Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Hra na piano

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hra na piano Empty Hra na piano

Odoslať  Felix2000 Po 4 február 2019 - 10:17

Mna by zaujimalo co robite vo volnom case? Ja som zacal hrat na elektricke piano.
Dost vela ma stalo, ale strasne sa viem pri tej hudbe uvolnit. Denne hrajem aj cca 2 hodiny.
Trosku to ale susedom vadi ked hrajem nahlas velmi. Minule to bolo pocut az dole pod branu, nakolko byvam na 7 posch. tak si to viete predstavit ako nahlas to hralo.
Hrajem uz niekolko rokov aktivne na piano, ale teraz ma to bavi este viac ako na zaciatku.
Niekedy ma znami pozvu hrat aj na pohreby ,kde sa vyzivam v hrani posmrtnich choralov.
Zatial na svatbu ma nepozval nikdo:(
Dufam ze neskoncim ako Patrick Bateman s filmu Americke psycho..
Tak sa drzte budte pozitivny.

felix 2000
Felix2000
Felix2000
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 49
Reputácia Reputácia : 5
Dátum registrácie : 20.09.2017
Bydlisko Bydlisko : Kosice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F22, F22.5 , socialna agarofobia, bipolarna porucha, schizofrenia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kvetiapin, Triticoo, Haloperidol ( podla potreby), neurol, Zyprexa, Risperdal

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hra na piano Empty Re: Hra na piano

Odoslať  kimi2028 Po 4 február 2019 - 10:44

No voľného času mám na invalidnom dôchodku veľa, ale teší ma, že môžem sa venovať sám sebe. Väčšinu dňa trávim na internete, tu nebudem klamať. Chodievam 5x denne na prechádzky. Navštevujem 3-4x do týždňa fitness centrum, v ktorom si veľmi dobre vždy zacvičím. Občas robím si šachové tréningy, ale nedokážem sa šachu venovať každý deň. Mojou najlepšou záľubou je šport, rád sa chodím pozerať na futbalové, hádzanárske, hokejové či šachové zápasy. Dá sa povedať, že som takým fanúšikom miestneho športu. Samozrejme večer pred spaním si pustím TV na 1,5-2 hodiny.

Bohužiaľ som limitovaný, lebo umelecké cítenie nemám, čiže hudba alebo maľovanie nehrozí. Tiež mám obmedzenia, čo sa týka čítania. Nedokážem čítať knižky vďaka slabej koncentrácii. To sú 2 aktivity, ktoré by som robil každú po 2 hodiny, ale nemám na to a je zbytočné do toho investovať.
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Hra na piano Empty Re: Hra na piano

Odoslať  Hulk DF 365 1 Po 4 február 2019 - 17:38

Eh, Charlie Harper Very Happy
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 1
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 183
Reputácia Reputácia : 28
Dátum registrácie : 18.07.2018
Vek : 45

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 +
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR,Cisordinol,Depakine chrono,Stilnox

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore