Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Nič nerobenie a škola - zamestnanie - dôchodok

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Nič nerobenie a škola - zamestnanie - dôchodok - Stránka 3 Empty Re: Nič nerobenie a škola - zamestnanie - dôchodok

Odoslať  kimi2028 Po 17 október 2022 - 14:19

Tak už definitívny môj program - invalidný dôchodca, ktorý má výhľadovo okolo 21 dôležitých bodov. Mám ho rozdelený na 3 programy, ktoré sú rovnako dôležité, keďže je dôležité sa starať o svoje telo, šachy, či oddych.

Program Zdravé telo obsahuje rôzne rekreačné športové aktivity. Mal by sa začínať vždy cvičením ako aj jednou prechádzkou. Samozrejme nechýba správne stravovanie, pohyb (futbal, plávanie)...

Program Šach má veľmi bodov, keďže dá sa robiť toho najviac. Môžem riešiť diagramy, prehrávať partie z knihy, riešiť šachové otvorenia a koncovky, analyzovať vlastné partie, písať šachové blogy a knihy, hrať šachové partie na internete, či čítať šachové knihy....

Program Oddych je tiež pre mňa zaujímavý a nemenej dôležitý. Dôležité je aj oddychovať. Oddychovať môžem pri krížovkách, dobrej hudbe, PC hrách, filmoch a seriáloch, športe v TV, čítaní oddychovej literatúry, či pri písaní náučných článkov, PC a internet....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

vrana and Mous like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore