Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Tláchaniny

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Tláchaniny - Stránka 3 Empty Re: Tláchaniny

Odoslať  Dušan Pi 17 marec 2017 - 20:20

ono v podstate uz je jar len ne na papiry,

vrabce cvirikuju,slniecko sem tam nakukne do zahrady,mame spolu s mamuchou nakupene semienka a cibulku,neska som mal kopat zahradu ale dosla navsteva tak zajtra hura do zahrady a pripravit ju spolu z altankom na teplejsie dni,opravit budky ale co budem vypravat roboty az az,

Tláchaniny - Stránka 3 Zahrada_2015_09_v350
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Tláchaniny - Stránka 3 Empty Re: Tláchaniny

Odoslať  Matej Po 20 marec 2017 - 2:23

Vadí mi, že tu na západe na Podunajskej nížine je už pomaly tretí týždeň zamračené a pršavo. Teda aspoň ja mám taký dojem, že to trvá relatívne súvislo a dlhšie. Veľmi ma to psychicky vyčerpáva a moja meteosenzitivita zažíva nové rekordy. Myslím, že aj moje zhoršenie úzkostí a stavov súvisí s "tým divným tlakom tam vonku". Pravidelne ma bolieva tiež hlava, aj dnes som si musel dať znovu ibalgin.

Veľmi sa teším, keď už bude slnečno alebo nejak aspoň stabilne, nepršavo, bezvetrie. Teploty tuná tiež sú ešte okolo 6 až 9 stupňov, už pomaly by som chcel privítať ranných 14-15 stupňov... Sun 1

Smelo v ústrety jarným dňom! Sun 2

S úctou
nedočkavý matej
Rain 4

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Tláchaniny - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Tláchaniny - Stránka 3 Empty Re: Tláchaniny

Odoslať  Matej So 25 marec 2017 - 12:05

Ešte 5 dní dozadu som písal o pršavom období a už mávame aj tu na Podunajskej nížine vcelku pekné počasie. Smile Prednedávnom som presedlal na jarné botasky čiernej farby, kúpil som tiež nové slnečné okuliare za pár eur a tiež jarno-jesennú vetrovku tmavomodrej farby. Cítim sa v nej relatívne dobre, pričom tá zimná bunda sa už na neskorý marec naozaj nehodila. Teploty tu evidujem ráno o 8:15 asi okolo 10 stupňov, čo je už celkom príjemné. Slniečka pribudlo badateľne, no a bomba bude práve túto noc, kedy si posúvame čas o hodinu dopredu - síce sa menej akože vyspíme, ale večer bude oveľa dlhšie svetlo a možno aj slniečko. Sun 1 Vybavené

Užívajme si teda túto jar. Tráva sa už trochu u nás zelená, stromy ale ešte spia, nevidno žiadne púčiky listov - predpokladám, že začnú púčiť až niekedy po Veľkej noci v druhej polke apríla. Ale to už pôjde rýchlo, lebo akonáhle sa zobudia stromy, do 2 týždňov od púčenia tu bude celé sídlisko komplet zelené s veľkými listami. Yes jumping

Ghost

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Tláchaniny - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Tláchaniny - Stránka 3 Empty Re: Tláchaniny

Odoslať  Matej Ut 28 marec 2017 - 11:31

A je to tu! Slniečko ešte po 19:00 včera osvecovalo činžiaky na sídlisku. jumping Nejaké sú rána a večery zatiaľ chladné, včera boli sotva 2-3 stupne, keď som šiel z domu. Ale poobede pri návrate už bolo fajn. sunny

Už sa topila morena? Každopádne, jar je tu... tuším podľa starých, predkresťanských predkov jej velí Vesna alebo kto. To je fuk ale, lebo teraz jej velíme my! To my si ju ideme užívať. Prajem Vám príjemnú a dobrú jar, nech sa slniečko prebúdza aj vo Vašich srdciach a mysliach. lol

welcome or bye

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Tláchaniny - Stránka 3 Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Tláchaniny - Stránka 3 Empty Re: Tláchaniny

Odoslať  kimi2028 Ut 23 august 2022 - 20:27

Ahojte kamaráti, páči sa mi celkom ten kolobeh života. Jar, leto, jeseň, zima. Každé obdobie má svoje čaro, ale toho leta mám už dosť. Je veľmi horúco, nepamätám dávno taký teplý rok. Teda aspoň mne sa zdá, že von je dosť horúco. Bodaj by bola už jeseň. Užijem si ešte posledné vlny horúčav. laughing Užívam si momentálne v sandálach, šortkách a tričku. Veľmi sa mi to páči. Viem trošku si protirečím, ale leto ja rád. Nie nonstop horúčavy, aké sú v našom kraji... Držte sa a užívajte slnečné lúče...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Matej, vrana, Mous and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Tláchaniny - Stránka 3 Empty Re: Tláchaniny

Odoslať  Juraj Ut 23 august 2022 - 21:17

Ja by som bol najradšej keby bolo leto celý rok. Dnes som mal v izbe 26 stupňov a bola mi zima. Ja neviem ako vydržím tú hnusnú zimu ktorá bude trvať deväť mesiacov.
Juraj
Juraj
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 575
Reputácia Reputácia : 170
Dátum registrácie : 17.12.2020
Vek : 42
Bydlisko Bydlisko : Turčianska záhradka

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Rispen 3 mg, Hedonin XR 500 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Tláchaniny - Stránka 3 Empty Re: Tláchaniny

Odoslať  Mous Po 19 september 2022 - 22:37

Už tu máme jeseň.skoro by som povedal,že začala zima.musím si ísť niekam kúpiť teplé papuče😇
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 877
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Matej likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore