Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Televízia a rozhlas

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Televízia a rozhlas - Stránka 2 Empty Re: Televízia a rozhlas

Odoslať  historik So 21 jún 2014 - 19:23

Ja nemôžem zniesť, keď je v nejakom filme vyobrazené napätie, keď sa tam deje niečo veľmi dramatické. Aj tá hudba pritom býva taká pre mňa znepokojujúca.  scared Tvorcovia filmov takto vedia zapôsobiť na emócie divákov. A hoci ide o hraný film, čiže si uvedomujem, že to nie je dkutočnosť, u mňa to vyvoláva príliš veľké psychické nepohodlie.  scared2 Takže musím prepnúť.



historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Televízia a rozhlas - Stránka 2 Empty Re: Telavizia a rozhlas

Odoslať  regina St 26 apríl 2023 - 20:28

regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Saladin and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Televízia a rozhlas - Stránka 2 Empty Re: Televízia a rozhlas

Odoslať  Saladin St 26 apríl 2023 - 22:20

Bože, tá mama vraha z videa je úplne zničená. Zaujímavé, že niekto je ochotný priznať, že je chorý a niekto to odmieta - je v tom istá dávka pokory. A možno aj strach, že mám problém -> som chorý -> teda nie som dokonalý => mám chybu => som zlý. Možno preto sa niektorí ľudia tomu bránia, who knows.. Moja mama (už som to písal) odmieta, že by mala nejaký problém a pritom je evidentne brutálne silne paranoidná (ja som ľahký odvar). A aj babka.. vďaka tomu, že sa tu mnohí otvorili viem, že počuje hlasy. Keď spomínala, že má dobrú kamarátku, nerozumel som súvislostiam. Dnes už viem (samozrejme nie ja 100%). Neliečený silný schizofrenik musí mať ťažký život, myslím.. Život v strachu, obavách..

_________________
Memento mori I love you
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 580
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

regina and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Televízia a rozhlas - Stránka 2 Empty Re: Televízia a rozhlas

Odoslať  janka,janka Št 27 apríl 2023 - 21:25

Saladin napísal:Bože, tá mama vraha z videa je úplne zničená. Zaujímavé, že niekto je ochotný priznať, že je chorý a niekto to odmieta - je v tom istá dávka pokory. A možno aj strach, že mám problém -> som chorý -> teda nie som dokonalý => mám chybu => som zlý. Možno preto sa niektorí ľudia tomu bránia, who knows.. Moja mama (už som to písal) odmieta, že by mala nejaký problém a pritom je evidentne brutálne silne paranoidná (ja som ľahký odvar). A aj babka.. vďaka tomu, že sa tu mnohí otvorili viem, že počuje hlasy. Keď spomínala, že má dobrú kamarátku, nerozumel som súvislostiam. Dnes už viem (samozrejme nie ja 100%). Neliečený silný schizofrenik musí mať ťažký život, myslím.. Život v strachu, obavách..

Ja len, ze aj okolie akoze teda rodina nelieceneho schizofrenika to ma tazke, lebo on chorý sice ale si nepriznava ze mu je zle, ze ma problem, ze neni to v poriadku co sa mu deje, aj sa tak chova, ze nema problem, ale okolie to vnima a ovplyvnuje, a ked je agresivny, tak to ma rodina problem.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

regina likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore