Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 68 z 84 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 76 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Po 29 máj 2023 - 23:54

Catherin4 napísal:Ahojte moji mili ako sa mate? Ja mam furt problem so spankom, spim prilis vela. Nijak nie je dobre, ani s liekmi, ani bez nich. S nimi spim prilis vela, napr. poslednu noc od 9 vecer do stvrt na jednu poobede. Cize nejak 15 hodin. Ked musim vstat na rannu tak vstanem, ale ked nemusim tak spim a spim a spim. Nie som este uplne v poriadku, ktovie, kedy budem. Bola tu moja domaca, dava mi zas vypoved z bytu. Toto mi len robi stres a potom nie som v pohode.

ahoj, v ramci moznosti mam sa Razz , pohladaj si ine moznosti byvania a susedu posli niekam. nebrat si to k srdcu, odist, ak si platila zalohu nech ti ju pekne vrati a prestahuj sa od nich, mozno na krajsie miesto., ries to nejak, ze ti tam s nimi neni dobre. ci ako to je neviem. su aj ine podnajmy nie? tak to si spala naozaj vela, to si nedospavala nieco nedospane? JA SOM SI DALA NA SPANIE ALE TU VYpisujem tak mi to prejde.caute community together
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 30 máj 2023 - 17:06

Ahojte, tak ja sa hlásim, že opäť počujem hlasy a zvuky :/ dva a pol týždňa po prepustení som, som čakala, že dlhšie vydržím
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka Ut 30 máj 2023 - 17:37

aj aj som cakala ze dlhsie, napisal som Ti spravu, som znepokojena z toho. Skoda, ze nie som niekde pri Tebe nablizku. bola by som rada s Tebou, ked by si potrebovala. Objatie 2 Utešiť A teda co bol spustac a teda ci naozaj nebolo malo elktrosokov, kasli na to ver sebe, su to haluze, nedaj sa znepokojit, vazne nech Ta to neznepokojuje, kym to neni zavazne,  nerozoberaj, nezameriavaj sa na to, hned inde myslenie, neni to dolezite, nevsimaj si, ved vies o co ide, ignorovat ale s tym, ze ten strach obratis na...modli sa,  angel ,  zajtra doktorke. afro  a píš sem vsetko, mas nejaky postup ako postupovat v tychto pripadoch? ja by som si hned supla neuroly, ale u kazdeho je to ine. Idem sa modlit!
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

Catherin4 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Ut 30 máj 2023 - 18:09

@janka,janka ďakujem, no mala som náročný víkend veľa vecí a činnosti a málo oddychu, to je podľa Dr spúšťač, že je to len prechodné a prejde to, navýšila haloperidol o dve tabletky denne, tak mám 129,5 tabletky na týždeň 17, 5 na deň, tak dúfam, že to pomôže 7.6. idem na kontrolu zaradila som si oddychový režim, aj keď mám malého doma chorého, cez obed chodíme na prechádzku do prírody a snažím sa na to nemyslieť, nech to nedám podvedome na piedestál
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  megy17 St 31 máj 2023 - 7:56

Ahojte, prosím pozná tu niekto dobrého psychiatra v TN ktorý prima nových pacientov..... ďakujem za každú info pekný dník vám.
megy17
megy17
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 6
Reputácia Reputácia : 2
Dátum registrácie : 12.11.2022
Vek : 38

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  animusmeus St 31 máj 2023 - 10:09

@EnaXnaY - ako to s tebou vypada priatelu, uz presla ta mania?

@Catherin4 - to ma mrzi, ze nemas ist s kym na prechadzku. ak by si prekonala to ze sa ti nechce ist samej a rozhodla sa nakoniec ist na tu prechadzku, tak to by bolo skvele. drzim palce

@Patty_Pillow - ako pisal motylek, sa mi zda, v niektorej sprave, skus zvazit ze nejaku dobu nebudes pracovat a budes mat kludovy rezim, to by ti mohlo pomoct, a na psychoteria chodis? verim ti , ze to musi byt otravne pocuvat stale nejake hlasy, prikazy, zakazy ci ine zvuky. skus viac mozno pracovat s myslienkami a negovat tie veci vedome v hlave a odhanat to prec.

Ja sa mam... no nejdem to nejako rozoberat dopodrobna, lebo neni co ani, len som stale unaveny a bez energie, nemam na nic ani chut, ale nemam uzkosti ani depresiu (udajne) a aspon tie hlupe sui myslienky su tiez momentalne v uzadi. Majte sa, pekny den vsetkym.
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow St 31 máj 2023 - 10:34

@animusmeus tak snažím sa na to nemyslieť, zatiaľ som PN a neviem ako dlho ešte, ale Dr ma nechce pustiť do práce, takže aj keby idem do práce, tak dostanem vyhadzov, tak by som bola bez práce a bez peňazí, ale podľa Dr je to prechodné, že za to môže náročný víkend, tak uvidíme, že koľko to bude trvať
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY St 31 máj 2023 - 13:11

animusmeus napísal:@EnaXnaY - ako to s tebou vypada priatelu, uz presla ta mania?

Hej, už je to trochu lepśie Wink

Poctivo papám liečiky Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1259
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 31 máj 2023 - 15:26

@Patty_Pillow A máš teda ten klidový režim, jo?
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 816
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow St 31 máj 2023 - 15:54

@motylek áno, som doma, teraz chorá alebo s alergiou aj s malým doma, ale máme sa fajn, celkom sa dá oddychovať
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 450
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka St 31 máj 2023 - 22:14

Catherin4 napísal:Animusmeus neviem, aj by som mohla ist na prechadzku ale samej sa mi nechce a nemam s kym

Catherine a neskusala si v okoli nejaky domov, alebo starych ludi, ci na voziku, ze ci by ,,nepozicali nejakeho starsieho cloveka na prechadzku, a mozno by Ti za to aj platili. Successful  to du tie moje napady. Alebo cez cerveny kriz oslovit, ze by si rada pomohla s prechadzakmi seniora ale len niekedy a ked si sadnete, prides dva krat za tyzden na prechadzku. Ja som v nemecku stretla moje srdcovky ludi, ako hej boli ku mne aj hnusni ale to aj Slovaci v nemecku ale aj Nemci, dokonca mi ukradli nieco cenne, ale mala som stastie, ze prisla niekam, kde mi povedali vitaj doma. a tak to aj bolo. A to bol moj domov Mne tam povedali ze tam mam prist na viacerych miestach.  A keby si vedela radio kde mozem dat zahrat zadarmo pesnicku niekomu, to nevies? ja som pozerala len za peniaze a ja to hladam okolie bayern radio.  Alebo mozes skusit kamosku na prechadzku cez nejaky zoznamovaci portal, tam iste budu zeny co tiez toto potrebuju. Aj ja tu mam take chvile, ze nemam s kym ist a samej mi je blbe. Ako niekedy idem, ale skor nejdem prave z dovodu ze nemam s kym. Chod s dovodom napriklad von, ze ides pozriet bylinky na caj ..ale musia byt 150 metrov od cesty. vela som zazila aj v rakusku, ale dlhsie som bola v nemecku, je to uplne ini zivot ako to kde zijem ja SR. Ako je to s tym najmom, skusala si hladat nieco namiesto tohto. s nimi musis asi len pevnym az zvysenym hlasom argumentovast zakonmi, policiou, a nedat sa, tak som to videla len krikom to riesit s tym ze clovek pozna svoje prava. zmenit miesto hmmm skusas vidis ako v tejto pesnicke  je klip...ten mi ukazal tiez nieco  aj to hladam..svojich.https://www.youtube.com/watch?v=IcrbM1l_BoI Ahooooj Successful Objatie 1 Utešiť Cvik 2 Cvik 1 Cvik 3 Kiss 1


Naposledy upravil janka,janka dňa Št 1 jún 2023 - 15:47, celkom upravené 1 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 68 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  janka,janka St 31 máj 2023 - 22:31

Patty_Pillow napísal:@motylek áno, som doma, teraz chorá alebo s alergiou aj s malým doma, ale máme sa fajn, celkom sa dá oddychovať

na pn mozes ostat dlho aj pol roka, bude sa ti to ratat do dochodku mozno  aj, neviem, ale mozu ta zobrat naspat nemusia hned prepustit, choroba si nevybera treba sa doliecit poriadne, to im oznam ze budes dlhsie. potrebujes sa ustalit. welcome or bye giving a hug
ja mam na stene kde strhavam sama staru tapetu nieco ako plesen. tam asi je trochu..mam z toho celeho dost  a na balkone holuba s dvomi malymi zltymi holubatkami a idem ich vyhodit z balkona. Dala som si lieky na spanie a mam teraz na to kapacitu. Obalim metlu niecim a zhodim im to hniezdo. Lietajuce potkany. Prenasaju choroby aj ja som chora. pustim si karla gotta a idem na tie holuby je to tazke pochopitelne ale musim branit najprv seba.

doplnujem, ze som tie holuby zhodila, ale najprv som aj volala do zachrannej stanice, tiez len to povedali, zhodit.


Naposledy upravil janka,janka dňa Št 1 jún 2023 - 15:49, celkom upravené 1 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 68 z 84 Previous  1 ... 35 ... 67, 68, 69 ... 76 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore