Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako ma to štve... !!!

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Schizomars St 24 február 2016 - 10:10

Tak mna stve: very unhappy
1. Nemam pracu.
Chcel by som niekde pracovat. Doma uz nemozem vydrzat. Uz su to tri roky co som doma bez prace. Nepocitam co som pracoval tyzden v Lidli co som bol na polovicnom dochodku a tri tyzdne v Prahe v pekarni v Bille. Predtym som aspon studoval, cas mi ubiehal rychlo.
2. Nasi sa rozvadzaju.
Som zvedavy ako sa bude majetok delit na polovicu. Stavim sa nakoniec budeme musiet s mamou zobrat si pôzicku. V akej vyske som zvedavy, lebo otec je spekulant....a este nevieme ake otec ma dlhy...  Ma j.bne!!! To the wall

Netrapia ma take veci, ze by som fajcil- co nefajcim, drogoval- co nedrogujem, extremne pil (sem tam si dam), tipoval bud zapasy alebo stavkoval(co vobec nerobim). Koli tomu, ze z maleho dochodku by som nemal nic...

Snazim sa robit veci, aby som sa mal v zivote lepsie a zivot mi podkopava nohy. S takymi kartami zivotnymi hrajem, ze som z toho smutny az agresivny... shooting2

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Ut 1 marec 2016 - 19:40

Stve ma pocasie, dnes som to necakal ze nasnezi zasa. Stve ma aj ze som vyletel a vynadal matke kvoli tomu ze zabudla zobrat papier na poistovnu ktory som jej nechal na stole ale napokon to dopadlo dobre.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN St 2 marec 2016 - 16:20

Stve ma osobna hygiena ze ju zanedbavam a dnes ma nastvalo, ze som pri kupe nohavic na seba ziadne nenasiel bud boli dlhe alebo uzke v pase. Embarassed
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Matej St 2 marec 2016 - 16:26

Joj, s tými nohavicami aj ja mám večne problém, a vlastne ten istý. Čo sa týka osobnej hygieny, mňa štve, že sa neviem donucovať k pravidelnému čisteniu zubov večer. Ráno nemám problém nikdy, ale večer hej. Je to asi tým, že nemám presne ohraničenú dobu, že "bum, teraz ide večierka". Skrátka som za počítačom a niečo robím a zrazu sa mi náhle chce spať, tak si idem čítať do postele, ale ešte stále som akože hore. A zaspím pozvoľna pri lampe, ktorú zhasnem po pár minútách driemot. Takže nejak už nenájdem vtedy vôľu sa postaviť a ísť do kúpeľne si umyť zuby. Je to hanba, ale fakt to nie je z môjho pohľadu ľahké. Embarassed

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Schizomars Po 7 marec 2016 - 16:49

Mna stve, ze sa Kotleba dostal do parlamentu. Sorry, ze to tu zdielam, ale mna to pomerne nasralo. Viem, ze tu je apoliticke Schizoforum...
Mal som predtuchu uz skor, ze to tak dopadne, preto mam uz skor co som ju uverejnil na svojej profilovej fotke na Facebooku Lonsdale mikinu a vyholenu hlavu s okuliarmi.
Ja som proti Kotlebovi... Ziskal dost percent a oslovil hlavne mladych ludi. Kam smeruje nase Slovensko? very unhappy
Radsej sa nevyjadrujem viacej...

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Po 14 marec 2016 - 18:46

Dnes ma nastvalo ze som siel do okresneho mesta kvoli tomu aby som poslal peniaze vopred na ucet osobe z ktorou som sa dohodol cez email kde mi dala aj mobil na seba. No a volal som az ked som stal pred bankou ze reku nech oznamim ako to prebehne a cislo bolo nejestvujuce proste som mal skusit zavolat este ked som bol doma. Toto som necakal...peniaze som samozrejme neposlal z dovodu obavy podvodu. Pisal som mail ze co a ako a dotycna uz nereaguje. Dovolim si tvrdit ze sa jedna o podvodnika nakolko predava pod cenu hry a dobierkou nechce posielat, len vopred na ucet! Nemam problem poslat vopred na ucet peniaze(bezne to robim) no ide mi o korektnost. 3 hodiny cestovania zbytocne celkom.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  CHINAMAN Ut 22 marec 2016 - 22:45

Velmi ma stve, ked si ludia sypu popol na hlavu proste aj ohovaranie v praci na ukor jednotliva. Niekto mi tvrdi ze nema rad ohovaranie a sam to praktizuje. Ale zas co ma nezabije to posilni...treba byt opatrny a neverit ludom.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 34
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  ZUZANQA St 23 marec 2016 - 21:09

štve ma... že tabletky berú moju krátkodobu pamäť...že si nepamätám čo bolo pred polrokom... zabúdam na niektoré veci... Sad
ZUZANQA
ZUZANQA
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 5
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 21.03.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Olanzapin,Fluanxol+Akineton (depot),Citalec

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto St 23 marec 2016 - 23:41

Ahoj ZUZANQA,
priznám sa niečo podobné štve aj mňa. Nie že by som mal v minulosti nejak senzačnú pamäť, alebo podobne, ale zdá sa mi, že to tiež nie je celkom OK. Nechce sa mi to nejako rozpitvávať. Skôr ma zaujíma, ako to navrátiť do normálnejších koľají. Pokúšal som sa o to aj výživovými doplnkami, teda Ginko pro brain, ale ťahalo ma to smerom na depresiu, v pamäti však bol pokrok, po vysadení depresia odznela. Momentálne skúšam Mg + B6, a mierne mi to pomáha 1-0-1. Z cvičení sa snažím o pokrok v angličtine aj geografii, čo sa tam dá aj čosi na pamäť aj mozgovú činnosť. Momentálne mám rozrobené aj niečo zo svetových dejín a trošku ponamáham hlavu aj v matematike. Podľa mňa je tréning dôležitý. Viem, že na kvalitu je to poslabšie, ale aspoň sa pokúšam...

Zatiaľ Ti prajem čo najviac úspechov nielen vo vylepšovaní pamäti a pekné veľkonočné sviatky.
Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Meretseger Št 24 marec 2016 - 12:34

Netuším, kto dal Schizomarsovi mínusový bod na Kotlebu, ale ja s ním (so S., nie s K.) plne súhlasím. I mňa to štve, a štvú ma v tomto smere i ďalšie veci... ale áno, tu sa politika radšej nespomína, lebo by sme sa rozhádali všetci, nazdávam sa Evil or Very Mad
Mňa inak dnes neštve vôbec nič, práve naopak, mám veeľkú radosť jumping2
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Tuto Št 24 marec 2016 - 23:14

Že čo ma včera naštvalo. Váha! Pribral som jedno kilo oproti minulému váženiu... fuj! Ono to vyzerá ako úplna drobnosť, ale u mňa je to nie príliš dobré, lebo by som sa mal uberať práve opačným smerom. pale
elephant
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4791
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ako ma to štve... !!! - Stránka 5 Empty Re: Ako ma to štve... !!!

Odoslať  Meretseger Pi 25 marec 2016 - 11:27

Kruci, čo by som ja dala aspoň za kilo laughing Klasicky ma teda štve to, že nepriberám, ale čo už...
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 12 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore