Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Strana 9 z 27 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan So 12 august 2017 - 22:40

moj rekored 7 dni s otvorenýma ocami,a ta telova unava je velmi dolezita-zivotný styl,a tak isto psychohygiena-psychika konkretne myslienky sa zaoberaju nielen zakladnima haluzama ale aj niekolkym aktivnym cinostiam kde sa navzajom nazvem to ppelinaju o dalsie aktivne cinnosti,

ten rekord bola moja frustovanost z toho ze nedokazem zaspat a tak som sa snazil zaspat po celych 7 dni a neslo to,nakoniec ma zachranila doktorkina sanitka s uvedenim casom,zaspal som jak babetko ale uz z bolestama na ococh
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Pi 18 august 2017 - 3:11

caute vsetci.mne sa zase nedary tejto noci zaspat par dni som spal celkom obstojne a zase sa to muselo pokaslat je pravda ze pre lepsi spanok dokopi nic nerobim mislim tim pohyb vecerne prechadzky a ostatne veci ako je pitie niejakych cajov podporujucich spanok na vsetko kaslem taky je aj vysledok este popritom pijem vela kavy co je horsie aj vecer si neodpustim a teraz pred hodinov som bol hladny tak som spraskal konzervu tuniaka a 2 rohliky a ako je u mna zvykom tak som si k tomu spravyl kavu a stim som pravdepodobne spanok odpisal nacisto no co narobym ked si nevjem odpustit kavu.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 510
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto So 26 august 2017 - 1:35

Raz spím priveľa, inokedy nespím ani na tabletkách, ako aj dnes. Za chvíľku dúfam, že to zaspávanie dám a vstanem svieži do sobotňajšieho rána.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Ne 27 august 2017 - 2:17

Bolo by múdre nečakať do piatej na zápas roka, ale som SAKRA zvedavý Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Images10

Teraz len skonštatovať, že som užil už 1 a pol tbl. Gerodormu a plánujem ticho čučať v posteli. Budík mám nastavený. Je priam nostalgické, že už to bolo dáááávno, čo som sa pre TV budil nadránom.

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Po 28 august 2017 - 2:02

tak zase nemozem spat a to som si ani navecer nedal kavu taky paradox vcera som pred spanim vypil kavu a spal som ako batola dnes vecer bez kavy a spanok nikde ale celkove od vecera mam v hlave a misel nenormalne jasnu ako nikdy som taku jasnu misel nemal az mi je to cudne a celkove som nenormalne sviezi tak idem si slahnut kavu a uvidim ci nahodov ma nezalomi unava do postele ak nie tak nic strasneho sa nestane len uz to vydim ze cez den budem chodit ako zbyty pes.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 510
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 30 august 2017 - 3:01

Ach jaj, tri hodiny preč a prášky na spanie už vyprchali. Mrzí ma to, lebo spánok potrebujem, hoci aj dve hodiny. Dosť to ubíja.

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 _vyrn_3594071-005990

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Ne 3 september 2017 - 2:19

tak nanoc som zaspal ale su 2 hod prec a ja som uz hore a citim sa uplne vyspaty neviem vsak odhadnut ci ma este do rana nepolozi unava a ja sy tak este na niejaky cas neschrupnem teraz mam chut na kavu tak si idem jednu urobit a v bruchu mi akosi vyhravaju cigani tak nieco maleho zjem.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 510
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto St 6 september 2017 - 3:28

stalo sa to co som aj predpokladal pomaly sa blizi rano a spanok nikde zavsetko moze poobedne zdriemnutie alebo presnejsie pospanie zase to bude taky udriemany den kedy asy nezaspim ale budem polihovat.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 510
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  rasto Št 14 september 2017 - 3:03

ahojte.je to ako na potvoru stim spankom ked si mam odichnut tak prebdiem pomaly celu noc a nasledujuci den je potom nafigu borovu este ze poslednou dobou ked nespim jednu noc nesledujuci den nezviknem pospat tak druhu noc zviknem prespat celu tak to nieje az take strasne horsie to byvalo v minulosti ked som tahal bez spanku 2 3 dni to som chodil ako taka mrtvola bez duse vtedy to zavanalo nemocnicou je len stastie ze som tam neskoncil ale ked hovorim doktorke ze nespavam tak mi chce napisat lieky na spanie a odporuca mi aktivytu cez den jej sa to stou aktivytou povie ale ona to nechape ako je to byt chory ze sa cloveku nechce a niejako sa nutit to nieje vychodisko a stimi liekmi na spanie som ich uz skusal niekolko druhov ani jedny nezabrali su proste pre mna nevhodne.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 510
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto Pi 22 september 2017 - 2:05

Ou! Žeby už druhá hodina nočná? Dva Gerodormy v krvi a nič sa nedeje. Dúfam, že som pre dnes len zbytočne nevyhodil tieto "uspávače". Prirodzene, že potrebujem spať. Aby to nevyzeralo len negatívne, tak majú o 5:30 otvorené v supermarkete, tak by naši mali čerstvé pečivo a možno aj niečo malé ako prilepšenie. Dnes vraj nebude intenzívne pršať, tak by sa možno dalo čosi na záhrade. V prípade prebdenia noci sa budem celodenne pokúšať o podriemanie si. Dúfam, že sa spánok ešte dostaví, ale zase nechcem spať celé predpoludnie. A tak, ostatné už poznáte z kvanta starších príspevkov...

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Fetch_image.php?p=16811;12;smaller;200.14205;b

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Dušan Po 25 september 2017 - 2:22

ahoj,

tak pravdepodobne som vcera na noc vynehal davku a dal som si len lieky na spanie a na naladu ci cukor,akosy som vyspaty,a niekolky krat som bol hore na cige a v ladnicke,dnes rano vstavam okolo 4:15,mam rannu ale uz teraz sa citim vyspato,takze je to pozitivum,este pojdem daco posapat ak sa bude dat,

nevim co bych este dodal citam vas a verim ze si poradite s cim a kym kolvek,
s pozdravom antifajny
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 Empty Re: Zrovna v noci bdiete? Napíšte!

Odoslať  Tuto St 27 september 2017 - 3:13

Ahoj fajny!
Gratulujem k zamestnaniu sa. Viem, tie vstávania sú nezvyčajné a možno až nepríjemné. Fandím Ti!!!

......................

Hmm. Gerodormy nezabrali. Idem pokračovať v pokusoch smerom k dosiahnutiu aspoň driemania. Pýtam sa sám seba: "Zasa v tom lietaš Tuto?"
No, I cannot accept Sleep

Zrovna v noci bdiete? Napíšte! - Stránka 9 007938896b41f6c57f9785dee9f9fa5b--beautiful-owl-nature-animals

_________________
facebook: "Byť normálnym je čoraz viac nenormálne."
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4792
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 9 z 27 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 27  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore