol ušetriť na vážnejšie chvíle, teda, na čas, kedy ich budem napr. kvôli práci skutočne potrebovať. mhhh

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 White-cock-rooster-isolated-10062011
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 25 december 2015 - 13:23

A ako to celé dopadlo? No, spravil som si o šiestej tuhú kávu, vypil, a že si ešte na chvíľu ľahnem. ...a zaspal som. Prespal som komplet celé predpoludnie a šťastne som sa zobudil v čase obeda. Takže ani sám neviem. Štatistika ohľadom nespania padla, "dal" som tých 5 hodín spánku. Teším sa z toho, hoci žiadna sláva to nie je.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 139809504-koala-sleeping-phascolarctos-cinereus-koalas-gettyimages
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 26 december 2015 - 0:25

Práve pred chvíľou som dopozeral TV Joj, chystám sa užiť lieky a pokúšať sa o spánok. Dúfam, že zas nebudem ponocovať, lebo mi to tak trochu viac lezie na nervy. Dúfam v rýchle zaspanie a pohodlné spanie, čo dohromady prajem aj vám všetkým.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Sleepingti_o9kkedqf
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 26 december 2015 - 1:40

Aha ho! Zase nespí!
Práve som užil prášok na spanie, teda 2. polku Gerodormu a idem sa pokúšať zaspať. Odpustite mi, že takýmito výlevmi zasa a zasa zaplňujem túto tému. Za chvíľku možno už aj zaspím a bol by som tomu veľmi rád. Dnes, vlastne včera, som nadmerne pozeral TV. Pozrel som si Švejka na Prime a aj Jurský park 3 na Jojke. Akosi mi to bolo vzácne, lebo TV až tak príliš nesledujem (až na TVnoviny)...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Jurassicpark3_2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 26 december 2015 - 2:40

"Aha ho! Zase nespi!" Laughing Hezke Very Happy
Mno ja teraz nespim tiez, ani neviem, co ma zobudilo. Mozno dozvuky hyperglykemie, ktoru som si namerala pred spanim. 28 mmol/l... Zdravy clovek ma okolo 5 mmol/l... Akoze... co dodat. Par zozratych ne-DIA zakuskov a kopa fig. My fault. Asi onedlho umriem a bude to tak fajn.
......
.....
....
...
..
.
Aaaaa, tavo! Uvedom sa!
(No nic, bezne sa takto hadam so svojim uvedomelejsim ja...)

Kazdopadne, lieky na spanie neberiem, ale ani nemam so zaspavanim problem. Pustim si nejaku hudbu (Headlights? Take me to Church? New Age? Mozno som divna, ale hrozne na nich ulietavam Very Happy ) a pomaly - alebo pokojne i rychlo sa ponorim do rise snov... A Tebe, Tuto, zelam to iste welcome or bye
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 26 december 2015 - 3:46

Ahoj Meretseger,
ďakujem za prianie, a tiež Ti želám dobré spanie. ...a dávaj si pozor na to zdravie, ešte ho budeš potrebovať.

.................

Tak nejak som sa dotmolil až k takejto hodine rannej. Samozrejme som užil maximálnu mne lekárom doporúčanú dávku, teda 2XGerodorm. Hmm. Akoby povedala Sonya v TR: "Co teď? Kam teď?" Najskôr si niečo po štvrtej navarím tuhú kávu a neviem čo si mám o tom myslieť, ale práve vďaka nej sa mi stáva (ako včera), že zaspím. Je to zvláštne, ale funguje to. A to nezaberie budem robiť "akp." ...a tak.

Je nočná hodina a čo takto Laru Croft, ale menej oblečenú?
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Images?q=tbn:ANd9GcRqxSK1bvubiob7bnZCGEKI-Isesn9voj60zKnCIvXi5VKdO7IVYw
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 december 2015 - 0:01

Zdravím všetkých čo tu toto čítajú. Pozerám aktuálne film, jednoducho sa mi momentálne nechce čítať, stačí mi teraz takýto typ zábavy. Samozrejme "akp." sú už poplnené, dnes ani neboli nejaké mimoriadne povinnosti. Niečo pred jednou plánujem užiť prášky na spanie a pokúšať sa zaspať. Keď si to tak zoberiem v noci je najväčší "fraj". Možno by aj "bodlo", keby som sa tým spaním až tak nezaoberal a nechal to tak nejak prirodzene plynúť. Zajtra celý deň voľno, už by som aj išiel do práce...


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Images?q=tbn:ANd9GcTXgt77r6xMw6NVZyBl5YLASnj2RLgbhMzm_7EwFid2PFAQeD5X
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 december 2015 - 2:43

Ach jaj... No áno dobre vidíte, skoro trištvrte na tri. Poctivo som ležal, ale reálny výsledok nula. Vlastne som týmto pokusom akoby hodil jeden Gerodorm do smetí. Tak teraz som si nie vôbec istý, či sa mám naďalej pokúšať o spánok, alebo si do štvrtej len tak "lebediť" a potom použiť overený postup zaspávania s kávou. Nechcem užiť tabletu Ger., lebo ich mám už pomenej a potom niekedy by mi chýbala. No veď uvidím. Vianoce nám pred dve a pol hodiny skončili a je tu "obyčajná" nedeľa. Je mi trochu za sviatkami smutno.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Target-90-Christmas-Clearance
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ne 27 december 2015 - 3:16

Ahoj Tuto,
diky za Laru jumping
Ako mozes vidiet, zase nespim, tentoraz ma zobudila hypoglykemia. Ani som sa nemerala. Tusila som, ze bude - okolo obeda hyper, tak som si pichla viac inzulinu, vecer 12 mmol/l, pichla som si standardne, no z tej hyper to zliezlo moc rychlo. Je to cele zle, do konca roka by som sa mala dat doporiadku a fungovat po tych 20-tich rokoch ako dospely uvedomely diabetik. Jo, mala... Ale vsak ide len o mna... very sad3
No nic. Na take depresivne uvahy je prilis skora hodina. Pocuvam hudbu, tukam tu do tabletu a onedlho pojdem asi zalahnut, hoci ma laka zahrat si priserne dotykoveho TR. Mozno, keby som do rana nespala, vydrzala i cez den (ha, to tak) a nejak po biede prebdela i nasledovnu noc, presmykla by som sa do hypomanie. Yay, to by bolo!
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 december 2015 - 6:37

Joj Meretseger,
to ma mrzí, že Ti ten diabetes nedá pokoj ani počas spania. Je však super, že po takom niečom ešte dobre pospíš. Posielam Ti komiksovú Laru.
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Tomb_raider_by_logicfun-d47bdqb

...........................................................................

Tak, ako vidíte a aj čítate som na rozdiel od "už hore" práve "ešte hore". Moja stratégia bude taká, že celý deň sa nejako premotám, o piatej-šiestej navečer si dám lieky, vrátane na spanie, zaleziem do postele a ráno zvesela do práce. V noci mi bolo celkovo fajn trochu som aj poriešil "akp.", takže mám až na drobnosti celú nedeľu pre seba. Povinnosti sú asi iba ak nachystanie do práce, pomoc okolo kuchyne a udržanie izby v poriadku. Takže sa môžem venovať čomu len chcem. Nedeľa je pre mňa aj deň kultivácie, teda aj v takom zmysle budem fungovať...
... inak dobré ráno všetkým. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Prod_793_35158
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 december 2015 - 9:17

Pred chvíľkou bolo 9:00, tak trochu vám závidím, že teraz niekedy si pretierate oči a rozmýšľate, či si ešte na desať minút neschrupnete. Už sa teším na 18-tu hodinu, kedy sa nadopujem všetkým možným na spanie a zalezim do svojho "brloha" určeného hlavne na spanie. Budem veriť na rýchle zaspávanie a ani sa s postele nehnem kým aj nezaspím. Počas dňa ukončím kávičkovanie aj kofolovanie približne o dvanástej. Jednoducho idem spať a hotovo.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Hibernation_1
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 december 2015 - 11:13

Tak si vegetím. Je to zatiaľ celkom pekný deň, ibaže mám taký pocit, že čas strašne letí. Akoby som len teraz bol v obchode a pritom som bol už o siedmej. Podobne aj o raňajkách a zrazu je sa blíži čas obeda. 
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 29 Devon
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 29 z 83 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 56 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore