Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  Schizomars Ne 21 február 2016 - 18:18

Ahojte,
Chcem sa opytat raz som mal moznost vyskusat marihuanu taky skunk kvalitny v Prahe, co mi bolo dost zle, lebo cez bongo som si to tlacil do hlavy. A mal som aj take zrakove halusky, ze som videl kvazi kamarata utrzkovite sa smiat. Mal som aj taky nepokoj aj nevolnost isiel som z toho tikovat na WC.
A raz som male mnozstvo pervitinu raz v Cross-klub v Prahe. Bol som taky vyrecnejsi v tuto noc.
Avsak nic viac som uz neskusal... a casovy odstup od prvej hospitalizacie a uzitie tych dvoch drog je cca 3 roky.

Je mozne, ze z toho mam schizofreniu? Ci len zo stresu, ktory som prezival pocas skuskok na VS?

Priznavam som mal stavy, ze som si to dost vycital a vsetko povedal nemenovanej spoluziacke, do ktorej som sa zalubil a ona to povedala vsetkym naokolo... Sa to rozsirilo po celom internate...

A to zalubenie do spoluziacky, tiez uz bolo definovane ako chore?

Dakujem za odpoved. Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  opadané lístie Po 22 február 2016 - 10:57

Schizomars, to Ti nikto nepovie ci tie drogy mohli mat na vznik ochorenia vplyv, ak bol ten casovy odstup taky velky. pravda je, ze drogy mozu spustit psychozu, ak mas na nu geneticke predispozicie, ale nemusia. rovnako ju moze ale spustit aj stres. a rovnako mohla byt u Teba jednym zo spustacov aj ta nestastna laska. na vzniku schizofrenie sa podiela vela faktorov.
avatar
opadané lístie
Zlatý pokročilý člen
Zlatý pokročilý člen

Počet príspevkov : 436
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 10.02.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  Schizomars Po 22 február 2016 - 18:10

Dakujem za odpoved este raz Smile Asi to bude mix dovodov preco mi vznikla psychoza. Smile

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  ester Po 22 február 2016 - 19:07

Schizomars ja som nikdy žiadne drogy nebrala ani neskúšala... Tiež sa mi to spustilo na VŠ, pred štátnicami...
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  CHINAMAN Ut 23 február 2016 - 18:40

Radsej takto


Naposledy upravil APBTCANDY dňa Pi 11 marec 2016 - 12:32, celkom upravené 1 krát.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  ester Ut 23 február 2016 - 19:14

priznám sa, že čo je piko ani netuším affraid affraid affraid Asi som už stará lol!
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  CHINAMAN Pi 11 marec 2016 - 7:03

...pervitin


Naposledy upravil APBTCANDY dňa Pi 11 marec 2016 - 16:53, celkom upravené 2 krát.
CHINAMAN
CHINAMAN
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 567
Reputácia Reputácia : 94
Dátum registrácie : 23.01.2016
Vek : 33
Bydlisko Bydlisko : ŽILINA

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, kventiax, escitalopram, akineton, nebilet

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  Schizomars Pi 11 marec 2016 - 10:42

Ahojte dakujem za odpovede Smile

Tak ja uz nechcem vyskusat uz nic, lebo ked ma zoberie teraz niekedy RZP do nemocnice koli fetovaniu. Tak mi znizia dochodok resp. nedostanem cely, len maximalne polovicny ID. Diagnoza sa zmeni na toxicku psychozu a to by bolo dost zle...
Zopar ludi mi rozprava, ze aby som sekol aj s alkoholom, lebo ma to tiez take iste nasledky ako s drogami. Asi to tak spravim.
Pred dvoma tyzdnami som mal v sebe alkohol... Musim si dat predsavzatie, ze nebudem pit viacej. Aj mama nebude uz mi sa vyhrazat, ze ma da do ustavu a tak... Ona ma len strasi tymto, ale podla mna by nemala take srdce ako otec... Otec aj vybavoval...
Drogy uz nechcem vidiet- som bol mlady a hlupy...

_________________
Schizomars
Schizomars
Schizomars
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 84
Reputácia Reputácia : 22
Dátum registrácie : 30.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify maintena 400, Questax 200, Xanax 0,5

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  ester Pi 11 marec 2016 - 19:32

APBTCANDY nemal si to upravovať, som sa dobre zasmiala  lol!
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  Dušan Pi 8 júl 2016 - 17:27

ahoj,

Tu je zoznam drog:


Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. 06b7c4538aa542fba2504fab4a7547a8



a najcastejsou pricinou schizi je samotna trava,ktora ma dostala do tejto pozic,v rodine som prvy s touto diagnozou,bral som to ked som bol teeneger,teraz uz nie,a taktiez hasis,lcd-trip,ale to su lahke drogy,na tazke som sa diki bohu neodvazil,byvaly kamarad od detstva sa dostal do takej fazy ,ze chodi po sudoch,je niekolkokrat v base,mamka ho vyhodila z domu,vraj je cierna ovca v rodine a tak pedala byt a nastahovala sa do domova dochodcom,moju mamu okradol ked som ho zobral na jednu noc,od tej doby nberem nikoho k sebe,stal sa bezdomovcom,poznam vela ludi co sme spolu chodievali ale su to vzdialeny znamy,uz si snad nespomeniem ani na jeho meno,viedol som taky zivot ako piatky az nedele som chodival po meste a krajine na zabavy diskoteky,nikdy som nebol doma viac ako par hodin,domov som chodil sa len vyspat,skola bola nutnost,a tak som dopadol,stredoskolske vzdelanie bez maturi,teraz sa venujem ked travim tolki cas doma vzdelavaniu dospelych,teda mna samotneho,aj ked ma to na tri hodky denne zatazuje,najdem kompromis,
konec
Dušan
Dušan
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1604
Reputácia Reputácia : 378
Dátum registrácie : 02.07.2016

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie. Empty Re: Drogova skusenost a vplyv na ochorenie schizofrenie.

Odoslať  ester St 13 júl 2016 - 18:36

nedá mi nevyjadriť sa, dúfam, že nepobúrim... z môjho pohľadu maximálne nevhodná "tabuľka" a totálna blbosť... nikdy som žiadne drogy nebrala. Ani tú "bežnú" marišku .... a ani mi to nechýba lol!
Takže v drogách sa nevyznám a ani nemám záujme sa vyznať lol!
ester
ester
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 374
Reputácia Reputácia : 54
Dátum registrácie : 28.04.2014

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore