Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Organizér ™️

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Organizér ™️ 6.

Odoslať  Dušan Ut 1 jún 2021 - 7:27

Organizér ™ 6.


Ahoj

Ozývam sa opäť, nakoľko mám katastrofálné rána a trvá mi celé doobedie, kým sa preberiem. Za to môžu (anti)psychotiká, ktoré beriem večer. Na základe odporu a nechute vykonávať hneď z rána ranajšie a tréningové rituály, tak Som ich časovo posunul.

Presunul Som tak tréningové rituály pred obed a po ňom obednajšie rituály. Uvidím aký zápal, akú vôlu budem na ne mať!

Želám a prajem veľa voľného času a veľa zdravíčka. S pozdravom:

Dušan

https://dusanfajnor.blogspot.com/2021/06/organizer-6.html
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Tuto, kimi2028 and Anonym woman like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  vrana Ne 3 október 2021 - 11:37

Jelikož si v poslednej dobe potrpím na dlhšší spánok, mi z organizéru vypadli raňajky a doobedňajšie čítanie

Organizér ™️ - Stránka 2 Edited16

Organizér ™️ - Stránka 2 Edited15
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Anonym woman likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  Anonym woman Po 4 október 2021 - 17:06

takže z Dušanovho príspevku som mrela smiechom. Neber to v zlom, proste každý je v eufórii ako to zvládne resp. plánuje a ty hneď: Na základe odporu a nechute vykonávať hneď z rána ranajšie a tréningové rituály laughing laughing laughing tá veta nemá proste chybu laughing Každopádne dobrý nápad, že si si to posunul a verím, že väčšinu organizéru zvládaš v pohode...ale sú tu aj veci na tomto fóre, na ktorých sa viem zasmiať...
Nikto a Nič máš tiež zaujímavý organizér. Mňa zaujíma tiež učenie jazyka a IT, ten jazyk nesilím vygooglim články v angličtine, horšie je to s hovorením
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 119
Reputácia Reputácia : 51
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  vrana Po 4 október 2021 - 19:13

Ja Som tri roky meditoval (meditácia vhľadu, meditácia stop, dýchanie pranajámy, vystúpenie z tela, (roz)plynutie), robil kundalíny meditovanie (zväčšovanie čakier, čistenie čakier, chrám uzdravenia, sklenené gule, nebeská sprcha, laserový lúč), robil Som Čchi kung (rengenoval kosti, orgány, svaly a kožu), ďalej Som kontemploval, robil modlitby a odpúštania, manifestoval, vizualizoval, robil Som veľký a malý nebeský okruh.

Celé toto obdobie Som vykonával hneď ráno po budíčku na jednu hodku/ráno. V lete 2021, ako Som porazil, usmrtil a popravil Bytie, už (ne)mám potreby toto všetko bytostné robiť. (Ne)mám potreby si seba (u)vedomovať, (ne)mám potrebu si (u)vedomovať (pre)javené bytostné "ja" (eGo) a (ne)prejavené bytostné "nie ja" (Bytie).

Moje vedomie - myseľ... sa tak očistili, oslobodili od:

Oslobodenie sa (očistenie sa)
• Od niekoho a niečoho
• Od (ne)čistôt
○ (Ne)správneho duchovného postoja
• Od (psy)chického hovna
○ Od somára a (nie)somára
○ Vŕtanie a šprtanie sa v cudzom vedomí
○ Zastavovanie a komentovanie myšlienok
○ (Po)sudzujúce a (od)sudzujúce sa čierne hlasy a slová
○ ...
• Od (pre)javeného bytostného "ja"
○ ... eGo...
• Od (ne)prejaveného bytostného "nie ja"
... Bytie...

avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Anonym woman likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  Anonym woman Po 4 október 2021 - 19:22

Ja som niečo počula o tom, že sa dá vystúpiť z tela, ale ako laicky nie je to nebezpečné, že by sa už duša alebo ako to mám nazvať nevrátila späť? a inak meditácia by sa mi zišla a dýchanie, ale nemám motiváciu
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 119
Reputácia Reputácia : 51
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  vrana Po 4 október 2021 - 19:35

Autori píšu, že ľudská duša vystupuje z tela iba pri smrti hrubého tela a odchádza domov spolu z jemným krehkým energetickým telom a inkarnuje sa do druhého tela.

Ďalšia varianta je, že umiera jak hrubé telo, tak aj to jemné... a duša sa tak už (ne)inkarnuje.

Ešte by Som zvážil možnosť, že okrem hrubého a jemného... umiera i duša a tak zaniknú všetky tieto telá...
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Anonym woman likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  vrana So 16 október 2021 - 19:38

Organizér ™️ - Stránka 2 Edited19


Naposledy upravil Nikto a nič dňa So 16 október 2021 - 20:28, celkom upravené 1 krát.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Anonym woman likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  relouth So 16 október 2021 - 20:02

relouth napísal:Pekne. 

Ohladom Onenote. tiez som ho pouzival, az kym mi na mobile uplne nezblbol.
Cize som bol donuteny hladal nahradu a teraz... pouzivam NOTION. 
Z toho nastroja (aj) na zorganizovanie si zivota som nadseny. Smile

Tak zmena, od Notion som odisel a vratil sa spat k Onenote, stacilo upravit dns v mobile a uz neblbne

Co bolo na Notion zle? v podstate nic. Na poznamky nic lepsie nenajdes. Ma to aj app, aj web app. Cize sa na to prihlasis zo vsade. Tam sa da doslova carovat. Jedinu nevyhoda pre mna bola, ze na mobile to nedokazalo ist offline(vraj pracuju na offline) plus aj z toho dovodu to bolo kus pomale.

Takze dnesny "organizer zivota" som rozdelil do viac aplikacii

Upozornenie: Google kalendar
To Do : To Do od Microsoftu (v podstate pozivam len widget, je to fest rychle)
Denník: Diarium (android aj win..je to synchronizovane, je to platene)
relouth
relouth
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 196
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 10.01.2020
Bydlisko Bydlisko : Banská Bystrica

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana and Anonym woman like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  kimi2028 St 20 október 2021 - 19:50

Ahojte, ja nemám časy činností už, keďže ma to dosť traumatizovalo, keď som nevedel to dodržiavať. Teraz mám to také, že robievam nenáročné aktivity väčšinou zaberú 20-30 minút na jednu položku. Hlavne dúfam, že ma budú aspoň trochu tešiť.

1. Šachy
Tu môžem robiť veľmi veľa vecí analyzovať svoje partie, taktika, šachová psychológia, koncovky, otvorenia, stredná hra, rozbor partií z kníh, praktická hra.
2. Geografia
Tu môžem sa učiť hlavné mestá, mestá na Slovensku, či pracovať s atlasom.
3. Dejepis
Tu môžem riešiť kvízy na právnické fakulty, vzdelávať sa v histórii, či vypracuváť otázky na TRUNI.
4. Anglický
Tu mám len učebnicu angličtiny alebo zbierku gramatických úloh.
5. Šport v TV (internet)
Tu môžem sledovať športové prenosy v TV (hokej NHL, futbal francúzsky, hádzana liga majstrov), na internete pozerať obľúbené kluby z rodného mesta
6. Seriál alebo film
7. Náučná literatúra
V súčasnosti čítanie Banky a prax
8. Všeobecný prehľad
Tu môžem pozerať Duel, čítať encyklopédiu, spracovávať otázky a odpovede na ne
9. Čítanie oddychovej literatúry
10. Krížovky
Tu môžem lúštiť krížovky rôzneho druhu, ale min. 2 krížovky denne
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Tuto and vrana like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  vrana St 20 október 2021 - 20:15

Ahoj @kimi2028

Ja Som si časový harmonogram rozdelil na 4 etapy, buď:
Hodinové štúdium
Denné štúdium
Týždenné štúdium
Mesačné štúdium

A to všetko na 3/4 roka, potom sa uvidí, čo ďalej

Tak napr. skúšal Som hodinové štúdium jedného predmetu s ďalšími počas dňa a (ne)bolo to ono.
Skúšal Som denné štúdium jedného predmetu s ďalšími počas jedného týždňa, a tiež to meni ono.
Teraz fičím na týždňovom štúdiu jedného predmetu s ďalšími počas jedného mesiaca, a zatiaľ sa mi viacej dobre pozdáva.
Skúšal Som aj mesačné štúdium jedného predmetu, ale ani toto voči ostatným nevyhovovalo.

Mám päť predmetov, čiže päť opakujúcich týždňov, a pozdáva sa mi takáto forma vzdelávania. Ideálne by boli tri, či štyri predmety, ale prekusávam aj tých päť.

Predmety, ktorým sa súčasne venujem, sú zároveň aj fixné:
HTML/CSS
MATEMATIKA
C# .NET
ANGLICKÝ JAZYK
MS EXCEL

Čiže venujem sa a v poradovníku mám, ITechnologie z (webu, jazyku C# . NET a MS Office), prírodné vedy (matematika, fyzika, chémia) a cudzí jazyk (anglický, nemecký, ruský a francúzsky)

Žiaľ Bohu na trening, či štúdium šachov, by toho už bolo moc a odstup od jednotlivých predmetov by bol šesť týždňov, čo už na moju pamäť je moc prázdne.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Tuto and kimi2028 like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Re: Organizér ™️

Odoslať  kimi2028 Št 21 október 2021 - 16:56

Ahoj Duško, aj ja som uvažoval dosť nad tým a dospel som ku názoru, že nemám kam sa ponáhľať a radšej ísť na to pohoďácky. Z každého predmetu cca. za 20-30 minút si prečítať po jednej kapitole a skončiť s tým. Som celkom aj spokojný. Cez deň urobím až 5 predmetov. U mňa je otázne stále, či vydržím to robiť. Aj preto si nenakladám toľko veľa a beriem to len ako nejakú milú povinnosť ako nejaké minimum...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Organizér ™️ - Stránka 2 Empty Ako dodržiavať termíny

Odoslať  vrana So 19 marec 2022 - 16:31

Ako dodržiavať termíny

Mnohím znás sa stalo, že sme si v organizéri náplánovali určitý termín a aj sme ho dlhší čas praktikovali. Ale po nejakej tej dobe prišla kríza - bod zlomu. Tesne pred termínom sa nám vyjaví (ne)čistá myšlienka, (ne)čistá predstava... o tomto termíne, ktorá ovládne našu chuť do činnosti, ovládne naše pocity. A my tak sa tak prikloníme na stranu odmietnutia tohto termínu.

Ide pri tom o (ne)čistú dušu našu, ktorá je odporcom tejto činnosti. (Ne)čistotami mám na mysli (ne)správny duchovný postoj, (ne)správne myslenie...

Postačí iba sa zamyslieť a (o)čistitť túto dušu našu, (o)čistiť (ne)správny duchovný postoj, (o)čistiť (ne)správné myslenie...

Dosiahneme to tým, že tú myšlienku, predstavu v duchu (pre)robíme a to (od)automatikou, či metódou strihania.

(Od)automatokou mám na mysli v pivnici, či dieľni (pod)vedomia - upratovanie, prerábanie, vyrábanie, čistenie, vylepšovanie..., kupovanie nových a zahadzovanie starých myšlienok, predstáv... Jednoducho tú myšlienku, predstavu transformujeme a transcendujeme, nastavíme opať nový program (auto)matiky.

Metódou strihania mám na mysli predstaviť si (ne)čistú myšlienku a (ne)čistú predstavu o tomto termíne na plátne v divadle. Pýtať sa seba a odpovedať, čo ma odrádza od tejto činnosti?...
Premeniť toto plátno na čierno biely negatív a (roz)trihať ho na šedú kašu. Potom následne z tejto šedej kaše vytvoriť nový film taký, aky by mal byť podľa mojich myšlienok a predstav. Klásť si otázky a odpovede. Čo ma motivuje k tejto činnosti? Čo ma inšpiruje? Akú odmenu si dám za splnenie tohto cieľa? Čo z toho budem mať? Aký zmyseľ má táto činnosť? Čo ňou chcem dosiahnuť?...

Hlavné je klásť si otázky a čakať na odpovede z (pod)vedomia alebo vyššej sféry ako vyššie ja, univerzálne centrum, univerzálná (pra)sila, Boh... Odpoveď dostanete vždy.

Čiže ide o to (roz)poznať negatívum a transformovať ho a transformovať na pozitívum. Veď na čo máme založený organizér? No na to, lebo chceme danú činnosť... robiť, vykonávať! Sami sme si ju naplánovali a stojíme si za ňou.

Život je dobrý tréning, dobrá hra na nelipnutie (ne)čistôt. Ak podľahneme (ne)čistotám, je treba začať tieto (ne)čistoty čistiť. Musíme si neustále pripomínať, kto sme, lebo eGo a jeho emočné telo bolesti majú tendenciu špiniť naše vedomie. Ak (ne)čistotu včas spozorujeme, a seba spozorujeme ako (seba)uvedomenie, máme vyhrané, pretože nastane proces, kolobeh (o)čisťovania, ktorý (ne)pozná konca.
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore