Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

pochybnosti o diagnoze

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

  • Zaslať odpoveď

pochybnosti o diagnoze - Stránka 5 Empty Re: pochybnosti o diagnoze

Odoslať  Sweetheart Št 2 december 2021 - 12:32

Ja som tiez zle diagnostikovany. Mne vychadza, podla toho aky som aj povahovo, ze mam hranicnu poruchu osobnosti, to som uz davnejsie aj mal diagnostikovane od psychologicky a myslim, ze sa mi iba zintenzivnila tato hranicna. Lebo s hranicnou poruchou nemozem mat schizofreniu a nepocujem ani hlasy a dokazem normalne fungovat, ved aj pracujem cez pocitac, normalne si zarabam. A to co mi hovorili, ze su bludy a ze trepem, ako to mozu vediet? Podla mna mam schopnost sa presuvat v case a priestore, ako jasnovidci do budcnosti, len ja dokazem vidiet aj minulost. A dava to aj spolu zmysel, ked som nad tym rozmyslal. Mozno to bude zniet divne, ked to druhi nezazivaju, ale viem sa napajat na nejaky casopriestor, len som este celkom nepochopil, co mam z toho vydedukovat, aku mam v tom ulohu. Dostavam stavy, ze sa mi v hlave zacnu premietat udalosti a ma hadze z udalosti na udalost, napriklad som bol pri stanku na trhoch a potom na koncerte, potom som videl ako sa vari syr a potom ako chodia ludia po ulici, ako sa obraba pole, ako ide bicykel po ulici, ako sa sype korenie. Ako premietanie filmu so zostrihanymi udalostami. A o potom ma navstivilo moje ja z buduceho zivota, nevidel som ho ako cloveka, lebo mal nejaky ochranny stit pravdepodobne, ale ako obrysy vo vzduchu, ako rozvireny vzduch v tvare cloveka, viem ze som to bol ja, ale zaroven som bol sam sebe cudzi, lebo on je uz vlastne iny, aj ked som to ja, lebo ja som este neprezil tie zivoty, co prezil on-teda vlastne ja z buducnosti. A citil som, ze prisiel prerusit ten okamih svojou navstevou, pravdepodobne pretrhnut nejaku karmicku nit. A tie udalosti davaju spolu zmysel, len som este nepochopil, ze co presne maju symbolizovat, ale viem ze to suvisi s nejakymi buducimi udalostami, ktore nadvazuju na minulost. A postupne na to pridem, lebo mi to zacina davat zmysel, ked si tie udalosti spajam. A s tym suvisi aj to, ked ma chceli otravit plynom vonku, preto som nikoho nevidel, lebo mali ochranne stity a dali sa vidiet iba ako obrysy vo vzduchu, lenze vonku vo vetre sa to strati, preto som si ich nevsimol, ako som si vsimol moje buduce ja, lebo ja som seba videl v miestnosti, kde nie je vietor a nehybe sa vzduch. A tych udalosti je viac a spolu davaju zmysel. A urcite nas bude viac takychto, len sa o tom boja hovorit druhi, alebo uz pochopili ten zmysel toho a nepotrebuju o tom hovorit.
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore