Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Empty Re: Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Odoslať  anjelik Ne 23 jún 2019 - 13:13

Veľmi krásne napísané Neti! 
Ámen study
anjelik
anjelik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 383
Reputácia Reputácia : 132
Dátum registrácie : 14.03.2018
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F42.2, F60.6
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Fevarin 50mg 1-1-0, Prothazin

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Empty Re: Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Odoslať  kimi2028 Ne 23 jún 2019 - 17:37

Máš samozrejme pravdu. Nechcem byť aktívny byť celý čas.Uvedomujem si, že to sa ani nedá. Chcem sa však priblížiť svojím aktívnym štýlom ku hodinám strávených v práci. Teda 6-8 hodín aktívnejšie a zvyšok trochu pasívnejšie. S týmto by som bol spokojný. Realita je taká, že zhruba 120 minút zaberajú prechádzky, šachy cca. 120-150 minút, posilovňa 60-90 minút, z anglického jazyka by som chcel urobiť každodennú časom 90 minútovú aktivitu. Zvyšok už oddychové vecí ako návšteva športových podujatí, futbal/volejbal s kamarátmi, pozeranie TV, počúvanie hudby. To je moja celá predstava.



kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Empty Re: Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Odoslať  kimi2028 St 26 jún 2019 - 15:35

No čo kamaráti, ako sa darí v boji so závislosťou na sociálnych sietiach a internete? V posledných dňoch mi to celkom ide, ale som len na začiatku. Uvedomujem si, že boj s tými neduhmi nie je jednoduchý, ale dobrý program dokáže divy. V posledných dňoch som aktívny tak 7-8 hodín. Čas si vyplňujem prechádzkami, šachmi, maľovanými krížovkami, posilovňou, či štúdiom anglického jazyka.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

  • Zaslať odpoveď

Závislosť na sociálnych sieťach a internete - Stránka 3 Empty Re: Závislosť na sociálnych sieťach a internete

Odoslať  Janka tretia Ne 30 jún 2019 - 22:51

Ďakujem Neti za túto tému ...dolezitú..neprebádanú..som z toho smutná, ked si uvedomím..kolko casu som zbytocne stratila na internete.!!!! A tolké roký..je to na zaplakanie...to je nenormálne predsa...asi si tym musíme prejst..je to predsa nieco,.. fenomen ktory nemaju prebadaný ani odbornici a ani nevedia este dopady odhadnut na cloveka. ...som unavená z internetu uz od roku 2008...je mi z toho smutno..dakujem ze si to napisal tuto temu...uz je nacase u mna s tym spravit poriadok.
Janka tretia
Janka tretia
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 18
Reputácia Reputácia : 4
Dátum registrácie : 29.06.2019

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore