Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 31 z 83 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 57 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto So 2 január 2016 - 1:21

ahoj tuto,tak do rana som už nespal bolo 8 hodin ráno ked som zadriemal a potom som celí den podriemaval dnes tu mame dalsiu prebdenu noc zase rátam s tím že budem do rána hore lebo spánok niejako namna neprichádza a to som užil celí gerodorm ale budem sa pokušat zaspat a to intezívnim polihovaním.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej So 2 január 2016 - 2:47

Ahojte nespachtoši Rasťo a Tuto Smile

Nejak som to asi prehnal s povzbudzovákmi. Kombinácia 2 toboliek Memoplusu a 1 malého energeťáku mi poriadne zrýchlila myšlienky, takže sú ako odtrhnuté z reťaze. Kvôli "tlaku neustále myslieť" a neustále niečo v hlave riešiť sa mi nedarí teraz zaspať. Študijnú seansu som ukončil už vari o jednej, pričom hodinu a pol sa iba prevaľujem. Máte to veľmi drsné, že takéto niečo zažívate každú noc. Súcitím s Vami. very sad2

Idem sa pokračovať prevaľovať. Držme sa, priatelia. Smile
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto So 2 január 2016 - 3:27

ahoj matej,tie pozbudzovaki a energeteki sa zo spankom moc nemaju radi prajem ti skore zaspatie.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 511
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej So 2 január 2016 - 20:32

Ďakujem, Rasťo i Tuto. Napokon som zaspal niečo okolo pol štvrtej. Vstával som na budík o 8:20. Nejakých 5 hodín spánku som teda napokon zhruba mal. Sleep Teď organizujem pokračovanie dnešnej študijnej seansy rovnako tiež až niekedy do jednej. Možno však už budem taký nevyspatý, že zaspím rýchlejšie než včera, a to aj napriek povzbudzovákom, ktoré si akurát dávam. Rolling Eyes

Držím Vám palce a prajem peknú noc. Smile Moon
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester So 2 január 2016 - 21:41

Dnes do rána som veľmi zle spala, tak možno 3 - 4 hodinky. Budila som sa každú chvíľku... dúfam, že dnes to bude lepšie...ale unavená sa vôbec necítim...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  ester So 2 január 2016 - 21:43

Ma napadlo Matej, že keď som sa chystala učiť na skúšky a robila si plány, že budem hore do nejakej druhej, tak som bola ako zarezaná už po polnoci Very Happy Držím palce, aby si to zvládol. Máš ale oveľa viacej pevnej vôle oproti mne, sebakriticky priznávam Very Happy
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Matej Ne 3 január 2016 - 0:11

Ahoj Ester. Ďakujem za podporu. Smile Myslím si inak, že pevnosť mojej vôle je strašlivo priemerná, pričom často musím zápasiť s prokrastináciou. Je už polnoc, tiež dlho nevydržím. Ešte mám spracovať jednu väčšiu kapitolu, lúskam tú angličtinu, je to také všelijaké - dá sa povedať, že to ide proste pomaly. Takže ešte do druhej, tretej mám čo robiť. No cítim sa už unavený, oči by spali a bolí ma od toho sedenia krk a vrchná chrbtica smerom na krk, a to napriek tomu, že si robím pravidelné "obchôdzky" a prechádzky po byte, alebo izbe. Embarassed

Prajem Ti, Ester, ako aj Rasťovi a Tutovi skoré zaspatie a následný kvalitný spánok. Smile A pokiaľ nemôžete spať, tak prajem aspoň príjemný relax a pohodičku. Smile
M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5067
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 3 január 2016 - 0:38

Ahoj Matej,
samozrejme Ti fandím a verím, že Ty to štúdium dotiahneš do zdarného konca. Aktuálne ako vidíš, tiež nespím, ale čiastočne si za to môžem sám, keďže som mal akýsi spavý deň či čo. Teraz plánujem ísť si zapáliť, umyť zuby a užiť polku tabletky Gerodormu. A potom asi polihovať. Podľa situácie rozmýšľam, že si možno pár strán prelúskam z toho čo tu mám. Pozdravujem aj ester a obom vám želám aj dobrú noc. Tuto Sleep


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 1lg085Reading
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Meretseger Ne 3 január 2016 - 1:15

Cauko welcome or bye
Matej, vidim v Tebe vela odhodlania popasovat sa s tou skolou a snahu (ktoru som ja, ach, nikdy nemala), takze verim, ze to zvladnes. Drzim aj tie palce, co nemam it is perfect

A tak vseobecne: Zobudila ma hypoglykemia, ale co, teraz s tym okrem akutneho zahnania jedlom nic nenarobim. Ale rozhodne treba pokracovat v profiloch.
Inak mam dojem, ze by sa mi uz ani nechcelo spat, ale je taka kosa, ze zaleziem do postele, a ak ma nebude budit vlastne drkotanie zubov, isto zaspim. Rada by som vsak napisala nejaky +/- polnocny clanok. Len tak. Pre Tuta.
flower study
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 3 január 2016 - 2:15

Ahojte,
tak ani neviem, čo to máme za noc. Pod oknami je poprašok snehu, mínusové teploty a na balkóne Tuto pofajčieval cigaretu. 

O zaspaní nemôže byť ani reči. Prášky na spanie užité, ale necítim žiadnu potrebu spať. Skôr sa len tak poflakujem, ani čítať sa mi príliš nechce. Tak. Aspoň že mám ten Net a komu napísať. Dnes máme peknú nedeľu. Dúfam, že sa dokopem aspoň mrknúť do supermarketu. Tieto tri resp. štyri prežité dni voľna hlavne čučím doma a aktívne toho robím pramálo.

Meretseger, dúfam, že už si to s tou hypoglykémiou vyriešila a teraz si už v ríši snov. Taktiež verím, že som tu posledný nespavec a aj ja budem za chvíľu chrneť.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Sleeping-dog-jpg
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 3 január 2016 - 3:30

Ha! Čo k tomu dodať štyri hodiny ráno už za chvíľu, tak si hovorím, či sa mi ešte oplatí zaspávať. Ešteže je nedela. Ranným vtáčaťám prajem dobré ráno.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 31 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 3 január 2016 - 12:52

Tak som si uvaril kávu nad ránom, zjedol malý kúsok koláča "na raňajky" a ešte, že si chvíľu oddýchnem a samozrejme som aj zaspal. Ráno som bol o 7:30 užiť lieky a zase som zadriemal. Snívalo sa mi o akomsi výlete v malom kamennom mestečku, ako som tam chodil po dlažbe a pozeral, čo tam je. Zobudil som sa až o 11:00.  Suspect scratch
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 31 z 83 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 57 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore