Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 5 z 83 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Št 23 júl 2015 - 13:14

Už aby bolo zas chladnejšie, aby si sa mohol v pohode viac nocí po sebe vyspať. sad and unhappy

Drž sa! giving a hug

M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 24 júl 2015 - 5:06

Tak a máš ho! To som teda dopadol. Mischelll zrovna vstáva vyspatá do ružova a ja ju môžem akurát pozdraviť z titulu nespavca. Práve som si urobil silnejšiu kávu, lebo spať sa mi vôbec nechce. Cítim sa však dobre, možno trochu oblbnutý liekami na spanie. Včera to bolo podobné, ale nakoniec som zaspal ako treba. Pre dnešok teda asi bude podriemkávanie asi až po obede. Nerád by som už teraz zaspal. V noci som si pozrel aj film, čo doporúčal xkrchnav. Dobrý, ďakujem. (Doctor who hearing voices). Asi pôjdem do obchodu niečo našim pripraviť na ranajky. Na záhrade budem asi skôr odpočívať ako sa zapájať do vážnejších prác. Už sa teším na víkend, teda sobotu, keď sa vyspím do sýtosti.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 My-weekend-plans

Dobré ráno fórumáci.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Pi 24 júl 2015 - 5:43

Ahoj Tuto,

tak áno vstala som zase raz tak skoro...a určite je to lepšie ako nespať celu noc....no aj ja pociťujem už pred deviatou neskutočnú únavu ....a potom po obede....a potom večer...bez kávy mi ani mozog nefunguje nejako rýchlo proste únava...inak aj ja som mimuly víkend pozerala ten film....aj ma dosť zaujal....ako že to ide aj tak...aj keď ja som hlasy nejak nikdy moc nepočula...iba moje rozmýšľanie skôr to bolo...ale určite nie že preukazujúci hlas.....tak snáď sa dnes teda ešte vyspíš Smile

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 26 júl 2015 - 3:54

"Aha ho! Zase ponocuje."
"To sa mu ani nechce spať?"
"Neviem, neviem, čo bude teraz, keď sú takmer štyri ráno."
"Trochu ma zaujíma čo tu napíše, že prečo je to tak"

.................................................................................

Tak ahojte,
za chvíľku sú 4hod a napriek dvom Gerodormom spánok ku mne neprichádza. Ako vždy rozmýšľam nad dobrou kávičkou, cigaretkou a kľudu budem mať na čítanie. Čas zaspávania tak odhadujem na nejakú osemnástu hodinu. Je pekná nedeľa, a to preto, že vonku jemne prší. Hurá! Môže aj viac. Totiž studňu na záhrade už máme takmer na dne.

Týmto pozdravujem aj Mischelll, ktorá na mňa snáď nezabudne a napíše aspoň o koľkej vstala. Dobré ráno! Nech Ti dobre padne kávička. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 A1bdd9b0788e62b50fc04a4a86a4b250


.............................................................................
.............................................................................

Tak tu máme ráno, teda za 20 minút bude šesť. Zdá sa, že pre túto noc som len oddychoval. Skúsim vydržať bez spania do večera, užijrm lieky a poď ho spať.


Naposledy upravil Tuto dňa Ne 26 júl 2015 - 5:41, celkom upravené 1 krát. (Reason for editing : doplnenie relevantných informácii)
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Mischelll Ne 26 júl 2015 - 8:36

Ahojte Wink

tak dnes som vstala už klasicky o 5:20, ale potom som sa pokúšala len tak ležať a zaspať....nakoľko sa ochladilo...a nechcelo sa mi vstavať...nastal malý krok pre ľudstvo, ale veľký pre mňa....totiž asi na 5 minút som ešte zaspala...možno aj na menej...suma sumárom...som vstala 6:15 takže tak... it is perfect

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 1 august 2015 - 3:49

Júj! Tri hodiny nad ránom dávno fuč, užité prášky na spanie a navyše hodinové prevaľovanie sa. A nič.  very sad3 Čo teraz? Dnes máme mať trochu viac na záhrade a ak nezaspím alebo nevstanem v žiadanej hodine budem ako taká skapacinka a moc toho neurobím.   scratch
Tak vlastne ani neviem, priznám sa, že tak trošinku malinkú mám aj kdesi v kúte hlavy aj minimum chuti na spanie, ale neviem to vydolovať.  scared2

Inak noc prebieha štandardne. Okolo jednej išla opitá mládež s krčmy domov. Cestu si krátila trieskaním do všetkého do čoho sa buchnúť dalo. Už nám takýto podemolovali bránky na ihrisku pod oknami...    devil devil devil

V zásade však v sebe cítim pohodu. Vlastne sa ani nemám na čo sťažovať. V noci je kľud, hrá mi teraz obľúbené duo z NB, ale len tak v rámci ticha, ktoré tu v bytovke panuje.  silent

Pozriem ešte nejaký tem. obrázok a pokúsim sa zaspať...


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 12140065756iBZv4
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 2 august 2015 - 4:29

Ahojte ,
momentálne je 4:20 a práve som sa zobudil zo zdravého spánku. Zrazu sa mi nechce spať, pripadám si čerstvý. Je to pre mňa dosť prekvapivé. Aj som ľahko a dobre zaspal... Teraz som si dal čaj, išiel som na cigu, pomotal sa po byte. ...hmm... Žeby nejaká zmena?

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Waking-up-58141

S pozdravom pre všetkých a dobré ráno praje Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 4 august 2015 - 2:28

Sú síce ešte len 2, ale aj tak by som si ešte zdriemol. Bol som cez deň nedisciplinovaný a pospával som. Pre včerajšok to bol jednoznačne spavý deň a tak mám, čo som si zaslúžil. Nie je vôbec vylúčené, že dnes noc prebdiem. Bol by som však zdriemnutiu aj rád. Teraz čosi čítam, a aj počúvam nahrávku v telefóne. Celkovo sa v skratke cítim oukej, teda oukay, teda OK, teda dobre. Uvidím čo prinesie tento deň.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 51-No-Sleep-or-Tired-Eyes

Dobrú noc a dobré ráno. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 4 august 2015 - 6:46

Ahojte,
tak tentoraz to vyšlo dobre. Nezvyknem byť poverčivý, ale zasa ako som napísal na fórum, tak som aj rýchlo zaspal. Čo to toto Tuto? Pred chvíľkou som sa zobudil celkom vyspatý.  Shocked Very Happy

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Wake-up-call
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ut 4 august 2015 - 7:08

To je paráda. cheers Gratulujem k blahodárnemu spánku, aj keď krátkemu, no evidentne nateraz postačujúcemu. Smile Super. jumping

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester Ut 4 august 2015 - 21:53

Super Tuto. Gratulujem ku dobrému vyspatiu Very Happy
Ja posledne celkom dobre spím. Vstávam pred budíkom, nechápem. Vstanem ale cítim, že by som spala ešte. Tuto, necítiš to potom na psychickom stave? Ja si vypĺňam tabuľku nálady a spánku a vidím v tom pekne graf affraid
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 5 august 2015 - 18:49

Ester napísala: " Tuto, necítiš to potom na psychickom stave? Ja si vypĺňam tabuľku nálady a spánku a vidím v tom pekne graf "

Je zvláštne, že sa častokrát cítim lepšie, keď nespím vôbec oproti tomu, keď spím kratšie, alebo som nevyspaný. Je to taký paradox. Racionálne si však uvedomujem, že už nespanie dvoch nocí po sebe vytvára zázemie pre chorobné prežívanie a neskôr aj správanie. Už sa mi to pár krát v živote stalo a navyše k tomu, pri psychopatologickom prežívaní mám aj tendenciu čachrovať s liekmi. Všetko dohromady ma vie efektne nasmerovať k nemocnici. Inak máš dobrý nápad s tým zaznamenávaním, asi by som to mohol praktizovať...
Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 5 Addiction000
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 83 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 44 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore