Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ako sa dnes máš? 16

Strana 23 z 84 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 53 ... 84  Next

Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 15 marec 2023 - 13:02

@Catherin4 Mívám různé. Často vídám svoje mrtvé rodiče, někdy vidím film v kině, někdy romantické, někdy jsem na dovolené v exotické zemi a dřív se mi zdávaly sny, ve kterých jsem přišla na nějaký převratný nápad, třeba, že koupím byt a budu ho pronajímat. laughing
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 813
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

rasto, kimi2028, Hvezdicka, Sweetheart, Patty_Pillow, Mous, Catherin4 and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Sweetheart St 15 marec 2023 - 15:39

Ja som sa isiel dneska prechadzat s vinom. Musim sa relaxovat, sam sa prechadzam. No ja v tom ustave mam vela toho, fyzicky mi to nevadi, ale ono je to dost na psychiku. Ale chcem vydrzat, aby som mal peniazky a mohol som behat vselikde 😀 A mam taku babku na kupanie a ona mi povedala, ze chudatenko, taketo stare skatule musis kupat 😂 a este aj taka druha babka mi hovorila, ze taky mlady a takuto robotu robi. Ze ona by hocico robila, ale toto nie 😀 Inak neviete ktore vino je este dobre okrem tarapacy? Ale take kvalitne, aby mi z toho nebolo zle. Lebo ja som si kupoval capovane, ale z toho mi zle vzdycky bolo a aj take skvasene to vzdycky je. Kamaratka mi tuto tarapacu odporucila a ta je dobra. Ale by som aj ine vyskusal. Mne chuti aj tokaj, ale zevraj je to bolehlav, lebo je sladke. Ale asi tokaj si kupim nabuduce. Nejake francuzske vino by som chcel vyskusat, tak ak by niekto vedel. A biele pijem vina. Cervene nechcem teraz, mozno este ruzove by som vypil.A pondelok idem psychiatrovi a poviem mu tri veci, ale neviem ci to ma aj zmysel, lebo uz mi ani nema co predpisat dalsie, uz mam vela liekov
Sweetheart
Sweetheart
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 600
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Hvezdicka, Patty_Pillow and Catherin4 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow St 15 marec 2023 - 18:36

Niečo na zasmiatie, aktuálne u mňa prevládajú sluchové halucinácie, teda hlasy a zvuky a ja vám prisahám, že som počula traktor na chodbe, keď som bola v izbe, mužovi keď som to chcela povedať, tak som sa nevedela dosmiať a povedať mu to. Akože ja som level up. Doteraz boli len hlasy a vidiny, len od toho 19.2. sú to aj vône, haptické halucinácie či pocit beztiaže, mňa to tak parádne rozsekalo. Ale inak dnes celkom fajn deň, som si bola po PNku, kúpila si sushi a bola spokojná, kým malý neprišiel zo škôlky a od vtedy tu nie je ticho, lebo on vkuse kecá a ja mu skoro polovicu stále nerozumiem.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 449
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

motylek likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek St 15 marec 2023 - 18:41

@Patty_Pillow Tak nevím, jestli jsem ti měla dát "like" nebo radši poslat objetí, tak jsem radši udělala obojí.
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 813
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

Jaro123444 likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow St 15 marec 2023 - 18:51

@motylek no lieky by už aj mohli začať pôsobiť, už dva týždne mám výrazne zvýšenú dávku, tak to už každý deň očakávam, ale snažím sa to brať s humorom už, dnes som sa smiala, včera pre istotu revala. Dlho sa budem z toho dostávať
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 449
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

Sweetheart likes this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Katuska Št 16 marec 2023 - 20:52

Ahojte. Ja som.bola dneska celý deň s dobrou kamoškou dobre som.sa vyrozprávala. 🤸🤸🤸ináč sa mám.fajn len sa blíži pracovný víkend tak mám trochu rešpekt čo zas bude ale snáď to dám. Problémy mám.najma s ľuďmi a keď na mňa niekto.zvysi hlas alebo má dostane pod tlak vtedy sa mi spustia úzkosti. Je to ťažké niekedy ale zatiaľ fungujem relatívne fajn tak som rada. Chcela by som.ist na dovolenku v lete ale uvidí sa podľa financií a podľa toho ako mi bude lebo mávam.dni.ze sa mám.uz veľmi dobre a potom.sa niečo stane a hodí ma to na dno. Dúfam.ze lieky budú zaberať a držať to ako doteraz a budem.zit v kľude. Už to budú 4 roky ako sa to celé stálo a bolo to veľmi ťažké nerada by som prežívala niečo také ešte. Tak sucitim s vami ktorí stále bojujete aby ste boli zastabilizovani. Ale treba veriť že raz bude lepšie . Ja som.uz neverila že schudnem.a schudla som. Držím.palce . Majte sa pekne .
Katuska
Katuska
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 141
Reputácia Reputácia : 131
Dátum registrácie : 28.09.2020

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

kimi2028, Patty_Pillow, Mous, Saladin, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Pi 17 marec 2023 - 13:04

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 20230310
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

rasto, Hvezdicka, Mous, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Pi 17 marec 2023 - 13:06

Ahojte moji mili, ja som vcera bola na kresleni a nakreslila som vtaka. Inak nic moc nove, je tu nuda. Terapii mam malo, dnes zase len dve, svojpomocnu skupinu a jogu. Jogu som nikdy necvicila tak som zvedava. Cez vikend chcem ist do sauny.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

rasto and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Catherin4 Pi 17 marec 2023 - 13:11

Sweetheart teba obdivuhem ze robis taku psychicky aj fyzicky narocnu pracu a v tvojom stave, s tvojimi problemami. Fakt klubok dolu, to by zvladol malokto. Ja tiez nie.
Catherin4
Catherin4
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 75
Dátum registrácie : 12.09.2022
Bydlisko Bydlisko : Nemecko, pôvodne západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Aripiprazol, Venlaflaxin, Trazodon

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  Patty_Pillow Pi 17 marec 2023 - 13:19

Ahojte, tak ja som od 15. na PNke, dnes sme našli malému vyrážky, tak dostal v škôlke kiahne, tak 10 dní musí byť doma, takže moja hospitalizácia sa odkladá o pár dní, inak je strašne zlatý, že je veľmi šťastný, že je so mnou doma a veľmi ma ľúbi. Aspoň trochu to tlmí hlasy, ktoré sa ma snažia ukecať, aby som mu ublížila.
Patty_Pillow
Patty_Pillow
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 449
Reputácia Reputácia : 50
Dátum registrácie : 04.04.2022
Vek : 32

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 20.3
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido 12mg,, Haloperidol 6mg, Kventiax 75mg, Lexaurin 1,5mg, Akineton 3mg, Fluanxol 20mg

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  kimi2028 Pi 17 marec 2023 - 14:49

Ahojte kamaráti a kamarátky, mám sa veľmi dobre tieto dní. Tento týždeň som neurobil tradične nič z toho, čo som si predsavzal. Nie som z toho smutný. Bol som 4x na stacionári a bolo super po všetkých stránkach. To sa mi aj počítalo. Pokecal som trochu s veľmi fajn ľuďmi a som spokojný s dňami. Len keby nebolo to také vyčerpávajúce… Stále niečo zaujímavé robiť. Raz cvičiť pol hodiny, neskôr pracovná terapia alebo psychoterapia, kognitívny tréning alebo spoločenské hry. Sú to všetko veľmi príjemné aktivity a mám ich veľmi rád…. Dnes, čo som už štvrtykrát tak nepociťujem únavu už, čo je skvelé. Mám len super pocity z toho všetkého. Človek musí tam asi chodiť, lebo má to zmysel… Len dnes nás už bolo viac, tak čakám kedy povedia, že aj 2xx za týždeň stačí.... Very Happy Kto by to bol povedal, že Kimi bude mať stacionár rád...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2243
Reputácia Reputácia : 760
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

rasto, Hvezdicka, Patty_Pillow, Catherin4, Jaro123444 and motylek like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

  • Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!

Ako sa dnes máš? 16 - Stránka 23 Empty Re: Ako sa dnes máš? 16

Odoslať  motylek Pi 17 marec 2023 - 15:50

@kimi2028 Je fajn být mezi lidmi, viď? Smile Jsem ráda, že tě baví i něco nového.
Popravdě mě stacionář nebavil. Zručná jsem jen průměrně a víc než trénovat manuální zručnost by mě bavilo třeba, kdybych měla někoho (dospělého) učit základy práce na PC. Smile (Bohužel nemám učitelské dovednosti.)
I když každé pravidlo má své výjimky - tak třeba práce v knihařské dílně mě bavila. Nebo i ve výtvarné dílně práce s papírem a glazování keramiky. Byla jsem za to ale placená, zadarmo by mě to asi nebavilo. Smile

Přátelé, kdybyste chtěli vědět, čím se zabývám v tyto dny, tak zoufalou snahou sehnat mému odrůstajícímu pubošovi letní tepláky z e-shopu. Laughing
Už podruhé vracím objednané tepláky kurýrem zpět do e-shopu (ne toho samého Smile ), protože byly zateplené (zimní) + u dvou se mladému pánovi nelíbil střih.
Tak mu povídám: "OK, vyber si na netu sám 4 tepláky, jaké se ti budou líbit. Ale ať jsou letní." Načež následovala hádka, na co mu budou tenké letní tepláky, že on chce zimní, v létě přece nebude chodit v teplákách, ale v kraťasech. Odpověděla jsem, že zimní má už šestery ve skříni. Mladý pán se velice podivil, otevřel skříň a pak si s velkým zalíbením jedny ty zimní tepláky natáhl na sebe.
A pak se jal vybírat tepláky a vybral si široký střih, který vypadal pohodlně. A že chce čtvery šedé, na vlas stejné. Četla jsem si popisek, ze kterého nebylo jasné, jestli jsou zimní nebo letní. OK, rezignovala jsem, objednala jsem je a zaplatila.
Pak jsem si překlikla na Google, kde můj syn ty tepláky vyhledal, našla jsem ty samé v jiném e-shopu, jen o něco dražší, a když jsem do toho e-shopu vlezla a přečetla si popis k těm teplákům, tak co tam nečtu: že jsou tepláky "počesané" nebo něco podobného, z čehož mi vyplynulo, že jsou vevnitř s tzv. "chlupem", čili zase zimní! Exclamation
Uff... no takže v tom lepším případě mě čeká další vracení zboží, tentokrát už ze třetího e-shopu (ach jo  Rolling Eyes ) a pokud se mi nepodaří mladého přesvědčit, že opravdu potřebuje letní tepláky a ne další zimní, tak bude mít doma 10 zimních tepláků !!! very unhappy
motylek
motylek
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 813
Reputácia Reputácia : 66
Dátum registrácie : 17.12.2022
Vek : 43
Bydlisko Bydlisko : Praha

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify 15 mg 1-0-0, Elicea 10 mg 1-0-0, Neurol 0,25 - 0,5 mg

kimi2028, Hvezdicka, Mous, Catherin4 and Jaro123444 like this post

hug0
sorry0
thanks0

Návrat hore Goto down

Strana 23 z 84 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 53 ... 84  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore