Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Športové prenosy

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Športové prenosy - Stránka 2 Empty Re: Športové prenosy

Odoslať  kimi2028 Ut 10 máj 2022 - 19:11

Jaj Duško, ja si chcem užiť MS. Budem pozerať tak 3-5 zápasov denne... Pekne tvrdo už od začiatku...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Športové prenosy - Stránka 2 Empty Re: Športové prenosy

Odoslať  kimi2028 Po 5 september 2022 - 17:12

Ahojte kamaráti, aký je váš názor na dnešný svetový futbal? Aktuálne začínam sledovať popredné európske ligy a musím povedať, že zaujalo ma to veľmi. Veľmi sa mi páči, ako tí chlapi dokážu šprintovať, idú do chlapských súbojov a musia rýchlo odhadzovať lopty od seba. Je to neuveriteľné, že ako tá hra sa zrýchlila, čo má za následok menej techniky. Časy kľúčkám veru odzvonili, lebo hneď sú pri hráčovi dvaja a môžu sa mu smiať len do tváre. Tiež ma prekvapilo aj to, že zatiaľ som nevidel žiaden exportný gól z väčšej vzdialenosti, lebo kedysi padali aj také. Tak zatiaľ som videl len 8 zápasov. Nechám sa prekvapiť, že aké bude to. Zatiaľ spokojnosť s tými zahraničnými ligami a tiež sa teším zajtra na ligu majstrov po veľmi dlhom čase...
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Športové prenosy - Stránka 2 Empty Re: Športové prenosy

Odoslať  Mous Po 5 september 2022 - 19:32

Ja som rád fotbal hrával kedysi.poznám Neymara jr.,Ronalda a Messiho.no nesledujem nejako.mne sa skôr zvykli dávno páčiť majstrovstvá sveta.keď Baggio netrafil a podobne.mal som rád holandský team,no už si nepamätám mená.a zbieral som nálepky chorvátov.to boli pekné časy.to,čo píšeš,je zrejme vecou stratégie teamu a trénera.podľa mňa individualita nevymizne,len možno nie je toľko dobrých unikačov v tejto dobe.ja som videl krátke video,kde Messi z diaľky nastrelil brvno.bol to priamy kop.no rádovo zápasy sa mi pozerať nechce.jedine tak MS v hokeji.to ma vie zabaviť.užívaj si priateľu
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 877
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Športové prenosy - Stránka 2 Empty Re: Športové prenosy

Odoslať  kimi2028 Ut 6 september 2022 - 6:48

To sú človeče už veľmi dávne časy s Baggiom. Je to tak ako píšeš. Dnes je to o stratégii. Sú vynikajúci futbalisti, ale neviem si pomôcť väčšinou už len hráči jedného momentu ako C. Ronaldo, Neymar, Haaland, Lewandovski, Džeko. To sú takí hráči, že koniec. Tiež ako som písal dnes vidieť strelu z 30.-40. metrov je umenie. Netvrdím, že nie sú, ale pozrel som 9 zápasov a žiadna strela z tej vzdialenosti. Možno aj tým, že kluby chcú hrať niekedy až do prázdnej alebo rozumnejšie uvoľniť... Obľúbený klub mám Real Madrid už 25 rokov. Fandím tiež aj dobremu futbalu....
kimi2028
kimi2028
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 2205
Reputácia Reputácia : 758
Dátum registrácie : 13.02.2017

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0, F20.4
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Reagila 4,5 mg

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Športové prenosy - Stránka 2 Empty Re: Športové prenosy

Odoslať  vrana Ut 6 september 2022 - 17:48

To by si musel poznať hráč Hrabala z trnavy (90-roky), ten sa špecializoval na dalekonosné strely a bol viac menej úspešný.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore