Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 17 z 27 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 9 máj 2018 - 4:04

pokusat sa o spanok uz asi ani nema význam tak to vyzera, zachvylu je tu aj tak rano, tak ze tejto noci asi budem bez spanku tak idem nieco pokutrat na internete aby som zabil cas do rana.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 510
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 12 máj 2018 - 3:19

Tak som si dal asi dve až dve a pol hodiny spánku. Som zvedavý či sa m podarí ešte zaspať. Noc je príjemná, primerane chladná na môj pocit. Dnes sa ide na záhradu, čo sa teším. Pre prípad si tam zoberiem nejakú knihu.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 13 máj 2018 - 1:52

Máme necelé dve hodiny nedeľu a včera v sobotu som priam neslušným spôsobom zasiahol do svojho spánkového režimu. Teraz mi to organizmus vracia v podobe nemožnosti zaspať. V podstate som práve hore len 15 hodín (na zaspanie treba aspoň 16h, poprípade primeraný záber na fyzičku). Spať sa mi vlastne ani extra nechce, už mi aj po liekoch na spanie vŕzga v bruchu, tak neviem či to nebude nálet na chladnčku. Asi áno. Pravdepodobne pozriem ešte niečo na Webe, možno kniha a snáď...

Pekné sny a príjemné zobúdzanie praje Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 16 máj 2018 - 2:27

Práve sa mi fajn zívlo, tak asi len cigaretka, zuby a ďalšie (úspešné?) pokusy o zaspanie. Brú...

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 17 máj 2018 - 0:57

Ani sa mi nechce písať, že som čulý. Mám v spaní taký poriadny rozvrat, revolúciu či puč. Spím aj podriemujem úplne hala bala. Nad liekmi sa už len usmievam. Od MUDr. som dostal tabletkový Haloperidol a znížila mi Amisulprid. Keby to tak bol len jeden-dva dni, ale takáto "zdochlina" som už hneď niekoľko dní po sebe. Hypobúlia sa až príliš "rozrástla" a tendencia k pasivite ma sprevádza všade tam kde som.

Napriek všetkému som ležiac urobil potrebné akp., chvíľu nepršalo, tak som vybehol do supermarketu no nevyhnutnosti (chlieb, mlieko, Flóra, minerálka). Netuším, či to môžem vôbec zaradiť do akp. Doma naši vidia, že je to biednejšie, tak padol návrh, že smer ambulancia a MUDr. Mám silnú potrebu polihávať, depku však nemám. Snažím sa kooperovať s tou trochou vôle. Tak sa mi podarili niektoré domáce práce aj merne poupratovať v izbe. Teší ma dážď, lebo sa až tak nenabehám s krhlami, opačne, tráva podrastie, a tak ma čaká trávnik a za chvíľu aj kosenie trávy na seno.

Ďakujem za prečítanie a držte sa nielen v zdraví... Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger So 19 máj 2018 - 0:16

Ahhh, momentálne mám takú silnú hypoglykémiu, že sa (ja!) bojím zaspať, aby ma do rána pekne nevystrelo. Zožrala som absolútne všetko, čo som videla, ešte mi ostávajú nejaké polotovary, takže prinajhoršom... Uvarila som si kafe, aby som nejak vydržala ešte možno pár hodín, no a udivuje ma toto celé, veď v PK mi bežne pichali ešte o cca 3 jdn. viac (23) a po hypo ani chýru, ani slychu... Vidím to hádam len na zmenu prostredia a zvyk naň, inak mi nenapadá vôbec nič, prečo by to tak mohlo byť.
Dobrú...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 19 máj 2018 - 2:10

Ahoj Meretseger!
Tak dúfam, že Ti zaberú všetky prostriedky na zlepšenie glykémie a budeš ráno fit, ako rybička. To Ti aj prajem.

.............

Momentálne ani nemám chuť na spanie, ale na jedlo, to áno. Mám v sebe aj 2Xtbl. Gerodormu a nula bodov, uvidím ako sa vyvinie situácia... T.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ut 22 máj 2018 - 22:00

Je síce len desať večer, ale nejak sa mi nechce spať. Uvarila som si hromadu jedla a teším sa naň; hafan mi už vliezol do postele a zíva. Jaj, život je občas i fajn Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  matus Št 24 máj 2018 - 3:28

Tak este nespim... mam pokazeny denny rezim. Chodim spavat o takej stvrtej rano ale dnes to vyzera aj na neskor. Uvidime. Very Happy
matus
matus
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 101
Reputácia Reputácia : 31
Dátum registrácie : 24.03.2018
Vek : 27

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Euthyrox 75mg, Reagila 4,5mg, Lamegom 25mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Št 31 máj 2018 - 3:21

Spala som cca od... hm, od polnoci doteraz, už sa mi nejak nechce, hoci tuším, že ráno budem mŕtva. Teda v zmysle "nevyspatá". Starám sa tu teraz okrem psa aj o mini mača, pobudili sa i tí a hoci Jony chce spať, mačiatku sa už nechce a blbne Very Happy Nevadí, no, ja idem hrať TR4, posledný diel TR, ktorý mi ostáva zdolať Crying or Very sad
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan Pi 1 jún 2018 - 2:59

ahoj,

nevím cim to je ,ale posledné dni sa zvýsil moj psychozny stav,hlasy a bludy su vsade ,jak vonku tak aj za oblokom ,tak aj v ustach a oku,
cez den t.j. najme o televiznych a radiovych hlasoch,kde postaci stísit zvuk,

nevim ,je to asi tím mojim zivotnym stylom a psychohygienou,asi to sakra zanedbavam,odvtedy ,co som zacal chodit na prechadzky pozorujem mierne negativne tieto stavy,

prestal som chodit pravidelne na sachy a sipky,aj toto moze byt tim spustacom,

zajtra idem pre recepty a este musim zavolat jednemu ohladom roboty,


majte sa a drzte sa
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 17 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ut 12 jún 2018 - 1:48

Ešte som ani oka nezažmúrila a pomaly budú 2. Mala som hodne zlý večer zase raz, pred chvíľou ešte hypoglykémiu, takže asi jedno s druhým a neviem zaspať. Tož tu zase raz spamujem a dúfam, že dakedy bude lepšie...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 17 z 27 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22 ... 27  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore