Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aké bylinky vám pomohli pri strese?

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aké bylinky vám pomohli pri strese? - Stránka 2 Empty Re: Aké bylinky vám pomohli pri strese?

Odoslať  Saladin Št 20 jún 2024 - 6:18

Mous napísal:Odporúčam apku Google Lens. [] Jediné, čo nenašlo, som bol ja sám haha. No nič.
Haha. Toto ma rozosmialo aj dnes. Very Happy Okay, rastlinky si odfotím a vygooglujem cez appku. Výborný nápad. Raz som si chcel urobiť pesto z medvedeho cesnaku. Apropos odporúčam, fakt je to chutné. Hľadal som, hľadal a už mi to nedalo, opýtal som sa staršej pani, kde nájdem medvedí cesnak. Ona sa otočila a odvetila "Napríklad tu". Ukázala stroho rukami na lúku. A naozaj. Celá plocha bola posiatá medvedím cesnakom. Smile

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 625
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Juraj, Mous and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aké bylinky vám pomohli pri strese? - Stránka 2 Empty Re: Aké bylinky vám pomohli pri strese?

Odoslať  Mous Št 20 jún 2024 - 11:01

Áno, tiež ho mám rád:) tam treba byť trochu opatrny a nepomyliť si s konvalinkou - tak radia bylinkari... cesnak má pravdaže typickú vôňu. U nás rastie pod kopcom-je to trochu ďaleko. Šošovka od guglu je dobrá aj pre hubárov
Mous
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 917
Reputácia Reputácia : 193
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Juraj, Saladin and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore