Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 79 z 83 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 19:26

Dzuli, sak osmicky sa bezne aj trhaju, mne vsetky osmicky sa predrali, co z toho, ked mam ostatne zuby vydrate... Worn teeth, kukni to. HRUZA, ja si to budem muset dat porobit v Turecku, sak mne cqsom kypete ostanu v hube. Este vpredu fazety ci co to je, mam porobene. Ale zuby mam zozrate, jake kypete zvnutra, az do dentinu vydrate
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 So 13 január 2024 - 19:28

Sweetheart a z coho mas tak zodrate zuby. Vsak ty si este mlady. Ale daj si to urobit v tom Turecku ked na to mas. Pekne zuby su zaklad, to moze byt hociako pekna tvaricka, skarede zuby celkovy dojem pokazia. Moj priatel ma dost skarede zuby, neviem ci nechodi zubarovi, ja to neriesim. Mne to nevadi.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 574
Reputácia Reputácia : 79
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3, F25.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlafaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 20:17

Catherin, ja mam spredu urobene zuby, ked sa usmejem, je to v pohode na prvy pohlad, ale blizsie keby sa pozres... Mam vsetky zuby, okrem 6 na obidvoch stranach hore. Otras, to vidiet, jake nasadene to mam. Catherine, ja neviem, ja som sa doktorky opytal tiez, ze ci to z vina nemoze byt 😂 co slopem od 16 rokov. Ze mozu byt aj kyseliny, ale ze ci neskrypem zubami, alebo ze mam tvrdy zhryz. Nevim ja.... Nepovedala ani, ze z coho. Ale mam ZOZRATE, ja som vydral aj plomby biele, co mi ona robila. Catherine, potrebujem korunky, ktore nevyderem 😂 Ona mi este zvysovala plomby, aby som mal vyssi zhryz zubov. Ona je aj celustna ortopedicka. Aj tak som jej vydral tie plomby 😂 nevim Catherine, ja vyderem zuby, ja len korunky potrebujem, ja vyderem plomby 😂😀 hadam porcelan nevyderem
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Juraj So 13 január 2024 - 20:34

Keď som žil v Bratislave, tak som bol jedenkrát s vypadnutou plombou u jednej zubárky. Bola to zlá zubárka, mala sprosté otázky týkajúce sa mojej rodiny a sprosté reči. A čo si pamätám, tak mi hovorila že mám zožuté predné zuby. Povedala mi že v noci škrípem zubami a že mám z toho predné zuby obrúsené. Lenže to čo ona povedala bola hlúposť. Bola to hlúposť preto, lebo moje spodné zuby sú krivé. Jeden spodný zub mám nakrivo, trčí dopredu. A keď škrípem zubami, tak tento zub je mimo, horné zuby sa oň nedokážu šúchať, lebo trčí dopredu a tým že je krivý, je trochu kratší. Ale aj ten krivý zub má rovnaký "zožutý" koniec. Vysvetlenie je že tie zuby nemám zožuté, ale mi tak narástli.

Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 661
Reputácia Reputácia : 174
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ne 14 január 2024 - 8:10

No co som ja zas dokazoval... Od kamarata som usiel 😂 ale ma nasral, volaky debil mu tam spal a ja ta napodobenina. Mu tam sochu budem robit. Na pumpu som isiel vino kupit a som povedal, ze ja som len napodobenina 😂 sak nech som, ja som jeho praveho debila sledoval vonku 😂 ze nech mu dam pokoj, ze ide domov mi povedal, ten jeho pravy, ze som na hlavu 😀 Sak ale on je vysoky a ja som neni taky. Sak co tam drichme. Nema tam co drichmat. Ja mam namiesto jeho byt?! A ze som na hlavu?! Aspon tam chodit nebude. Pojdem aj k nemu domov. Nema tam co robit. Ked som napodobenina. Tak aj on bude cusat, velice original. Ze som na hlavu mi povedal 😂
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Ne 14 január 2024 - 12:14

Ahojte, tak ja nastupujem 29.1. do nemocnice na tú operáciu, momentálne mám občas hlasy, vidiny, bojím sa, že sa to zhorší blížiacím sa termínom operácie.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 463
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  motylek Ne 14 január 2024 - 17:03

@Patty_Pillow Držím palce.  Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 270a  Můj syn nastupuje zítra a operovat ho budou pozítří, takže momentálně se taky strachuju.
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 826
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

Patty_Pillow likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart Ne 14 január 2024 - 19:47

Ja sa chcem ospravedlnit, co som zas tristo sprav napisal. Ale vcera ma dobre preplo teda... Sak uz mali vsetci naokolo nervy zo mna, sak som bol nepricetny. Ozaj si uz musim dat pozor na to, lebo vypisujem sirinou... Ale to nie len tu, to ja aj na messengeri a na whatsapp. Nic uz nepisem a Patty, nech ti to dobre dopadne. A Motylek, syncekovi tiez nech to dobre dopadne. A uz odchadzam, nic uz nepisem. Ale dobru hanbu som si vcera porobil aj v Piestanoch, len najhorsie je to, ze oni si ma tam uz pamataju, lebo tam chodievam, no hanba... Ale to same, ja za to nemozem, to ma tak prepne. A tie zuby vcera... 😂 co som vsetkym o zuboch vypraval. A majte sa teda, ahoj, uz nic nepisem radsej
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Patty_Pillow Po 15 január 2024 - 13:23

@motylek myslím na vás, aj som sa večer pomodlila za vás, nech vám všetko dobre dopadne a nech sa uľaví aj synovi aj tebe ako starostlivej mamine, ktorá má strach o svoje dieťa a chce mu len to najlepšie
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 463
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

regina, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Po 15 január 2024 - 13:32

Dnes doobeda SOM niečo porobil, ale potom SOM došiel o energiu, teraz SOM riadne vyfľusnutý, tak si púšťam nejaký rock, snáď ma to trochu nabije Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

motylek and Baja like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Baja Po 15 január 2024 - 17:48

EnaXnaY

No co už si dobitý? Pomohlo to?
Baja
Baja
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 21
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 11.01.2024

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

EnaXnaY likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  EnaXnaY Po 15 január 2024 - 17:49

Jo, už je to fajn Wink Dá sa mi pracovať trochu Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 79 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Baja likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 79 z 83 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore