Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Kde a ako ste sa zoznámili?

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  Anonymný Pi 19 máj 2017 - 5:58

.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Re: Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  rasto Pi 19 máj 2017 - 9:02

ja som sa zoznamil zo svojou terajsou manzelkov pred 16 alebo 17 rokmi a bolo to na diskoteke robyla tam casnicku tak sme sa niejako dali do rozhovoru a slovo dalo slovo a vznikol stoho trvaly vztah aj tie predoslie vztahy boli viac menej z baru alebo na diskoteke ale to boli take neperspektivne vztahy ked som stretol terajsiu manzelku tak som od zaciatku vedel
ze si ju chcem vziat.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Re: Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  Matej So 20 máj 2017 - 8:36

Žiaľ, ja som ešte nemal partnerský vzťah. Vlastne ani detské lásky, ani nič. Téma ma však zaujíma, lebo ma zaujíma, ako sa ľudia vlastne dávajú dokopy. Asi to neštartuje vetou "Môžem s tebou chodiť?" Very Happy Lebo som v tomto dosť laik, neviem, ako to funguje.

Rasťo, ako si spoznal, že so svojou polovičkou už chodíš? Mali ste nejaký špeciálny okamih, nejaké špeciálne slová, od ktorých ste už vedeli, že ste partneri? Nemyslím manželstvo, myslím keď ste už vedeli, že ste vo vzťahu a že už treba dávať pozor na vernosť. Embarassed

heart

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Kde a ako ste sa zoznámili? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Re: Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  rasto So 20 máj 2017 - 9:25

ahoj matej.bolo to tak ze sme sa dohadovali stale na dalsich a dalsich stretnutiach a zacala donas aj chodit chcela spoznat moju mamu neskvor u nas aj prespavala niejako sme sa nerozpravali otom ze ci spolu chodime proste to bolo take spontane obidvaja sme si proste uvedomovali ze to je vztah k tomu aby sme sa vzali nas posunula maja mama proste sa nas po dlhsej dobe opitala ako to mislime do buducna ono ked sa s niekim zoznamis a chcete spolu chodit tak aj rozhovory smeruju k tomu ze ju niekde pozves trebars posediet a ked mate spolu k sebe blizko tak to vyvrcholi do neznosti.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Re: Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  Matej So 20 máj 2017 - 9:43

Ahoj Rasťo. Aj som si myslel trochu, že je to skôr spontánne. Najväčší problém u seba v tomto vidím práve v tom pozývaní a v tom sedení niekde na kávičke alebo pri poháriku, čiže stretko za účelom kecania. To je pre mňa dosť nepríjemné kecať len pre kecanie. Ak kecám, tak vždy len sekundárne popri niečom dôležitejšom a ústrednejšom, napr. popri nejakej práci. Možno raz budem v tomto normálnejší a schopnejší a osmelím sa viacej. Ktovie. Občas ma napadne myšlienka, že reku manželstvo, rodinka, usadenie, vzťah. Ale väčšinou vzápätí si poviem, že sa cítim dobre single. Možno ale raz, keď budem mať 40-50-60 rokov a rodičia tu nebudú, ma single stav bude mrzieť. Možno nie, neviem sa dobre odhadnúť, lebo čo bude za 20 rokov, je strašne nepredvídateľné. Smile

Cool

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Kde a ako ste sa zoznámili? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Re: Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  rasto So 20 máj 2017 - 10:19

ahoj matej.ono ked nikde nechodis ani sa nemas moznost s niekim zoznamit ja som bol v tomto dost aktivni skoro kazdy vykend som s kamaratmi siel posediet mal som tiez mensi problem oslovit dievca prvi raz najme som si nebol isti ci ma neodmietne ale vacsinov som sa odhodlal a robyl som to tak ze ak dievca pokukavalo mojim smerom tak som knej prisiel a opital som sa jej ci ju mozem pozvat na nieco aj ked nekukala ale sa mi pacila alebo ked na discoteke hrali sladaki tak som ju pozval do tanca ked neodmietla tak to bol prvy dobry znak ze nieco s toho moze byt nemusel to byt prave dlhodoby vztah ale niejake tie neznosti nezavezne stalo sa mi par krat ze dievca oslovilo mna a pametam si na pripad kedy to bola vydata dievcina ale to som jej hned povedal ze nemam zaujem nechcel som nikomu robyt zle ale teraz je kopu moznosti na internete ked som bol ja mladsi tak internet nebol az tak dostupni.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Re: Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  rasto So 20 máj 2017 - 10:22

a este k tomu kecaniu ono nemusite az tolko kecat stacia aj cini ale ked ta dievca pritahuje tak to ze jej mas co povedat pridu slova na rozum same.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kde a ako ste sa zoznámili? Empty Re: Kde a ako ste sa zoznámili?

Odoslať  rasto So 20 máj 2017 - 18:53

este matej ked ti je neprijemne len tak kecat viac dievcat sa potrebuje vyrozpravat staci ju pocuvat alebo sa ta vselico vypituju, staci ak jej zozaciatku polichotis v zmisle,hned mam lepsi den ked som stretol take pekne dievca,dobre vizeras,treba zapojit fantaziu.
rasto
rasto
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 501
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore