Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  EnaXnaY So 5 október 2024 - 21:05

Saladin napísal:Uff, za jednu postel platiť výpalné 350 ojro mesačne.. rodičom.. Shocked
(snáď sú to testovacie dáta  winking)

Vitaj v reálnom svete, vraj 350 je ešte málo, ináč toľko som platil aj v BA za jednu izbu Wink

Také špecialitky som doteraz nerobil ako chceš, robím si v podstate len nejaké evidencie Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  Saladin So 5 október 2024 - 21:53

EnaXnaY napísal:Vitaj v reálnom svete, vraj 350 je ešte málo, ináč toľko som platil aj v BA za jednu izbu
Olalá, takže ti dali rodinnú zľavu. Máš empatických rodičov Wink. V BA (hlavné mesto) nájdeš slušne zariadenú izbu za 250 eur a je v tom započítaný ZISK prenajímateľa Twisted Evil . Tak ale nie je to môj biznis, len ma to nadvihlo zo stoličky. Pretože v mojom "koncentračnom tábore" to bolo podobné. Mal som o tom rozpísaný celý príspevok, len to končilo slovami "hyena", "slovenská dozorkyňa Irma Grese", tak som to nepublikoval


Naposledy upravil Saladin dňa So 5 október 2024 - 21:58, celkom upravené 2 krát.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  EnaXnaY So 5 október 2024 - 21:57

Saladin napísal:Olalá, takže ti dali rodinnú zľavu. Máš empatických rodičov Wink. V BA (hlavné mesto) nájdeš slušne zariadenú izbu za 250 eur a je v tom započítaný ZISK prenajímateľa Twisted Evil . Tak ale nie je to môj biznis, len ma to nadvihlo zo stoličky. Pretože v mojom "koncentračnom tábore" to bolo podobné.

250 som v ba platil pred 15timi rokmi Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  Saladin So 5 október 2024 - 22:06

V Petržalke (a to už dávno nie je betónová džungla) sa pred 15 rokmi dala izba prenajať za 170 eur.

Znova. Nie je to môj biznis, ale neverím, že prepáliš plyn, elektriku a vodu za 350 eur. Toto nie je reálny svet ako píšeš, ale typické Slovensko, kde rodičia žijú na úkor svojich detí a kde sa na rodine a kamarátoch najlepšie zarába.

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  EnaXnaY So 5 október 2024 - 22:12

Saladin napísal:neverím, že prepáliš plyn, elektriku a vodu za 350 eur.

Pri rátaní nákladov je treba zarátať aj napriklad poistenie nehnuteľnosti, internet, satelitnú televíziu, náklady na opravu zariadení (napríklad teraz sme menili kotol na plyn), vybavenie domácnosti (napríklad teraz som "dostal" novú posteľ), atď Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  Saladin So 5 október 2024 - 22:26

Okay, internet beriem, ale poistenie nehnuteľnosti by rodičia platili aj keby si tam nebýval, či? Alebo by platili menej v prepočte o jednu osobu? To isté daň za nehnuteľnosti - tá sa vypočítava za m2 a nie za počet ľudí v domácnosti. Detto výmena kotla. Kotol má životnosť X rokov a nie X ľudí. Myslel som, že si si posteľ a koberec kupoval ty za svoje..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  EnaXnaY So 5 október 2024 - 22:29

Saladin napísal:Poistenie nehnuteľnosti by rodičia platili aj keby si tam nebýval, či? Alebo by platili menej v prepočne o jednu osobu? To isté daň za nehnuteľnosť - tá sa vypočítava za m2 a nie za počet ľudí v domácnosti, detto výmena kotla. Kotol má životnosť X rokov a nie X ľudí.

Ja len hovorím, že tých nákladov na nehnuteľnosť existuje viac, ktoré treba zarátať, ak sa máme o ne spravodlivo podeliť Wink

A nemám s tým problém, keby že mám, dám aj viac ako dávam Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  relouth So 5 október 2024 - 22:33

5,3€ stoja LM?
fcuk, to slo skoro o 100% hore, ako nefajcim
relouth
relouth
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 240
Reputácia Reputácia : 56
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: progressive
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  EnaXnaY So 5 október 2024 - 22:34

relouth napísal:5,3€ stoja LM?
fcuk, to slo skoro o 100% hore, ako nefajcim

A na budúci rok to pôjde (predpokladám) výrazne hore vďaka konsolidácii Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk
hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  Saladin So 5 október 2024 - 22:36

Rozumiem. Veď ja sa s tebou nehádam, ani ťa nerozoštvávam proti rodičom.. len základná otázka je: čo by robili, ak by si tam nebýval? Prišli by za tebou, že daj nám peniaze na kotol? Asi nie. Takže mne sa to tak "spravodlivé" nezdá. Čisto technicky, právne etc. je to stále ich dom a nie tvoj (predpokladám). Proste mám na to iný názor a som presvedčený (bytostne to cítim takto), že rodičia by mali deti skôr podporovať ako vyciciavať  - písal si, že aj tých 350 je pre nich stále málo.. vyslovene by ma zaujímalo, akú sumu by považovali za "okay, s touto sumou sme za tú mini izbičku (ktorú si nedávno odfotil), spokojní".. ale je možné, že v Trebišove sú náklady 10 násobne vyššie ako v okolí hlavného mesta, neviem..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  EnaXnaY So 5 október 2024 - 22:40

Saladin napísal:Rozumiem. Veď ja sa s tebou nehádam, ani ťa nerozoštvávam proti rodičom.. len základná otázka je: čo by robili, ak by si tam nebýval? Prišli by za tebou, že daj nám peniaze na kotol? Asi nie. Takže mne sa to tak "spravodlivé" nezdá. Čisto technicky, právne etc. je to stále ich dom a nie tvoj (predpokladám). Proste mám na to iný názor a som presvedčený, že rodičia by mali deti skôr podporovať ako vyciciavať  - písal si, že aj tých 350 je stále pre nich málo.. ale je možné, že v Trebišove sú 10 násobne vyššie náklady ako v okolí hlavného mesta, neviem..

Nie je to o ja a oni, je to o my Wink Momentálne bačujeme spolu s tým čo máme Wink Snažím sa prispieť takým spôsobom na aký mám Wink Rodičia sú na dôchodku a ja nemám problém s tým pomôcť im (oni mi pomáhali, keď som bol na tom biedne) Wink

Divný svet, keď pre niekoho sú dôležitejšie nejaké papieriky ako človek (nedajbože navyše rodič, ktorý dal človeku život) Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1310
Reputácia Reputácia : 172
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Paliperidón, Depakine, Helex, Trittico, Diaprel, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

Matej likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Novinky v dzI/Ovom impériu ;) - Stránka 9 Empty Re: Novinky v dzI/Ovom impériu ;)

Odoslať  Saladin So 5 október 2024 - 22:46

Život ti dal Boh a nie tvoji rodičia. Tí si akurát zasexovali a garantujem ti, že pri tom netrpeli. Ak tento argument počúvaš, si počúval od rodičov ("daj nám na kotol, lebo sme ti dali život"), je to manipulácia a psychologický nátlak. winking

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 685
Reputácia Reputácia : 59
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore