Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Homosexualita a registrované partnerstvá

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Homosexualita a registrované partnerstvá Empty Re: Homosexualita a registrované partnerstvá

Odoslať  Igor Št 27 máj 2010 - 16:51

Viem, že je to mimo témy,ale... Som veriaci, nie som gay ani bi, ale zaujíma ma váš názor na Dúhový pride v Bratislave, homosexuálov- je to choroba alebo nie , a registrované partnerstvá. Ja si myslím, žeby aj oni mali mať možnosť registrovaného partnerstva, ale nie manželstva bez možnosti adopcie detí.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Homosexualita a registrované partnerstvá Empty Re: Homosexualita a registrované partnerstvá

Odoslať  filipka Št 27 máj 2010 - 17:24

Ja proti homosexualom nemam absolutne nic. Nepovazujem to za chorobu. Je vedecky preukazane, ze sexualna orientacia je vrodena. Aj u zvierat mozno pozorovat homosexualne spravanie.
Co sa tyka registrovaneho partnerstva, nemam vyhraneny nazor. Som za to, aby sa plnilo heslo Zi a nechaj zit. Preco by celozivotny partner, i ked homosexualny, nemal mat moznost dedit? A s adopciou je to tak, ze ked ma moznost osvojenia dietata slobodny clovek bez partnera, preco by nemohol aj homosexual s partnerom? I ked predstava, ze by male dievcatko vychovavali dvaja muzi, je velmi nezvykla a u nas tazko prijatelna, to uznavam. Na toto este nemam vyhraneny nazor.
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Homosexualita a registrované partnerstvá Empty Re: Homosexualita a registrované partnerstvá

Odoslať  popoluska Po 28 jún 2010 - 7:23

Ja suhlasim s filipkou:zi a nechaj zit,a proti homosexualom vobec nic nemam.
popoluska
popoluska
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 455
Reputácia Reputácia : 11
Dátum registrácie : 10.11.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Homosexualita a registrované partnerstvá Empty Re: Homosexualita a registrované partnerstvá

Odoslať  anonym Po 28 jún 2010 - 17:05

aj ja som pochopitelne za dancing
avatar
anonym
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 886
Reputácia Reputácia : 26
Dátum registrácie : 20.09.2009

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore