Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 34 z 83 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 58 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 10 január 2016 - 2:00

Tak, a máme takmer dve hodiny v noci, už mám nachystaný ten mok, čo mi doteraz zázračne pomohol zaspať, teda paradoxne silnejšiu kávu. Včera som využil deň na pospávanie, uvidím ako dnes.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ne 10 január 2016 - 4:49

Ahojte,
zase som uz hore a pocuvam klepotanie dazda o okno. Mno, Tuto, depresivne syndromy sa zial pridruzili, plus sa zvysila uz beztak desna podrazdenost. Kym som zaspala, plakala som, bola som dost zufala, a predovsetkym som sa chcela porezat, aspon kusok. Co uz.
Kazdopadne, tentoraz ma zobudil hlad Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  xkrchnav Ne 10 január 2016 - 9:51

Dnes som sa zobudil tiež nejak po štvrtej. Hneď som si na vás spomenul, či nemám sem napísať. Ale našťastie som zostal v posteli a trochu aj spal. Ale trochu mi to už pripomenulo tie strašne dlhé noci v liečebni. Hnus. Ale nakoniec boli pekné sny - také čo som ovládal. Takže som bol v takej akoby alter realite. Zaujímavé.

Tak mi napadlo k spaniu Tuto - moja kamoška mi vravela, čo nevie kvôli bolestiam spať. Že proste celú dobu medituje (v zmysle ako tu písal Matej) a vraj za pár hodín meditácie si skutočne odpočinie viac ako za celú noc takto nespania. Čo tak skúsiť pojať noc ako meditáciu? A proste fakt vedome v nej zostať a len pozorovať dych a myšlienky proste nejak držať na uzde? To už som niečo také tuším naznačoval ale nie som si istý...

tak držím palce. majte sa!
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 39
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 10 január 2016 - 12:17

Ahoj Meretseger,
Tvoj plač ma mrzí, snáď až bolí, ale je to vždy lepšie ako by si sa mala rezať. Fandím Ti.

.................

Ahoj Jožin,
zatiaľ, čo mám skúsenosť s meditáciou, zistil som,že mi nie je prospešná. Robil som kedysi budhistické meditácie (diamantovú cestu) a asi aj od vtedy sa datuje moje ochorenie. Skôr ak autogénny tréning, alebo také čosi.

.................

... a že káva povzbudzuje. Vôbec to tak u mňa nie je. Niečo po druhej som si začal robiť tuhú kávu a po jej vypití som pekne zaspal a dal som to až do jedenástej v predobedí. Zdá sa, že u viem ako to praktizovať. Na druhej strane, zajtra mám vstávať už o siedmej, takže neviem, neviem.  Shocked
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 10 január 2016 - 20:38

Ešte tu máme len večer, ale už sa zamýšľam nad tematikou spánku. Že aké šťastie majú tí ľudia, ktorý o deviatej-desiatej zaspia a ako rybičky vyskakujú z postele okolo piatej-šiestej vyspatí a čerství. Nemálo som počul aj o tých, ktorý sú hore niečo okolo štvrtej a účelne využívajú svoj ranný čas na písanie, čítanie, štúdium, prácu... A ja len čakám a čakám, kým zaspím. Napchávam sa všelijakými práškami. Vôbec neviem odhadnúť, kedy na mňa príde spánok a je problém si tak rozvrhnúť čas na niečo účelnejšie ako napríklad časovo náročnejšie čítanie, pozeranie filmu, trebárs aj TV, Net... Namiesto toho sa zbytočne prehadzujem, raz mi je zima, inokedy teplo a na záver vybehnem na cigaretu. A tak dokolečka, dokola. 

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Clip-art-waking-up-055961
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 10 január 2016 - 23:25

A tak sa nám blíži začiatok pondelku. Samozrejme sa chystám zaspať a dúfam, že aj zaspím. Vlastne neviem, či mám momentálne na spánok vôbec právo, a to asi preto, že som deň jednoducho prespal, predriemal a prechrápal. Z dôvodu čerstvosti by som však mal predsa trochu zdriemnuť. Uvidím. Pravdepodobne toto nie je posledný príspevok tu do témy túto noc. Bodaj by bol...  Shocked
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 11 január 2016 - 1:16

Minulo niečo vyše hodiny a zasa som tu. Prečítal som si ešte príspevok od xkrchnava, že mu zase neznámi lumpovia napadli stránku, čo tam boli užitočné odkazy ohľadom duš. chorôb. Veru, bodaj by ho to nes****. Dúfam, že naše fórum je v tomto zabezpečené, lebo by bola sakra škoda, keby to tu nejako popadalo a zničilo sa. Matej môžeš sa vyjadriť?

Inak, plánujem pár pokusov o spánok a to hneď potom čo si dám cigu a opláchnem zuby. Prirodzene sa trochu aj nalejem kávou, lebo sa z nej začína vykľúvať dobrý prostriedok na zaspanie, teda pre mňa. Inak je tu v bytovke pomerne kľud, vlastne počujem len v kuchyni tikať hodiny. Netuším ako mám tentoraz tipnúť čas zaspávania, lebo, vzhľadom na okolnosti, by sa nemalo aj bdenie celú noc odraziť na čerstvosti ráno, mám totiž takých trinásť-štrnásť hodín zo včerajška prespaté. No a zato sa aj hanbím, aj som rád. Dá sa napísať, že mi tie spacie hodiny padli dosť na úžitok, som čerstvý viac ako pred nedávnom.

Nadviazať na poslednú vetu predchádzajúceho odstavca: Načo byť čerstvý v noci? Tak a rýchlo vyvetrať, na balkón, vypiť kafčo a spať!
 Dobrú noc všetkým.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Balcony2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 11 január 2016 - 3:03

No neviem. Spláchol som už druhú kávu do žalúdka a uvidím, čo sa udeje, keď ju telo vstrebe. Dosť mi chutila, v kľude by som si dal ešte aj ďalšiu. Blíži sa tretia hodina nad ránom (či ako sa to ráta? žeby v noci?). Celkom mi je fajn rád by som pospal. V zásade sa nič zvláštne nedeje, susedia sú ticho a aj na ulici je to podobné. Skrátka, každý sa chce dobre vyspať na pracovný deň... DOBRÉ RÁNO všetkým.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Drw-47
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 11 január 2016 - 4:10

A sakra! Štvrtá hodina. Do vstávania ešte tri hodiny. Ani netuším, čo napísať. Snáď len toľko, že zase idem na cigaretu a asi niečo malé aj vložím do žalúdka. Stále je všade kľud, len neďaleká križovatka je čosi aj vyťažená v podobe prechádzajúcich kamiónov a dodávok. Chodca nevidno...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 11 január 2016 - 7:41

Ouha! Trochu som pospal a teraz do práce.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 12 január 2016 - 23:14

A zase máme cca jedenásť. Zmena onedlho bude v dátume aj dni v týždni. Ideálne by bolo, keby som zaľahol a chrnel. Ideálne? Ani to už pomaly neviem, ako by to v praxi bolo. Budem rád ak sa to tomu bude aspoň približne tak.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 13 január 2016 - 0:42

A zasa máme, podobne ako pred týždňom, stredu. Momentálne sa nič zvláštneho v noci nedeje. Vonku je priam strašidelné ticho, aj bytovka oproti je bez svetla. Ja tu len tak čučím, ale rád by som už spal. Momentálne sa mi však do toho ani nechce. Jedna hodina v noci býva pre mňa prelomová. Mozog je nastavený na túto hodinu ohľadom zaspávania. Snáď to bude aj teraz.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 34 Brain+exercise
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 34 z 83 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 58 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore