Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Stretávka 2024

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Stretávka 2024 - Stránka 7 Empty Re: Stretávka 2024

Odoslať  Jaro123444 Ne 23 jún 2024 - 19:23

Mne to nevyšlo Crying or Very sad , chystal som sa, bol som s kamošom už dohodnutý že ideme, dokonca pozná cestu naspamäť , do Prievidze to máme tak hodinku a odtiaľ to vraj už neni ďaleko, lenže otec nechal auto v robote jedno a bolo doma len jedno a na tom musela ísť mama
Jaro123444
Jaro123444
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 485
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 03.11.2022
Vek : 23

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: Paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Mirzaten (30mg), Quentiapine accord (150mg), Solian (200mg), Sertralín Actavis (25mg)

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Stretávka 2024 - Stránka 7 Empty Re: Stretávka 2024

Odoslať  Mous Ut 25 jún 2024 - 12:31

Stretávka2024 zhrnutie: stretli sme sa teda v Turč.Tepliciach 4 členovia fóra a jedna doprovodná kamarátka. Najprv bolo počasie trochu neprajné, sedeli sme však pod markízou na terase a nepršalo na nás. Postupne sme pribúdali, niektorí mali ťažkosti s cestou-vlaky všeobecne meškali. Avšak aj napriek tomu i napriek dažďu sa nám podarilo stretnúť v dobrej nálade. Dali sme si teplý čaj, kávu, rozprávali sa. Mal som tričko s bielou myšou, aj kvôli rozlíšeniu, čo niektorých pobavilo. Na obed sa začalo vyjasňovať, dokonca vykuklo slnko.
Dali sme si obed, cestoviny či pizzu, ktoré boli celkom chutné. Ja som sa cítil trochu prejedený. Potom sme si spravili fotku- jeden z nás sa musel s nami rozlúčiť a vyrazili sme do parku. Tam sa nám páčili niektoré cudzokrajné stromy(názov si nepamätám), fontány, živé sochy z popínavých rastlín a tiež lavičky slávy.
Ďalší plán bol odskočiť do Gaderskej doliny. Chceli sme sa prejsť. Páčilo sa nám tam. Niektorí si kúpili v hoteli minerálku, aby sa lepšie kráčalo. Teplota ovzdušia bola akurát. Išli sme po asfaltke asi kilometer hore dolinou, tam sme sa pristavili pri ceduli s "prírodnou recykláciou", otočili sme sa a vrátili späť k autu.
Hovorili sme, mlčali sme, aj sa zasmiali. Počasie vyšlo akurát. Keď sme sa vrátili do Teplíc, ja som sa so skupinou rozlúčil-oni ešte asi išli niečo zjesť a potom spať.
Strávili sme teda spolu príjemnú sobotu. Pevne verím, že sa stretnutie zopakuje aj o rok no a snáď sa odvážia aj iní. Fotky sme sa dohodli zverejňovať nebudeme. Ak niekoho napadne do budúcna akési vylepšenie tejto akcie, napíšte sem. A fakt, ktovie, možno o rok bude pokračovanie:)

Post scriptum:Zabudol som na zmrzlinu, nebol to veru zlý nápad:)


Naposledy upravil Mous dňa Ut 25 jún 2024 - 18:13, celkom upravené 1 krát.
Mous
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 937
Reputácia Reputácia : 193
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, regina, rasto, dzuli08, Juraj, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Stretávka 2024 - Stránka 7 Empty Re: Stretávka 2024

Odoslať  motylek Ut 25 jún 2024 - 17:28

@Mous Pěkně jsi to shrnul. Ještě jsem se chtěla zeptat, jak se jmenoval ten strom v parku v Turčianskych Teplicích, ten, který si  @dzuli08 fotila a tys ho vyhledal pomocí Google Lens?
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 826
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,125 mg

Mous and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Stretávka 2024 - Stránka 7 Empty Re: Stretávka 2024

Odoslať  dzuli08 Ut 25 jún 2024 - 17:45

Stretávka 2024 - Stránka 7 20240611
To bol tento strom, ja som si ho odfotila až v nedeľu.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 563
Reputácia Reputácia : 447
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 37

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej, Mous, motylek and Lucas like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 7 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore