Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 14

Strana 23 z 83 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 53 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 Po 27 december 2021 - 15:52

Ahojte, ako sa máte? Nejak to tu utíchlo po sviatkoch.
Ja sa mám celkom fajn, leňoším, oddychujem. No sem tam to aj zaváňa miernou nudou. Dnes som si urobila radosť a kúpila čižmy, tak sa teším lebo sú fakt pekné. Mala by som zapracovať na fyzičke, teraz keď je čas, no nejak sa mi nechce. Ale tak dobrý nápad na dnešný večer, trocha sa zavrtím. Mám totiž zaplatený taký program Pretancuj sa k radosti Very Happy Zatiaľ to dopadlo tak ako s väčšinou mojich aktivít, že to časom upadlo. No ale dnes sa premôžem dúfam. Inak stále počúvam hudbu, sem tam kuknem seriál na Netflixe. Ale včera bolo nádherne, tak som to využila a bola som sa prejsť. Fotky som sem tiež vycapila Very Happy tak sa pokochajte, fakt krása, milujem takéto pohľady na pocukrovanú krajinku Smile je to balzam. Dúfam, že ste mali pekné sviatky. Btw. máte plány na Silvestra? Ja to opäť asi tradične budem bojkotovať, ani nie je s kým nejak sláviť, takže asi ho prespím Very Happy
Pekný deň a ozvite sa fórumáci Smile

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, kimi2028, Iacobus, vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Juraj Po 27 december 2021 - 16:29

Ja by som Silvestra tiež najradšej prespal. Ale bojím sa že búchanie petárd by ma zobudilo. Tak pôjdem spať až keď to skončí, čo je asi o jednej v noci. Normálne chodím spávať pred desiatou, neviem čo budem robiť tie tri hodiny, od desiatej do jednej. Mám z toho trochu obavy, lebo najhoršie sa cítim vo večerných hodinách. Vtedy cítim úzkosť a čas sa vlečie strašne pomaly. No čo už urobím, Vianoce som nejako prežil, prežijem aj Silvestra.
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 636
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Matej, Iacobus, vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 Po 27 december 2021 - 18:30

Ahojte kamaráti je mi fajn. Napokon sa ukázala u nás na 1. sviatok vianočný sestra a do stredy bude pravdepodobne u nás. To znamená, že sa nenudím. Hrám sa so sestrinim 8-mesačným bábom a je to pomerne sranda. Všade už sa ťahá po zemi a objavujeme spolu veci, o ktorých sme ani nevedeli, že máme. Už sme našli toľko stratených vecí. laughing Lapaj to treba dávať pozor na neho. Inak je to v pohodičke, ale darí sa dobre. Ja zanedbávam svoj program, ale nevadí mi to. S malým je zábava. Silvester bude skvelý. Síce už bez povestného rachotu, lebo som z robenia randalu akosi už vyrástol haha. Určite nový rok 2022 oslávime ako sa patrí s rodičmi. Budem asi hlavne pri notebooku, či TV ako sa poznám. Ja potiahnem to určite do 2.-3. hodiny rannej v pohode. Možno budem hore celú noc. Party boy. laughing
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2245
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Juraj Po 27 december 2021 - 19:08

Wow, tak to si neviem predstaviť, že by som bol celú noc hore, to by sa mi asi veľmi zhoršili hlasy...
Juraj
Juraj
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 636
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Tuto St 29 december 2021 - 17:13

Ahojte kamaráti aj kamarátky!

Chvíľku som nepísal, hoci sa okolnosti u mňa chápu ako primerané ochoreniu. Sviatky som zvládol podľa očakávania dobre. Cítim sa fajn, a to napriek tomu, že som hlavne doma. Drobnosti patologicky pripisované okolo choroby sú v podstate znesiteľné, ale prakticky stále niečo prežívam. Chráni ma najmä biblioterapia ,"akp." a blízkosť milých ľudí. Ostatné bez zmien, s nostalgiou spomínam na časy lyžovačky, keď som s lyžami na plecia a s batohom lyžiarok išiel sa pohýbať na vlek. Ako deti sme mali skôr umelohmotné vrecia plné slamy, a potom to bol len adrenalín. Som rád, že aj v súvislosti so zimou mám na čo spomínať. Teraz najmä tak pasívne. Verím, že už onedlho budem znova plnejší energie zameranej na kvalitnejšie žitie.

Držte sa kamaráti a kamarátky! Prajem vám pohodové dni a samozrejme aj zdravie. S pozdravom Tuto

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

Matej, kimi2028, Iacobus, vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Sweetheart St 29 december 2021 - 18:34

Napisem aj ja co nove 😀 posledny raz v tomto roku som usiel 😂 musim si to vychutnat, v 2021 roku 😂je mi dobre inak, boze ja som bol ozraty dva dni v kuse 😂 u kamarata som bol a po dvoch dnoch mi povedal, ze sa mam osprchovat, lebo som smrdel
😂 a ja som si len vymenil tricko, kto sa bude crcat so sprchovanim 😀 asi som smrdel dalej 😂 a dnes som usiel z domu, vypravaju a vypravaju,hlava ma z nich bolela 😂 som vonku za mestom, v takom lese malom a je tu krasne. Cakam srnky, len ci pridu, co by jedli asi len tie sisky,alebo co oni jedia inak? Bol som aj s kamaratkou, prisla az z Prahy 😂 tam maju krcmy inak otvorene 😂 boze jak sme sa ozrali. To bolo asi styri dni dozadu a potom som u toho slahnuteho bol 😂 aj tomu som usiel na pumpu 😂 a som sa vratil, ved nemal cigarety. Tam budem bez cigaret?! Halooo? A ze chod sa osprchovat 😂 zobral som len jeho tricko,sak som nebol az taky nechutny😂 je tu krasne,asi trochu primrza ale mne od radosti ruky trase. Ako v Pribyline na Silvestra, tie male domceky zasnezene. A ved vyzeram dobre, co ako vyprava. Keby vyzera jak Bella Hadid nepoviem 😂 sak zerem jak po nebohom,ale su sviatky,halooo 😂 ale perla bola ozratie😂 fuuuuuj,tolko alkoholu vypit, este hnusneho. Fuj. Captain Morgan, chilli civavi ci co. Fuuuj. Boze,clovek na vine odchovany sa musel uskromnit z konakmi 😂 a sak som nesmrdel az tak 😂 ale aspon ze dal na privitanie volaco 😂clovek uzimeny pride. Co ako budem na sucho?! Jak ryba 😂 sak ju upece a spapame. Su teraz v zime pavuky? Kde sa schovaju? Na schodisku. Ides si zapalit a prekrocis pavuka. Fuuuuj. S tou malou hlavickou. Cupita si. Anoooo, sme tancovali s Monikou Rosalindu 😂 tak asi je zalubena a co teraz 😂 napustime si bazen a budeme tlieskat, party jak v Another teen movie 😂 to je krasne, kto to vidi tancuje. Cruise ship, jak Titanic sa potopil lebo plaval cez zimu 😂 mali plavat na jar. To musis pochopit. A co Lady Karneval 😂 jak Gaba na vianocnom vecierku 😂 boze uz nevladzem sa smiat 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Anonym woman Pi 31 december 2021 - 6:41

Ahojte,
pozdravujem z nemocnice a zároveň želám krásneho Silvestra.
Len tak v stručnosti som zatiaľ na najľahšom oddelení a menia mi lieky, tak držte palce nech to dobre dopadne.
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 119
Reputácia Reputácia : 51
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Mischelll, dzuli08, kimi2028 and vrana like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  kimi2028 So 1 január 2022 - 11:01

Ahojte kamaráti tak máme tu už rok 2022 a ja som rozmýšľal veľmi dlho, čo by som napísal. Začnem najprv silvestrovskou nocou. To bol žúr. Kimi je party boy haha a to poriadny. Išiel spať o 3. hodine rannej a už o 5. hodine ráno si vyspevoval songy z youtube. To je váš Kimi, skvelý party boy. Very Happy Popritom som si aj čítal nejaké informácie na internete. Bol som už aj vonku sa prejsť a poobede pôjdem snáď na nejaký výlet aspoň 2-3 hodiny. Potom neskôr začnem aj trénovať šachy, teda skúsim nejaký ľahší tréning. To bude môj tréning.

Na záver hlásenia ľudkovia milí tu na fóre by som rád vám zaželal hlavne veľa zdravia, šťastia, zamilovaným slečnám a chlapom lásky v roku 2022. Very Happy Nie vôbec som nepil alkohol.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2245
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, Iacobus, vrana and Sweetheart like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Matej So 1 január 2022 - 13:35

Ahojte, priatelia. welcome or bye

Mám sa trošku ustálenejšie, než ten týždeň pred Vianocami, kedy som písal naposledy. Pravidelne vnímam aj príjemné chvíľky, kedy sa dá povedať, že sa mám dobre. A ako to už býva, sú aj rozvláčne chvíle, kedy to dobré nie je. Napokon sa mi podarilo ponakupovať patričné vianočné darčeky a ľudkom sa, zdá sa, páčili. Veľa som sa pritom riadil heslom, ktoré mi poradil @Iacobus, a síce niečo ako sústrediť sa na prejavovanie / odovzdávanie lásky druhým, a nie na očakávanie lásky od druhých. Dá sa povedať, že táto veta ma akosi aj povzbudila vôbec pohnúť zadkom a začať tie Vianoce konečne riešiť. Ďakujem Ti za to, Jakub. giving a hug Ďakujem zároveň aj ostatným Vám, priatelia, ktorí ste mi vtedy v hojnom počte príspevkov písali a reagovali. Vážim si to a veľa si z každého beriem. Nemyslím to ako frázu - snažím sa vstrebať všetky rady, ktoré sa mi dostávajú, a skutočne ste písali veľmi obohacujúco. Ďakujem Vám. Dojatie

Predvianočná sezóna v práci napokon dopadla schopne. Nebolo to také extrémne, ako pred pandémiou; bolo cítiť, že tovaru chodí v menších objemoch, hoci aj tie boli isteže väčšie, než bežne cez rok. Aj počet zákazníkov sme mali na plochu limitovaný, tak už aj toto regulovanie redukovalo stres. Štedrovečernú večeru som mal potom u rodičov, spolu aj s bratom a jeho manželkou. Myslím si, že to prebehlo dobre.

V tento týždeň bolo v práci máličko roboty, takže som dvakrát šiel aj skôr domov. Včera v práci som celú smenu kódoval v jazyku VBA v rámci Excelu - robil som nejaké miniprogramíky, ktoré majú za úlohu slúžiť ako vylepšováky pri našej práci. Resp. pri práci mojej a pri práci mojej šéfky. Už som aj v minulosti zopár takých zlepšovákov nakódoval, aby sa všeličo zautomatizovalo, pričom podnety na ďalšie takéto sústavy makier sa postupne rozrastajú, mám pocit.

Posledné dni som sa trochu v rámci školy venoval projektu v jazyku C#, pričom sa z toho istým spôsobom strašne vytešujem, pretože kódujem svoju prvú apku, ktorá má grafické užívateľské rozhranie. Lebo, ak nerátam javascripty a php, kde je mojím rozhraním webový prehliadač (alebo VBA zase v Exceli), tak som výstupy doteraz riešil len skrz konzolu, terminál. A teraz naozaj je výstupom .exe súbor, ktorý otvorí windowsácke okienko, kde sa riešia následne tie veci, čo sa tam riešia. Smile Tak som z toho veľmi happy. Dojatie Počas vianočných sviatkov som zas sedel za fórom a riešil tmavý režim v duchu toho, k čomu ma inšpiroval @relouth v téme "Zmeny na fóre". Robil som ho celé sviatky s tým, že ešte treba k tomu spraviť príslušný skript na "aktiváciu", aby si tento mód mohli užívatelia tu na fóre zapnúť, ak budú chcieť (bude to na báze dobrovoľnej voľby, bude sa dať vypnúť/zapnúť).

Čo sa týka školy všeobecne, tak, žiaľ, musím ohlásiť, že si potrebujem vec opäť raz rozložiť na trochu dlhší časový úsek. Tak, ako je to u mňa už aj z minulosti akosi tradičné, kedy sa mi aj minulá škola vláčila cez kopec rokov. Inými slovami, zopár predmetov, asi 3, cielim spraviť teraz v tomto januári. Ostatné už nestíham, nakoľko nemám ani zápočty, takže si ich posuniem na jeseň. Uf Nemôžem poprieť, že by ma to neškrelo, ale utešujem sa trochu vedomím, že nie som nútený sa ponáhľať a že aj tak mi ide hlavne o tie poznatky a schopnosti, a nie o samotnú školu v životopise. Keď som si to takto spracoval v hlave (a to aj vďaka Vašim reakciám vtedy pred Vianocami na môj príspevok), tak som sa trochu aj potešil, nakoľko mám v oblasti kódovania rozrobených viacero vlastných nemonetizovaných mini-projektíkov, ktoré mi fungujú ako koníčky. A potešenie mám teda z toho, že sa im budem môcť cez rok viac venovať, a pritom sa na nich teda aj ďalej učiť. Isté spomalenie celej tejto mojej cesty do sveta IT mi týmto príde ako veľmi vítané, a možno aj v istom smere efektívne. Najmä teda v tom smere, pokiaľ ide o rýchlosť rozvoja vedomostí a schopností v tých oblastiach, ktoré ma zaujímajú a bavia najviac, a v ktorých by som sa veľmi chcel raz časom uplatniť, ak sa bude dať. Embarassed

Ďakujem Vám, priatelia, za vypočutie. Ďakujem
Prajem Vám šťastný nový rok - želám Vám doň hojne duševného i fyzického zdravia, duševnej rovnováhy. Super!
Majte sa dobre, kamarátky a kamaráti. community together

S úctou
matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5063
Reputácia Reputácia : 941
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk

dzuli08, kimi2028, Iacobus, Juraj, vrana, Sweetheart and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Mischelll So 1 január 2022 - 19:05

Ahojte Wink

tak v podstate chcem len napísať Šťastný nový rok 2022!

Ja som silvester trávila doma a už som nejak tak navykla, že ani som nechcela byť inde a teda ani vonku... v podstate v telke nič nešlo a tak som okolo desiatej išla spať a vstala na koniec roka pripiť si s rodičmi....inak môžem povedať že v novom roku som už úspešne dočítala rozčítanú knihu od roku minimálne 2019 proste tiahlo sa to....ale som to dala...inak som dosť rozmýšľala a tak no....ale pohoda, zvládam to... Snow 3


prajem krásny nový rok :-)

_________________
"Čím viac dáte, tým viac sa vám vráti."


Mischelll
Mischelll
Mischelll
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 637
Reputácia Reputácia : 221
Dátum registrácie : 21.10.2013
Bydlisko Bydlisko : východne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.5
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol STADA, Olanzapin Actavis

Matej, dzuli08, vrana, Sweetheart and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  dzuli08 Ut 4 január 2022 - 11:00

Ahojte milí fórumáci,
všetkým taktiež prajem len to dobré do nového roka 2022! Hlavne veľa zdravia a málo nepríjemných rozladzujúcich situácií. Rovnako pohodu a pokoj v duši Smile

Ja sa mám fajn, len už mi je aj dlho, šla by som aj do práce. Ale ešte si pár dní počkám. V podstate nemám nič nové, dni nejak plynú, ani neviem ako. Dávali ste si aj nejaké novoročné predsavzatia? Ja osobne nie. Ale dalo by sa zamakať na sebe. Hlavne po fyzickej stránke. Inak zvažujem, že sa prihlásim na 3. očkovanie. Ale ešte uvidím kedy Smile
Tak sa majte krásne. Do zkakavenia priatelia Very Happy Very Happy

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 561
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, kimi2028, Iacobus and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 14 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 14

Odoslať  Katuska Ut 4 január 2022 - 15:56

Ahojte vsetci. Aj js Vam prajem vsetko len to dobre do noveho roku Smile
ja som mala dneska vysetrenie na gastre a nastastie to dobre dopadlo nic zavazne sa nenaslo. len pretrpiet tu hadicu do zaludka bol vykon ale vydrzala som. dufam ze uz nikdy viac.
okrem toho stale chodim na brigady a hladam si pracu zatial sa to da. uvazovala som zeby som si skusila poriesit invalidny dochodok ale este nemam odrobenych dost rokov takze este nejaky cas potrenujem pracovat. ale nechcem byt len na invalidnom ale chcem aj poprinom pracovat ale mala by som vacsiu istotou keby som nieekdy o pracu prisla. nemusela by som sa stresovat ci nepridme o podnajom a podobne lebo nejake peniaze by mi stale chodili. ale pokial sa mi bude dat budem pracovat lebo mne to stav zlepsuje.
drzte sa.
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, dzuli08, kimi2028, Iacobus, vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 23 z 83 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 53 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore