Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Čo ste dnes jedli?

Strana 1 z 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej Ne 26 marec 2017 - 21:02

Ahojte, kamoši. Smile

Aby som nezahlcoval tému o chudnutí informáciami o tom, čo som jedol, tak by som to rád rozdelil na 2 témy - jedna teda stará o chudnutí pri antipsychotikách a druhá tu v Životnom štýle o bežnom našom jedení, hoci by sa aj netýkalo jasne a zreteľne snahy o chudnutie. Skôr môže byť miestne prispievanie motivované len takým klábosením, a nie snahou o svoje nejaké korigovanie. Pretty good Computer

Dnes som mal príjem dobrý - 9 300 kJ, čiže som viac-menej v limite, ak privriem jedno očko. Očko

- raňajky: miešané vajíčka na cibuľke (160g), 1 chleba, čaj it is perfect
- desiata: žiadna, nebol pre ňu ani priestor, lebo som neskoro vstal a ešte k tomu aj časový posun... Vybavené
- obed: 280g ryže, 190g bravčového rezňa v cestičku, červená repa (5800 kJ !!!  affraid ) it is perfect
- olovrant: žiadny Vybavené
- večera: 7 dcl slepačej sáčkovej polievky Vitana it is perfect

Pitný režim: 0,5 l minerálky, 0,5 l rozpustených vitamínov, 1 l energeťáku, 4 dcl čierneho čaju Pigi (ešte plánujem viacej počas nočnej seansy piť, hlavne energeťák a určite aj minerálku, ktorej ma tu čaká asi liter, ten povinne musím do seba naliať celý, kým pôjdem dnes spať!). What a Face

Predsavzatie:
Zajtra si plánujem normálne objednať neminimalisticky a neasketicky obed z donášky, pričom úsilie a energiu zameriam skôr na vyhýbanie sa maškrtám. Robí totiž smena, ktorá maškrty prináša, takže si nemôžem dovoliť hlady a askézu, pretože by som tým pokušeniam neodolal. Cieľ: 9000 kJ a hlavne veľa piť, dávať si poriadne vodu, lebo tento víkend som naozaj pitie vody výrazne zanedbával, až sa čudujem, že ma nebolela hlava. Thumbstone

So srdečným pozdravom
trúbka Matej
Very Happy

PS: Poteším sa, ak sa téma ujme aj pre iných forumákov, nielen pre mňa. Pochválte sa, čo Vám v daný deň chutilo, čo Vás v jedení potešilo, čo plánujete variť, alebo na jedenie kúpiť, aké ste mali raňajky, čo netradične ste po dlhom čase ochutnali, čo naopak jedávate celkom bežne, ako ste na tom s pitným režimom, čo ste jedli na olovrant, koľkokrát ste v daný deň jedli, koľko Vás to stojí, ak to platíte zo svojho, a tak ďalej. V mojich príspevkoch je cítiť silná tendencia matematizovať stravu tými kilojoulami, určite však rešpektujem, že mnohí z Vás to tak nemáte a nematematizujete, ale to vôbec nevadí, prispievajte o papaní podľa svojho štýlu a podľa seba. Určite Vám do toho nebudem kibicovať kalóriami, ak takýto spôsob životného štýlu necítite ako vhodný pre Vás. Teším sa úprimne na Vaše príspevky a papánička... Hladný Všetko dobré, kamoši! community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej Po 27 marec 2017 - 20:15

Dneska som to vážne prepískol. Embarassed Vložil som do svojich úst 14 600 kJ energie jedla, čo predstavuje typické stravovanie štandardného dospelého človeka za 2 celé dni. Embarassed


  • raňajky: 2 bravčové párky (110g), horčica, rožok s florou light, čaj  it is perfect
  • desiata: 1 liter energeťáku light, 0,5 litra Coly Zero  No, I cannot accept
  • obed: vyprážaný syr (150g), opekané zemiaky (200g), tatarská (50ml)  I disagree
  • olovrant: maškrty od kolegýň (60g chipsov Slovakia, 1 kúsok čokoládky, 4 syrové údené korbáčiky)  I disagree
  • večera: vyprážaný bravčový rezeň v cestičku (155g), ryža (205g), červená repa  I disagree
  • večerné zobanie: 1 liter kofoly bez cukru, čaj, 2 krúžky salámu  No, I cannot accept


Pitný režim: dnes úplne bez vody, len hektá coly, kofoly, energeťáku... skrátka samé benzoany, aspartámy, cyklamáty, sorbany a iné chemikálie. scared

Ani netreba o tom nejak rečniť, skrátka dnes som to pokašľal. Uf

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej Ut 28 marec 2017 - 20:14

Ahojte papáči. Poklona

Dnes o trošku lepšie, ale aj tak nad limit, čiže za dnešok 10 500 kJ: Rolling Eyes


  • raňajky: obložené vajce, rožok, čaj  it is perfect , jogobella 150g  I disagree
  • desiata: 1 l energeťáku light  Rolling Eyes
  • obed: vyprážaný bravčový rezeň v cestíčku 120g, ryža 185g  I disagree
  • olovrant: zapečená brokolica s karfiolom (bez smotany, oleja a bez syra) 200g, zemiaky 200g, kečup 40g  it is perfect
  • poobedné zobanie: 200g zemiakov z hrnca  I disagree
  • večera: rožok s florou light, zapečená brokolica s karfiolom 200g, zemiaky 200g  it is perfect  tatarská light 50ml  I disagree


Pitný režim: 1 liter kofoly bez cukru, 1 liter energeťáku, 3 dcl minerálky, čaj

Konečne sa dnes dojedli z nedele tie bravčové rezne, takže už môžem nastúpiť cestu lepších čísel aj na energii, aj na tukoch. Smile Dnes som mal celkom navyše ten jogurt a to zobanie zemiakov počas poobedia. Tiež som si nemusel dať tatarskú k večeri, ale stačil by starý dobrý kečup, veď mi to na olovrant s kečupom chutilo. scared2 Zajtra asi nebudú žiadne maškrty, lebo zajtrajšia smena ich väčšinou neprináša. jumping Dám si pravdepodobne klasickú donášku a uvidím, čo bude, budem sa snažiť ukočírovať na tých vytúžených 9000. rendeer Avšak ešte dočasne naďalej prijímam sladidlá a éčka vo zvýšenom množstve, teda najmä kofeínové limonády a energeťáky, nakoľko "bojujem o školu". Verím, že o 2 týždne sa už zase vrátim späť k snahe zlepšovať pitný režim vodou, s ktorou mám sprednedávna skúsenosť, že sa mi dá na ňu dobre zvyknúť. cherry

Všeobecný cieľ: udržiavanie hmotnosti, sebakontrola, zlepšovanie perspektívy zbaviť sa brušného tuku jumping2

Cvik 5

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej St 29 marec 2017 - 19:10

Pre dnešok 8100 kJ Vybavené :


  • raňajky: 1 rožok s paštékou, cibuľkou, čaj
  • desiata: popíjanie Coly Zero
  • obed: kapustové špecle (200g), bravčový pečený bok (120g)
  • olovrant: slepačí vývar (300ml), maškrty (80g "banánov v čokoláde")
  • večera: krajec chleba s cesnakovou pomazánkou, 2 dcl čistej kapustovej polievky (bez mäsa a bez zemiakov), 2 dcl mlieka


Pitný režim: 1,5 l Coly Zero, 4 dcl vody, 4 dcl čaju, 2 dcl polotučného mlieka (ešte teraz popíjam Kofolu bez cukru, takže pitný režim ešte pokračuje)

Dnes hodnotím stravu kladne Vybavené , aj keď poobedné zobanie z maškŕt od kolegýň som si mohol odpustiť. Výsledok je v limite, ba je mierne chudnúci... ak si to však dnes ešte nepokazím, lebo večer je mladý a chute prichádzajú... To zíráš!

Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej So 1 apríl 2017 - 21:17

Dnes 12 700 kJ: I disagree


  • raňajky: obložené vajce (140g), 1 rožok, čaj
  • desiata: maškrty od kolegýň (100g napolitánkových kociek, 30g skittles, 1 ovocný koláč)
  • obed: čínske kuracie soté s opekanými rezancami
  • olovrant: 2 obložené chlebíčky, 3 dcl džúsu
  • večera: 1 chleba s cesnakovou pomazánkou, 2 obložené chlebíčky, 1 banán


Pitný režim: 1 l Kofoly bez cukru, 1 l energeťáku light, 1 l minerálky, 4 dcl čaju

Nebyť maškŕt počas doobedia, tak by som bol aj v limite. Vždy sa mi potvrdzuje stará pravda, že stačilo by dostať pod kontrolu chuť na robotné maškrty, skrátka zriecť sa ich, a moje stravovanie by bolo v podstate normálne (takrečeno normálne, lebo ešte musím skorigovať kvalitu pitného režimu najmä čo do typu prijímaných tekutín). Moja vôľa odolať je však slabá, no zostávam si klásť ďalšie a ďalšie predsavzatia si túto vôľu posilňovať nejak. Už som mal aj viacdňové, azda i viactýždňové fázy, kedy som sa maškrtám vskutku vyhýbal. Musí sa to dať, je to možné, nie je to nedosiahnuteľné. Budem pokračovať teda v tejto bitke. Verím, že má zmysel. Embarassed

Matej
Huge smiley

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej Ut 4 apríl 2017 - 23:07

Dnes 9900 kJ:  it is perfect


  • raňajky: obložené vajco, rožok, čaj
  • desiata: 800 ml džúsu z lisovaného ovocia
  • obed: segedín (150g), 3 knedle, cesnakovo-krémová polievka (330ml)
  • olovrant: 300 ml džúsu, vanilkovo-acidková Probia (135g)
  • večera: obložené vajco, rožok, čaj


Pitný režim: 1 liter vody, 1,1 litra džúsu, 5-6 dcl čaju

V hodnotení sa mi žiada iba spomenúť, že mi dosť vyskočili tuky (nad 100g). Inak by som to hodnotil aj v poriadku. Ten obed som nemusel zjesť naraz, polievku som si mohol odložiť na neskorší čas, možno by som sa tak nenafúkol. Dnes neboli žiadne maškrty. Smile Najväčším prehreškom v dnešnom stravovaní bolo rýchle vypitie 800 ml džúsu ráno medzi 8:40 a 9:10. V podstate odvtedy som sa cítil v bruchu "neisto" a plno, čo postupne vyúsťovalo do bolestí a nafúknutia. Kilojouly boli pod 10 tisíc, čo považujem za to, o čo mi vlastne celý čas teraz ide.

Zajtra už príde smena s maškrtami, tak sa mi uvidí, ako sa deň vyvinie. Bojovať to áno, to idem, ale stačí neplánované zvrtnutie v nálade smerom k horšiemu a v tom okamihu stratím motiváciu i zábrany - a ponúknem sa. Skrátka, zajedam zlú náladu alebo nepríjemné psychické pocity. very unhappy

Želám Vám, priatelia, zajtra jedálniček, ktorý Vám bude aj chutiť, a zároveň z neho nebudete mať výčitky. Držme sa. it is perfect

Matej
alien

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej Št 6 apríl 2017 - 19:39

Dnes 10 800 kJ: I disagree


  • raňajky: 1 rožok s treskou, čaj
  • desiata: 5 dcl sladkého energeťáku, 2 šálky kávy (spolu 20g cukru a 150ml mlieka)
  • obed: sekaná (120g), zemiakový prívarok (200g), krajec chleba
  • olovrant: hrachová krémová polievka (330ml), čokogulička Sorini (20g)
  • večera: parížsky šalát (140g), 2 rožky (spolu 80g)
  • večerné a nočné zobanie: 2 litre kofoly bez cukru, 2,5 dcl sladkého energeťáku


Pitný režim: okrem drinkov, kávy a plánovanej nočnej kofoly asi 7 dcl čistej vody

Hodnotenie: Limit nedodržaný o smiešnych 800 kJ. Mohol som si odpustiť najmä tú čokoguličku a tá polievka tiež bola o ničom. Dnes mi neskutočne vysoko stúpli sacharidy, až na 337g, pričom tabuľky mi navrhovali zjesť maximálne 238g. Nad 300 je už nebezpečné z hľadiska postupného rozvinutia inzulínovej rezistencie, takže si musím dávať pozor, lebo tie sladké nápoje plus množstvo pečiva a krémová múčna polievka, to spravilo skutočne veľa sacharidov. Nad 280g sacharidov nechcem ísť. No

Zajtrajšie stravovanie upravím až za pochodu podľa aktuálnych nálad, lebo očakávam ich zhoršenie v dôsledku nevyspanosti. Twisted Evil Zostáva však aspoň túžba zjesť tak do 10 tisíc, alebo do 9800. pirat

Matej
Sun 1

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej Pi 7 apríl 2017 - 20:17

Dnes 8900 kJ: it is perfect jumping


  • raňajky: 1 rožok s paštékou
  • desiata: energeťák (250ml), 0,5 l kávy (15g cukru, 150ml mlieka)
  • obed: zemiaky (200g), špenátová omáčka typu "baby", holý pangasius
  • olovrant: energeťák (250ml), 1 rožok s paštékou, borščová polievka (330ml)
  • večera: guláš hovädzí (395g)
  • večerné zobanie: asi 9 dcl kofoly bez cukru


Pitný režim: okrem už spomínaných pitív asi 6 dcl vody a 2 dcl čaju

Hodnotenie: Dnes dobre.  Vybavené Limit dodržaný, vyleteli ale trochu tuky, v zásade to však nevadí. Neboli dnes žiadne maškrty. Kiežby tak každý deň...

Plány: Zajtra plánujem ráno obložené vajco s rožkom, 2 malé energeťáky, 5 deci kávy už len s 10g cukru, na obed si chcem dať v práci opäť špagety carbonara malú porciu (asi 300-400g). Maškrty nebudú, si myslím. Guláš už asi doma rodičia dojedia, tak večera a olovrant budú pravdepodobne pečivové. cyclops

Limit: 9900 kJ. Basketball

Matej
Sun 2

PS: Téma sa zatiaľ ujala len u mňa. V tejto súvislosti by som rád videl riadok aj od iných, čo papajú. Musíme pamätať na to, že strava je 80% úspechu pri chudnutí, a tiež že sa stávame tým, čo do seba dávame, na obraz životosprávy a stravy sa pretvárame. Často to, ako sa cíti človek, je zrkadlom jeho papania a trávenia. V trávení je základ energie, základ dokonca optimizmu, imunity, fungujúcej nielen fyzickej schránky, ale aj psychična. To samozrejme nepíšem v zmysle, že ja sa tak chovám podľa toho, ale len obhajujem, že aj takáto téma o našom každodennom papaní má výrazný dopad na to, ako sa fyzicky a psychicky cítime a ako sa vyvíjajú naše ochorenia. Preto by som zatiaľ tému nerušil, ale budem zostávať s túžbou, že možno tu uvidíme aj príspevky nejakých iných forumákov, nielen čo som zjedol zas ja.  Pretty good Prajem Vám všetko dobré, kamaráti-papáči. Dobrú chuť.  Hladný

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  rasto Pi 7 apríl 2017 - 20:35

ahojte.tak ja som dnes jedol iba na obed sosovicovu polievku a bravcove na leci posledne dni jedavam iba obed rano a vecer vobec nejem jednoducho mi ten obed za den staci tak som sy zvikol proste nebivam hladný ale zato pijem 5 aj 6 kav za den ale akosy sa mi zda ze mi robia dobre.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 495
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  Matej Pi 7 apríl 2017 - 20:55

rasto napísal:ahojte.tak ja som dnes jedol iba na obed sosovicovu polievku a bravcove na leci posledne dni jedavam iba obed rano a vecer vobec nejem jednoducho mi ten obed za den staci tak som sy zvikol proste nebivam hladný ale zato pijem 5 aj 6 kav za den ale akosy sa mi zda ze mi robia dobre.

Rasťo, to je veľmi závideniahodné a obdivuhodné. affraid Smile Príde mi to tak preto, lebo ja túžim byť minimalista a keby mi stačil za deň len sýty obed, tak to by bola paráda nad parádu. Určite chcem smerovať k tomu, že by som nič nejedával na olovrant a desiatu, prípadne by som mával iba ľahkú večeru. Môj otec si zvykol v zásade dávať večeru len v podobe chleba s maslom, azda niekedy aj so šunkou. To strašne obdivujem, že tak málo potrebuje po celopoobednom "pôste". A Ty, Rasťo, si ešte väčší extrémista, takže fakt klobúk dole. Snáď Ťa budem raz úspešne nasledovať v Tvojich stravovacích šľapajách. Smile Dávam si to ako túžbu, zatiaľ ale moje telo pýta pomerne veľa. very sad2

Všetko dobré. it is perfect

Matej
bom

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Čo ste dnes jedli? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  rasto Pi 7 apríl 2017 - 20:58

ahoj matej.uvidim ako mi to dlho takto vydrzi ci sa zase po case nerozjem ale zatial mi to takto vyhovuje.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 495
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Čo ste dnes jedli? Empty Re: Čo ste dnes jedli?

Odoslať  rasto So 8 apríl 2017 - 20:25

ahojte.tak zasa som dnes jedol iba obed brindzove haluski ponich ma prehnalo tak skoncili v zachode neni sa comu cudovat ze tak malo jem ja totiz nic cele dni nerobim tak nemam kde minut energiu kav som zasa vypil 5 a ak zase nebudem spat tak si dam v noci šiestu.
rasto
rasto
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 495
Reputácia Reputácia : 60
Dátum registrácie : 18.10.2015
Bydlisko Bydlisko : stredne slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: f20
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 21 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore