Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 67 z 84 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 75 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Pi 26 máj 2023 - 23:37

Sweetheart alkohol je cesta do pekla to vies, mal by si s pitim prestat a brat radsej tie neuroly alebo nejake ine lieky. Ak sa ti na zivnosti darilo tak si ju zaloz znova. Drzim palce
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Pi 26 máj 2023 - 23:42

Ja som mala halucinaciu len raz a to som mala asi 16, 17 a fajcila som travu, to som pocula kroky. A mi trvalo kym som si uvedomila ze za mnou nikto nejde. Teraz som mala bludy, verila som, ze mam v byte skryte kamery a sused ma sleduje, chodi mi do bytu cez balkon, striha saty a tak. Som rada, ze mam ten blud za sebou, bolo to narocne na psychiku. Zijem si celkom pokludne ale zatial nemam energiu a silu nieco robit. Ist von, upratat si byt a tak. Nerobim nic. Este nie som uplne v poriadku, este to bude trvat.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 27 máj 2023 - 9:03

@sweetheart no u mňa si môžeš vybrať čo len chceš, mávam počas ataku sluchové zvukové, že je napríklad niekto so mnou v byte, aj keď som sama doma a ten niekto umýva riad napríklad alebo vyťahuje vysávač, potom mám sluchové hlasy, v hlave počujem druhé osoby ako buď mi prikazujú, kým to nespravím alebo sa medzi sebou u mne rozprávajú, také nevinné vytiahnem napríklad mala by si vyliať obed do zachóda a dnes nejesť, nejedz!, nejedz!!, nieže budeš jesť!!! Potom mám vidiny, vidím človeka kráčať oproti mne a zrazu zmizne, to isté s autami a to ma ohrozuje chodiť von vtedy ani ne šoférujem, lebo neviem vyhodnotiť situáciu, potom mám čuchové cítim nosom nechutné pachy, zdochnuté zvieratko v rozklade, keď som doma, alebo v obchode a po pár sekundách to prejde a posledné mám hmatové, zdá sa mi, že ma niekto hladká po chrbte a keď sa otočím nik tam nie je ale hladkanie ešte chvíľu cítim... Tie zvuky, pachy a hmatové mi pribudli teraz v poslednej akútnej fáze a potom ma to ťahá do úzkosti


Naposledy upravil Patty_Pillow dňa So 27 máj 2023 - 10:41, celkom upravené 1 krát.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 449
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow So 27 máj 2023 - 9:38

@motylek no ja som skúšala v novembri kanceláriu a asi som blbo natrafila, ale vydržala som dva dni, lebo druhý deň prišli na mňa úzkosti
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 449
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek So 27 máj 2023 - 13:09

@Patty_Pillow Zkus ve veřejné správě, tam by to mělo být klidnější.
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 813
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 So 27 máj 2023 - 14:30

Ahojte kamaráti a kamarátky, mám sa veľmi dobre. Páči sa mi na stacionári veľmi. Dá sa tam celkom dobre porozprávať, aj keď rozprávanie mi nešlo nikdy akosi. Sú tam nejaké ženy, čo majú stále záujem o pokec. Dobre sa s nimi rozpráva a sú to celkom zaujímavé stretnutia. Nevadí mi, že sa nechcú stretávať mimo neho. Aj tak mám veľa spoločnosti a musel by som to nejako už deliť, keby k tomu došlo. Chodím hrávať 2x futbaly, 2x na stacionár, 2-3x do týždňa idem s jedným kamarátom vonku, čo chodil kedysi na stacionár. Aj zajtra chystáme prvý náš výlet do krajského mesta, lebo zatiaľ sme boli len v našom meste.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Mous, Catherin4, motylek, janka,janka and dusan_fajnor.personal like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Ne 28 máj 2023 - 20:16

Ahojte moji mili ako sa mate? Ja mam furt problem so spankom, spim prilis vela. Nijak nie je dobre, ani s liekmi, ani bez nich. S nimi spim prilis vela, napr. poslednu noc od 9 vecer do stvrt na jednu poobede. Cize nejak 15 hodin. Ked musim vstat na rannu tak vstanem, ale ked nemusim tak spim a spim a spim. Nie som este uplne v poriadku, ktovie, kedy budem. Bola tu moja domaca, dava mi zas vypoved z bytu. Toto mi len robi stres a potom nie som v pohode.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY Ne 28 máj 2023 - 20:40

JA SOM momentálne v mánii, posledné dni pomaly ani spať nemôžem, len by SOM niečo robil v kuse Wink

Ináč štandard Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1246
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Catherin4, motylek and dusan_fajnor.personal like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  animusmeus Po 29 máj 2023 - 9:10

@EnaXnaY zvladas to? nenarobis nejake skody? nepotrebujes pomoc? ... ja manicko-psychozy stavy nechcem mat, je potom vzdy po mne iba obycajna spust...
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  animusmeus Po 29 máj 2023 - 9:13

@Catherin4 fakt vela spis, mozno si iba v strese, a preto sa tak citis blbo, ze mas pocit ze s/bez liekov je to rovnake - na nic. myslis, ze by nepomohli ani prechadzky v prirode?
animusmeus
animusmeus
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 74
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 31.03.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila, Lithium, Rispen, Trittico, Akineton, Frontin, Atarax

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  EnaXnaY Po 29 máj 2023 - 9:25

animusmeus napísal:@EnaXnaY zvladas to? nenarobis nejake skody? nepotrebujes pomoc? ... ja manicko-psychozy stavy nechcem mat, je potom vzdy po mne iba obycajna spust...

Zatiaľ to zvládam Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1246
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Patty_Pillow, Catherin4 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 67 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Po 29 máj 2023 - 12:48

Animusmeus neviem, aj by som mohla ist na prechadzku ale samej sa mi nechce a nemam s kym
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 67 z 84 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 75 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore