Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 54 z 83 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 68 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 26 máj 2016 - 23:17

Ďakujem za milé prianie Matej. Taktiež Ti prajem dobré spanie a sviežosť pri vstávaní. Momentálne si myslím, že u mňa zaspávanie bude veselé, totiž som si v doobedí "nadspal". Mal som byť už poriadne hore po užití liekov, ale ja som si nedal pokoj a som sa aj hambil pred kamarátom, ktorého volanie ma zobudilo a bol som badateľne ospalý, keď som s nim hovoril. Teraz v noci si plánujem čosi čítať, alebo Net a TV na ňom, ako taká zmena.

Drž sa Matej! A nielen Matej, ale aj všetci, čo prečítali tento príspevok.
S pozdravom Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  CHINAMAN Pi 27 máj 2016 - 0:51

Vyzera to tak ze do rana nezaspim. Poobedne spanie si vybera svoju cenu. Pocuvam vaznu hudbu a myslim na svoju smrt, predstavujem si vlastny pohreb, emocie ludi na nom aj slova a vety ludi okolo mojej osoby. Vracaju sa mi myslienky tohto typu.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 27 máj 2016 - 3:35

Ahááá! Ono to pospávanie v doobedí... Tak a mám dôsledky. Doteraz som užil až 3 Gerodormy, čo ma prirodzene vôbec neteší. Chuť na spanie? Keby som zobral 100% ako totálna ospalosť, tak by to mohlo byť takých 5%., to vlastne znamená, že som dosť čulý, hoci nie som si úplne percentom istý. Dnes je taký voľnejší deň, takže prípadné zdriemnutie bude možné.

Prajem vám čo najlepší deň, lebo zajtra je víííkend.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Images?q=tbn:ANd9GcSnk7U4RFVZ7LY4itEEJQpY7V28ywiCqdVrYOugidl5CcHDNpYG_w

PS: CANDY, dúfam, že už spíš a regeneruješ sily.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 28 máj 2016 - 0:53

No túto noc som rátal zaspanie v skoršom termíne. Tak máličko mám aj chuť spať. Nepomáham si k zaspaniu, lebo som si na Nete pustil TV a mi to tu rozpráva. Za chvíľu to "zabalím" a keď už budem bdieť skôr si niečo prečítal. Skutočne by som tu nerád okolo tretej vypisoval a "pofňukával", že tak a tak.

Je sobota, užite si ju čo najviac Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 30 máj 2016 - 0:20

A je tu zase pondelok, dúfam, že ste sa do nového týždňa dobre vyspali. Momentálne sa mi nechce ani minimum spať, zaspávať, alebo poprípade driemať. Ako som aj písal v téme "Ako sa dnes máš?", jednoznačne som to včera s "oddychom" poriadne prepískol, a tak som zvedavý ako túto noc budem fungovať. Predpokladám, že užijem plnú dávku Gerodormu (2 tbl.) okolo tej jednej až pol druhej a uvidím ako sa situácia vyvinie. Do toho času si asi niečo prečítam. Práve dorážam knihu Froggatt W.: Šťastie je vaša voľba. Mám dojem, že je to dobré čítanie. Kniha má "na to", aby som ju prečítal v budúcnosti ešte aspoň raz.

Myslím na vás, hodnotne si odpočinte a už sa teším na vaše príspevky. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 30 máj 2016 - 3:11

Kto by nepredpoklad, že po spaní cez deň to bude krušné v noci. Tak to tu mám a celkom si to aj užívam.

Vám však prajem dobrú noc. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Kitten-passing-out-sleeping-cat
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 30 máj 2016 - 5:24

Ach jaj! Teda vlastne: Dobré ráno všetkým. Nie, práve som sa nezobudil z občerstvujúceho spánku. Vlastne som si len odpočinul a to bez driemania. Po prebdetej noci sa cítim prekvapivo dobre. Som čulý, spať sa mi už nechce. Aj som sa v noci pokúšal zaspať, ale už po chvíli som bol nervózny. Počas noci som sem tam plnil aj akp. "po troškách" a akosi som teraz predchvíľou splnil aj poslednú pohyblivú položku. Ostatné úlohy sa nadrobiť nedajú, teda vstávavie o 9:00, pomoc s domácnosťou a záhradou, byť vonku, cvičenie a chudnutie. Také tie vedomostné sa dajú spraviť aj na pár dní dopredu. Rozmýšľal som nad znáročnením akp. v neďalekej budúcnosti. Vlastne stačí prihodiť pár materiálov...
Idea
study

V noci tu bola búrka. Je mi ľúto sena... ale možno to nebude tak zlé.

Ešte raz: Dobré ráno! Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 1 jún 2016 - 1:42

HA!
Keďže tu píšem, tak to na spanie nevyzerá.
V podstatne sa chystám na spánok.
Pustil som si v spodnom okne TV.
Beží tam seriál "Mafstory"
Okrem pokusov ohľadom spania som čítal Annu Kareninu, ale ešte ďáááááleko do konca.
Som len mierne unavený.

DOBRÚ NOC. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 2 jún 2016 - 1:05

Zajtra mám taký voľnejší deň, ale aj tak dúfam, že sa v noci vyspím. V TV vlastne nič nejde. Bolo by dobré zdriemnuť.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Sleeping_clipart-thumb

Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Št 2 jún 2016 - 2:31

Hypoglykemia, ako vzdy. Whatever.
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Št 2 jún 2016 - 6:09

Ahoj Meret a Tuto. Snáď ste sa teda napokon dobre vyspali nejak. Držím Vám palce! it is perfect

Ja som dnes vstával pozvoľna o štvrtej a kupodivu už svitalo a vtáky na sídlisku už čvirikali ostošesť. Sú velice teda dlhé dni už, keď o štvrtej sa zobúdza vtáctvo a prvé lúče slnka sa vtedy predierajú spoza horizontu... a tma nastáva až niekedy okolo 21:00. Človek by čakal, že mu to bude prospievať na psychiku. affraid Mne aj trošku áno. Sun 1

Dobré ránko teda. Sun 2 Smile

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 54 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 3 jún 2016 - 1:07

Ahoj Matej aj Meretseger je fajn, že ste zavítali aj do tejto témy "Nočného klubu". Momentálne som mal taký poslabší deň, ale snáď zajtra bude lepšie. V dohľadnej dobe si mám vybaviť UPSVaR a aj dobrovoľnícku brigádu, ale teraz nemám síl... Ťahá sa na mňa depka.

Teraz je už piatok, teda deň, na ktorý sa pracovníci veľmi tešia. V zamestnaní sú ľudia na seba milší, trochu v zasnení smerom k vííííkendu.

Pripravujem sa na spánok, dočítal som I. diel Anny Kareniny, k písaniu príspevku mi ide TV. Teším sa na spánok.

Majte sa pekne. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 54 z 83 Previous  1 ... 28 ... 53, 54, 55 ... 68 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore