Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Kútik literárnych prvotín

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Kútik literárnych prvotín Empty Kútik literárnych prvotín

Odoslať  Matej So 26 jún 2010 - 21:23

Oznamujem cteným členom fóra, ako i iným návštevníkom, že dnes, v sobotu 26. júna 2010 večer, bolo spustené nové diskusné fórum, resp. diskusná platforma "Kútik literárnych prvotín". jumping

Inšpirovali ste ma svojimi básňami, kedy som zistil, že mnohí vyjadrujete svoje emócie a zážitky práve lyricky a poeticky (tomas dokonca profesionálne), a napadlo mi, že je celkom dobrý nápad vytvoriť tu samostatný priestor pre zverejňovanie básničiek a iných literárnych prvotín našich ubolených duší alebo lepšie povedané našich statočne bojujúcich duší. Hoci sa pridávam k Filipke, že nemám nejak zmysel pre poéziu, sám som jednoduché básničky voľakedy tvoril, aby som vyjadril isté myšlienky a mal som k tomu srdcovo blízko. Rozumiem teda, že niektorí z nás sa budú chcieť s nejakým svojím inšpiratívnym dielkom podeliť tuná s ostatnými a možno si aj vypočuť diskusiu na tému svojej múzy. farao

Súhlasíte s takýmto nápadom? To je taká otázka už akoby neaktuálna, lebo platformu som už založil a otvoril, ale uvidíme ešte len, či je to dobrý nápad aj v skutočnosti. cat

Prajem Vám teda veľa kopancov od paní múz, nech sa Vám v čase smútku i veselia dobre tvorí. A nech Vám to prináša radosť. cherry

Ahoj. heart

community together
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore