Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 7 z 83 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 45 ... 83  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 16 august 2015 - 4:44

No, dnes máme našťastie nedeľu, takže sa dá pekne podriemať aj cez deň. V podstate je ráno. Spánok na mňa neprichádza, možno to zapríčinilo to trieskanie hromu a zmena (totálna) vzduchu. Užil som doteraz 1,5 Gerodormu a v tejto hodine (4:40), mám šancu ešte spať. Ak nie tak si počas dňa dám šlofíka na 1-2 hodiny.

Zdravím spavcov aj nespavcov. Tuto

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Hwkb17_048_49
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 17 august 2015 - 2:32

Tak áno, je pol tretej ráno a Tuto ťuká do notebooku, že sa mu ťažko zaspáva. No, je to momentálne tak. Užil som 1,5 tablety Gerodormu niečo pred jednou, ale nula bodov. Z nostalgie som si pozrel MMA na Youtube, ale to čo som si vybral bolo už cez čiaru. Teší ma najmä to, že sa schladilo v noci a vetrák nevypúšťa zo seba len ďalší teplý vzduch.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 MMA
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 19 august 2015 - 3:58

Aja-jaj! Už by som si možno aj zanadával na tie spánkové "turbulencie". Ale čo už. Hlavne, že som minul tabletku Gerodormu o jednej a vlastne úplne bez efektu. Miestami oddychujem a raz za hodinu idem naštvaný na balkón s cigaretou. Už ani neviem, či si mám ísť teraz variť kávu, alebo podobne. Pred chvíľou som bol hladný, tak som si dal jedného zavináča s rožkom. Nejako nemám najmenšiu chuť spať a ešte ma vytáča aj to ráno, keď zasa chuti na spanie mám až priveľa... bla bla bla.  Shocked

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 11357691_998164663556858_372254340_n
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Št 20 august 2015 - 0:41

Je približne pol jednej v noci a začínam svoj boj so zaspávaním. Práve som užil celú tabletku Gerodormu a uvidím, či bude mať aspoň trochu záber, alebo nulu. Teraz už zaľahnem do postele a uvidím čo a ako. V baráku je kľud a verím, že aj pri tom dobrom vzduchu zaspím. Asi ešte vybehnem na cigu, aby som sa tu netrápil, že som zmeškal... Dobrú noc priatelia.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 21 august 2015 - 0:36

Už asi 35 minút máme piatok v noci, teda pred rovnakým časom odbilo na veži dvanásť. Práve sa začína môj boj s bdením, pred malou chvíľkou som užil liek na spanie. Jeho záber je asi po 30min po užití. Dúfam, že to dnes bude primeranejšie ako včera. Ešte si na 10min posurfujem na Nete a uložím sa na spánok. Snáď... atď. atď.
very sad3 Sleep
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 21 august 2015 - 5:10

Ach jaj.  very sad2 Tuto by mal v tomto čase pekne spať, ale nie je to tak. Bdie. Počas noci polihoval a aj užil Gerodorm, teda len jeden. Ešte je malá šanca na zaspatie, ale aj keby, veľa by sa nevyspal...

Jednoducho zase prešvihnutá noc pre mňa (nie pre mňa - za mňa). Tentoraz mám pochybnosť či v tejto skorej hodine ešte budem spať a či by som sa mal o to vôbec pokúšať. Dnes by som chcel po obede ísť na záhradu, že čo sa tam udialo po dažďoch a aj búrkach. V podstate mám celé doobedie na zdriemnutie. Po obede už nebudem spať. Okolo osemnástej zaľahnem a predtým užijem dva Gerodormy (doktorka skonštatovala, že mi už nezaberajú) a večerné lieky. Obvykle s týmto problém nie je. Keď však nespím mozog je akýsi unavenejší a horšie sa mi komunikuje. Inak je to pomerne v pohode. Jedna noc nevadí, dúfam, že to celkovo bude ókej (pre cudzincov: OK) Wink.

Teším sa na tento nový deň. Tuto alien

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Prani-rano-2
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 24 august 2015 - 1:58

Ná tak, už by mohol byť aj čas, keď by som išiel spať. Mám v sebe Ger. 1X a výživový doplnok na spanie 1X. Včera ma táto kombinácia vrazila do postele, ale dnes to je bieda. Asi som priveľa driemal minulý deň.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Image3
Inak mám takú pohodu. Pol hodinu sa pokúšam zaspať a potom však stanem a desať minút niečo nenáročné porábam, koniec koncov ako teraz tu. Netuším kedy, alebo či zaspím, zajtra mám zopár povinností doobeda aj poobede, tak snáď to stihnem, aby som mohol ísť aj pozrieť mačičky na záhradu.

S pozdravom nielen pre nespavcov. Tuto

PS: Úspešný pracovný týždeň prajem.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 24 august 2015 - 3:58

Blíži sa štvrtá hodina ráno, vtedy sa zobúdza Mischelll. Tak Ti želám pekný deň a kludne si ešte pospi pol hodinku, alebo hodinku. Veľmi by bodlo zaspať na dve-tri hodiny, ale reálne to až tak ružovo nevidím. Neviem, či dnes nevynechám záhradu, keď nezaspím celú noc.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 3398998937_e9e9859a3a

Veru nebolo by ani odveci ísť kdesi na colu, lenže v tomto čase sú otvorené len dve herne a tam nerád chodím, keď vidím tie automaty. Bol som s jedným gemblerom na izbe ešte v čase korún a stále hovoril koľko vyhrával, ale potom s neho vyšla aj čiastka, ktorú prehral, čo bolo asi 500.000 SKK teda asi 17.000€. Až ma myklo. Rodičom rozpredal komplet byt, teda to, čo malo ešte nejakú cenu a hral a hral a hral. On sám už nič nemal, tak sa akože liečil. Vlastne tomu hraniu ani nerozumiem, a ani nechcem. Istý čas ma bavilo tipovanie na šport, dal som na tiket 10SKK a mudroval nad papiermi, kto by mohol vyhrať prehrať. Pozitívom toho bolo, že som sa slušne dozvedel dosť o športe a bavilo ma to. Na druhej strane som si robil záznamy o financiách a za rok stávkovania som prehral cca 1000SKK a vyhral 1100SKK, v pluse som však nebol, lebo som si pravidelne kupoval časopisy o športe. Tak skončilo moje slávne tipovanie. Ešte som rád, že ma to nejako nechytilo.


Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Images?q=tbn:ANd9GcSHKVVxw_oCtTJp9l_MveFf2SBAHviTws-7m5UgZnk8ZbI8E88   

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 QzoR9BK
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Po 24 august 2015 - 12:43

Táto noc sa skončila z pohľadu spania neslávne. Okolo siedmej som bol v supermarkete pre mlieko a rožky, aby som sa trochu
 občerstvil na čerstvom vzduchu. Okolo ôsmej sa mi podarilo zadriemať, ale nebol to plnohodnotný spánok ako som zvyknutý. Reagoval som na každé šuchnutie v byte a ospalý som vstal niečo po jedenástej. Hoci to nebolo nič moc, aj tak som rád, že aspoň čosi... Vonku tu máme akýsi väčší vietor stromy sa pod ním akosi viac prehýbajú. Dúfam, že večer v TVnovinách nebudú hlásené väčšie škody. 

Akosi dnes na vás všetkých na fóre viac myslím ako obvykle. Každý máme svoje problémy a bojujeme s nimi. Aktuálne mi prichádza na um Matej, ako perfektne zvláda svoju prácu. Priznám sa, že aj ja by som tak chcel, ale mám strach, či by mi to pri nespaní a únave zase nevyšlo. Navyše sú aj iné okolnosti, ktorých zlý spánok a únava sú vlastne len spúšťačom. Hovorí sa, že kto sa bojí, nech nechodí do lesa. Skutočne sa bojím, lebo neviem, ako by to dopadlo. Vlastne si stále hľadám nejakú prácu na štyri hodiny, ale veď uvidím...
Akosi som sa rozpísal, tak sa majte. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ut 25 august 2015 - 23:33

Neviem, či takúto hodinu mám považovať za moju nočnú, ale neoficiálne sa u mňa spací čas považuje až polnoc. Vtedy sa už usalaším v posteli, vyvetrám, možno dám predtým aj záverečnú cigaretu... Jednoducho to je môj obvyklý čas zaspávania. Obvykle si dám 1/2 Gerodormu a o hodinu ďalšiu polku, ak nezaspím. Niekedy sa aj nezadarí, teda, dúfam, že dnes to bude pohoda. Trochu mi niekedy vadí sused, keď má do neskorej hodiny zapnutú TV, alebo "mládež" vracajúca sa z večerného ťahu po baroch. Občas... ale aj tak pričasto. Piatkové a sobotové večery a noci sú ich...
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 26 august 2015 - 4:11

Tak ahojte,
sú skoro štyri hodiny nad ránom. A mne prášky na spanie zase nezabrali, asi som si ich nemal ani dávať.  scared2 Teraz by som bol rád aspoň hodinke - dvom na zdriemnutie. Aby to šľak vzal aj s tým spaním. Navyše mám niečo vybavovať, dnes toho mám o čosi viac na doobedie a už sa obávam, že prášky budú robiť garazdu a plus nevyspatosť... Och. Navyše nič z toho nemôžem odvolať, ako napríklad UPSVAR. Mám v sebe už dva Gerodormy a nič, nič, nič.  very unhappy Jojha, zostáva káva a asi si kúpim nejaký energoBUMdrink, mám tu aj malú zásobu kofeinových tabliet, ale aby ma zas neporazilo affraid Ambulance. Ble... Idem radšej ležať. T.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 614_agitated
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 26 august 2015 - 5:23

No už sa len prehadzujem, na posteli nie je moje miesto. V mnohom by som do toho najradšej treskol, ale asi si idem uvariť skôr silnú kávu. Je niečo po piatej a nemám najmenšiu chuť spať, pospávať, alebo driemať. Celkovo som si poležal so zatvorenými očami a to bude stačiť. Keď dokončím povinnosti okamžite sa zakutrem do postele a budem pospávať. Dohovie ako to bude so záhradou, lebo aj tam by som chcel ísť pozrieť mačky a možno bude aj niečo iné na práci. Nateraz plánujem vybehnúť do supermarketu kúpiť niečo chutné na raňajky pre rodičov aj seba. Za 10 minút otvárajú, ale pôjdem až o šiestej, kedy už prejdú robotníci do práce. Už sa vcelku teším ako sa budem prechádzať okolo plných regálov. Síce moc toho nenakúpim, ale ráta sa mi tá krásna farebnosť a variácie výrobkov. Reálne asi kúpim na slano, teda napr. slaninový posúch, cesnakový krosaint, rožky, možno aj tmavý chleba. Ak sa mi zmestí do batoha Márka, tak aj asi tú kúpim. Ako tak pozerám, už to tu mám za okolo 4€. Tak to celkovo stačí. Doma to všetko nanaranžujem na dva taniere a dúfam, že našich z postelí vytiahne čerstvá vôňa prečiva.
Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 7 Images?q=tbn:ANd9GcRZmt_zpOM_NQGAxYdfWwklnK0Y61haqQvghWmaoizsmINz9210fA
A aby som nezabudol: Dobré ráno všetkým. Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 7 z 83 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 45 ... 83  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore