Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Haloperidol

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  fuzohnusak Št 8 máj 2014 - 11:22

frances farmer . Ty si môj človek . Aspoň nejaký kritik . Ono sa dá trestať tých ľudí aj tak , že ich vymenujú za extrémnych bláznov , ak sa im čosi nepáči ako si veci vysvetľujú , ale v skutočnosti nemusia mať ani také problémy ako tí statní , takže by sa to potom dalo považovať za pravdu , že ich za to trestajú , ale možno je to iba s tej ich arogancie , že oni predsa vedia čo nieje správne , ak niesu ešte horší .

Mohol by si popísať tie negatívne účinky Halloperidolu bližšie ?
fuzohnusak
fuzohnusak
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 115
Reputácia Reputácia : -9
Dátum registrácie : 03.01.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  nihasa St 20 jún 2018 - 16:37

Mne strasne vadí na haloperidole, ze som z neho pribrala. A vsetko mi to slo hlavne do brucha. Druha vec co ma trapi je z oblasti intímneho zivota - castokrat nemam chut na sex (a to som ho pred tym zboznovala) a tazko dosahujem orgazmus a ked aj ano tak trva kratucko a je velmi slaby. a tieto problemy som pred tym nemala, kym som neuzivala haloperidol. tiez sa mi zda ze moje emocie su nevyrazne ci uz pozitivne alebo negativne, tazko ma nieco nadchne. tiez mam problem niekedy ze neviem o com sa mam rozpravat s kamaratmi a to som pred tym bola velmi komunikativny clovek.
Anonymous
nihasa
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  Dušan St 20 jún 2018 - 16:43

ahoj nisaha

je to tebe ako si veris,co sa u mna týka diagnozy spisanej a vypocítanej na papieri,je to len papier,pozeram na seba optiimisticky a realisticky,

zober si príklad z mateja,ten si nechce priznat ID,nakolko ho chápem
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  kimi2028 St 20 jún 2018 - 18:05

Ahoj nihasa,
stačilo by možno len zamakať na prísnejšom dennom režim. Mám aspoň tu skúsenosť, že po jeho zavedení sa mi dosť polepšilo na dlhšie časové obdobie. Možno aj tebe by mohlo to pomôcť. Moja psychologička hovorila mi, že denný režim je základ a tam to začína. Skúsil som aj emócie sa mi vrátili rýchlo, ako aj ďalšie vecí. Normálne som dostal až chuť do života a som šťastný, že som momentálne tak na tom, ako som.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2208
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  Dušan St 20 jún 2018 - 21:33

keci,keci,keci,

verite sebe alebo doktorm?
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  kimi2028 Št 21 jún 2018 - 8:58

Fajny verím sebe, teda hlavne sebe. Nepovažujem seba za najmudrejšieho. O ochorení nemám žiadne informácie ohľadom toho, ako by som mal to žiť. Preto skúsim občas aj nové vecí, či na mňa nezafungujú, keď mi to evidentne nejde samému. Už nemám, čo stratiť a každý pokrok smerom dopredu je super. Som rád, že môžem tie šachy baviť a zdielať s vami môj šachový život, lebo ide to smerom ku sebareflexii.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2208
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  Felix2000 Po 25 jún 2018 - 10:29

nihasa napísal:Mne strasne vadí na haloperidole, ze som z neho pribrala. A vsetko mi to slo hlavne do brucha. Druha vec co ma trapi je z oblasti intímneho zivota - castokrat nemam chut na sex (a to som ho pred tym zboznovala) a tazko dosahujem orgazmus a ked aj ano tak trva kratucko a je velmi slaby. a tieto problemy som pred tym nemala, kym som neuzivala haloperidol. tiez sa mi zda ze moje emocie su nevyrazne ci uz pozitivne alebo negativne, tazko ma nieco nadchne. tiez mam problem niekedy ze neviem o com sa mam rozpravat s kamaratmi a to som pred tym bola velmi komunikativny clovek.


Nihasa: Presne to je moj problem, od kedy kvapkam si to "svinstvo" tak vobec nemam chut na sex, respektive na nic.Neviem co dalej.
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha, schizofrenia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Haloperidol ( podla potreby), neurol, Zyprexa, Risperdal

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Haloperidol - Stránka 3 Empty Re: Haloperidol

Odoslať  rasto Pi 13 júl 2018 - 20:27

ja by som tiez mal brat haloperidol teda doktorka mi ho naordinovala ale skutocnost je taka ze ho uz asi 2 roky neberem a ma by som brat aj olpinat ale som ho s haloperidorom vysadil a zatial viac ako 2 roky som vlastne len na cisordinole depotnom raz za mesiac mi ho pichaju a dake zle stavy nezazivam tak ked mozem byt bez neho tak ho ani neuvazujem brat.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 506
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore