Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 17

Strana 78 z 83 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 18:00

Krista, ja som nasraty zas. Buda mi neposlala rocne zuctovanie na dane. Ze to pisemne musim poziadat. Mna j..e, ja od tej Budy pokoja mat nebudem... Az ma slak trafa, poslali mi zapoctovy list, s tym si mozu utriet viete co. Ja sa tej Budy do posledneho dychu nezbavim. Pondelok tam nabehnem a to navalia. Toto je neskutocne s tou Budou, uz som si hovoril, ze KONECNE pokoj od Budy. A zas... Pondelok tam idem nabehnut. Nech navalia ten papir so sumami, co potrebujem na danove priznanie a NECH ma uz neotravuju, lebo mi to TAK leze na nervy, ze tam uz ozaj agresivny nabehnem a budu videt cirkus. Krista, toto neni mozne, ja sa Budy neviem zbavit
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  dzuli08 So 13 január 2024 - 18:06

Ahojte všetci,
tak ja sa mám celkom fajn. Uplynulý týždeň mi ubehol celkom rýchlo, a dá sa povedať, že celkom ok po dovolenke v práci. Síce miestami sa mi dosť nechcelo, ale nejak som to prekonala. Momentálne som na víkend u našich, dnes sme boli na takej prechádzke tu v okolí, padlo mi to celkom vhod sa kúsok vyvetrať. Ešte mi zostalo opraviť zopár slohov, čo si dopisovali, tí čo nepísali. Uvidím ako to bude ďalej, keďže polrok je za dverami, tak očakávam, že budú tlaky z rôznych strán. No a takisto začiatkom februára som objednaná k zubárovi na trhanie jednej 8mičky, tak mám trocha bobky Very Happy Inak to ma tam posielala moja zubárka už minulý rok, ale nejak nevydalo. Mám si dať dokopy vytrhnúť 2 zuby, ale naraz by to bol masaker aj po finančnej stránke, takže idem postupne na to. Držte mi potom palce, lebo sa bojím trocha, ale tento zubár má veľmi dobré recenzie, ale je aj dosť drahý. Ale tak vraj za kvalitu sa platí.
Tak prajem ešte pekný večer. Držte sa miiii Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Sweetheart, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 18:24

Dzuli, aj si das dorobit tie zuby? Ocuj, mne chybaju odidve 6, na obidvoch stranach. Dzuli, co poznam ludi, isli si to dat robit do Turecka, cely chrup vymeneny za korunky, za 6000 okolo, aj s ubytovanim. Ale KOMPLET hore aj dole zuby. Dzuli, to vyzera jak PERLY v hube, kamarat si to dal. Aj ja si to chcem dat, mne chybaju sestky na obidvoch stranach hore. Ale ja nechcem, aby mi dorabal zuby k mojmu odtienu zubov, take jemne zlte (nastrelenie 2 zuby, okolo 3000eur na Slovensku) radsej to vsetko vymenim za Perly v hube, za 6-7 tisic v Turecku a budem mat zuby jak perly!!! Poslem foto, co chcem
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 18:26

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Hq72010
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 18:33

Tuto fotku im ukazem 😀 kamarat vypraval, ze to je neprirodzene, nepekne, hlavne, ze jeho zlte zuby su pekne 😂 ja na TOTO odpadam. Dam si to urobit v Turecku, Brit ma ten usmev krasny. Ja mam vydrate zuby, nemam kazove zuby, ale vydrate... Ale to v podstate vyzera jak dokazene zuby, ale neni to kaz, z taketo tvrdeho zhryzania sa to dere, ja mam VYDRATE zuby, dam si to v Turecku robit. Tam komplet hubu urobia 5000 , na Slovensku 20000, to aby som si hypoteku bral na zuby na Slovensku 😂 ja nemam kazove zuby, ale Worn teeth, ak nevis, jak to vyzera, kukni na googli, ja ako GRCAM z toho, Hruuuza....
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 So 13 január 2024 - 18:45

Pekne zuby su zaklad. Ja mam to stastie ze nemam zuby kazove, mam ich vsetky, aj ked jeden mrtvy. Ale drzi sa, mam ho mrtvy uz od puberty. Jedna skolska zubarka mi ho zabila. Osmicky som si nechala vytrhat vsetky. Najprv jednu, tu som musela, lebo sa mi pod nou stale tvoril hnis. A povedala som si, ze si dam vytrhat vsetky, nech mam s nimi pokoj. Ja som si tam ani zubnou kefkou poriadne nedociahla, nemohla som ich dobre cistit. Dala som si vytrhnut dva naraz a dva po jednom. Nebola to taka strasna bolest. Samotne trhanie neboli, kedze je to znecitlivene, potom staci brat lieky proti bolesti. Rana sa rychlo hoji takze to je v pohode. Isla by som do toho zase. Momentalne nosim strojcek na zuby, chcem ich mat pekne rovne. Ani sa nepytajte co to stoji, mam to na splatky. Ale uz sa tesim, az ich budem mat konecne rovne. Nemam ich az tak krive, ale najviac sa mi nepacila medzierka medzi zubami. Cele to bude trvat 8 mesiacov. Su to take priesvitne plastove nasadky na zuby, nie klasicky strojcek. Ak chcete vediet jak to vyzera, dajte do google aligner schienen. Co sa tyka paradentozy, tu mam pod kontrolou, chodim pravidelne na dentalnu hygienu, takze sa to nerozsiruje. Zuby sa mi nekyvu. Len musim pravidelne chodit na tu dentalnu hygienu a takto mozem dozit, ze budem mat zuby v pohode.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 So 13 január 2024 - 18:50

Britney ma pekne zuby, take typicke americke, na mna az moc biele. Nie je to prirodzene. Ja mam celkom dobru farbu zubov, nastastie. Este ked budu rovne budem max. spokojna. Mozno si ich necham este trocha zosvetlit, ale len trocha. Az tak biele zuby mat nechcem. Ale u americkych celebrit je to nutnost.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 18:52

Ale nemam extrem worn teeth, tam su aj extremy, ale mne napriklad robila plomby a prisiel som o par mesiacov a doktorka, ze: Ze moje plombicky, kde ste 😂 Ja pozieram asi tie zuby. ZODRATE ich mam, zas porcelanove korunky sa vraj nedrobia, ze to by som nevydral. Na prvy pohlad mam pekne zuby, aj vpredu, ked sa usmejem, aj celkom biele vpredu, ALE zo zadnej strany, to mam ZOZDRATE, uplne zodrate. Strasne, ja som to vydral az do dentinu. ZODRATE aj dole to mam. STRASNE. Ale predne mam urobene fazety, ci co to je, na prvy pohlad to neni vidiet, ale mam strasne zuby, vydrate az do dentinu. Dzuli, ja si to dam urobit.
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 19:01

Cathetin a ty nemas worn teeth? Neviem, ci je to tak caste. Ocuvaj, na prvy pohlad, ja mam pekne zuby, ked sa usmejem. ALE ja to mam zodrate. Ze skripem zubami, mi jeden doktor povedal. Ale Catherin, Brit je TOP, toto chcem 😀 TOTO ukazem zubarovi, ze toto chcem v Turecku 😀 ja si to dam vybrusit jak zraloka, zuby budem mat jak zralok, ale tyzden 😂 a potom nasadia tieto perly 😂 na Slovensku by to stalo aj 20 tisic eur, v Turecku okolo 5-6 tisic eur, cely chrup, hore- dole
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  dzuli08 So 13 január 2024 - 19:07

@Sweet tie 8micky si dorobiť určite nenechám - nebudú mi chýbať. Ja som mala inak plný chrup 32 zubov, jeden zub múdrosti mi už trhali, teraz si mám dať 2 vytrhnúť, ale to postupne. Čiže mi zostane už len 1 zub múdrosti, snáď neosprostiem Very Happy Very Happy (just a joke ) A do Turecka by som išla jedine možno na dovolenku, ale nie kvôli zubom (nie som až taká bohatá).
@Catherin aj ja som nosila ako teenagerka strojček aj pevný taký že ho bolo vidno aj také gumičky potom, inak aj mi to vyrovnalo zuby, potom som mala nosiť už len taký na noc niečo ako odliatok, ale to mi nebolo komfortné tak sa mi tie zuby zas pokrivili, ale myslím že to nie je žiadna katastrofa. ALe inak, keď som videla tie zuby vyrovnané bez strojčeka bola som aj v šoku z toho lebo horné dva predné mám dosť veľké, som si pripadala ako taká kobyla s konským úsmevom Very Happy A tiež mám v celku zdravé zuby, asi len 3 plomby dokopy. Som za to vďačná (asi gény).

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Sweetheart So 13 január 2024 - 19:22

Catherine, uz sa da dat aj strocke zo zadnej strany zubov. Ten drot je zvnutra zubov. No dzuli, osmicky mozes osr..t 😂 sak ja mam osmicky a ostatne zuby ZODRATE 😂 to musis mat pekne zubiska. Ja to mam STRASNE ZODRATE . Dzuli, normalne mi vidiet aj na spodnych zuboch, ten oranzovy dentin, ta stredna vrstva zubov. Ale to neni kaz, ze mam hnile zuby, to mam tak vydrate... Ako predne zuby mam v poho, na prvy pohlad, qle aj z vnutornej strany, tie zuby mam ZOZRATE, kukni worn teeth. STRASNE. Ale tie worn teeth nebolia, len to vyzera STRASNE
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 17 - Stránka 78 Empty Re: Ako sa dnes máš? 17

Odoslať  Catherin4 So 13 január 2024 - 19:25

Sweetheart: trocha opotrebovane ich mozno mam, ale len minimalne, nie je to moc vidno. S tym jak su tie zuby som v poho, len ich chcem mat rovne, teda hlavne tu medzierku tam nechcem mat. Ostatne by mi ani nevadilo, ale ta medzierka mi vadi. Oni ale pojdu do krajnosti mi tie zuby zarovnaju uz komplet vsetky. Viem co si chces dat robit v Turecku, ja to nastastie nepotrebujem, ale su ludia, co nemaju vobec pekne zuby a maju ich moc male tak pre nich sa to hodi. Mam takeho kolegu, on ma male a medzierkove zuby, pre neho by to bolo idealne.
Dzuli, ja som tiez mala strojcek ked som bola tinedzerka. Ale zubarka co mi to robila to robila prvy krat v zivote a tak to aj dopadlo. Tie draty na zuboch nedrzali, furt to odpadavalo. Mne ked teraz tie zuby za 8 mesiacov vyrovnaju, tak mi daju dozadu nejake draty, tie tam budem mat uz navzdy. A je to na to, aby sa mi zuby zas nepokrivili, aby take zostali. No priznam sa, stoji to cele 4200 eur. Palka. Ale momentalne som na tom financne lepsie, tak som si povedala, ze si splnim celozivotny sen a dam si rovne zuby.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 528
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 78 z 83 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 83  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore