Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Práve som vstal

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Práve som vstal

Odoslať  Tuto Ne 15 november 2015 - 9:22

Práve som vstal a som  zvedavý na tento deň. Je nedeľa, chcel by som sa venovať reparácii samého seba formou driemania, alebo podobne... Som spokojný, že som vstával niečo pred deviatou. Plánujem nejakú výpomoc doma a "akožepovinnosti". Hoci by som aj zase zaspal nebude mi to vadiť, treba si aj porelaxovať.

Práve som vstal Relax-clip-art-803069
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Tuto St 23 december 2015 - 15:51

Asi pred desiatimi minútami som sa prebral z driemania. Dobre mi to padlo, lebo som nejako veľa dnes nenaspal. Ešte nemám ani porobené "akp.", ale už sa na ne chystám. Je to tká malá kôpočka niekoľko kníh a materiálov, ktoré si denne kúsok pozerám. Momentálne je u nás doma pohoda a vládne predvianočná nálada.
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Tuto Pi 25 december 2015 - 3:22

A aj by som bol rád, keby som mohol tak o štvrtej zahlásiť, že práve som vstal po 7-8 hodinovom spánku. Žiaľ to tak nie je, práve naopak. "Užívam" si noci, ale asi tak, že som donútený ticho ležať a hrať sa na to, že zaspávam. Keby som aspoň vedel približnú hodinu najvhodnejšiu na túto nečinnosť. Využil by som čas a keď by to bolo najvhodnejšie, ľahol by som. Ale práve naopak. Polihujem nečinne a namiesto nejakej dobrej knižky čučím do tmy, už som z toho nervózny a navyše sa začnem prehadzovať. No o ničom...

Práve som vstal Artworks-000064984911-hjlxfi-t500x500
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Tuto Ut 29 december 2015 - 5:29

Spontánne som sa zobudil o piatej a som celkovo svieži a pripravený na deň. K odchodu mi chýba len sa navliecť do pracovného a umyť si zuby po raňajkách. Vzhľadom na to, že budík mi zazvoní až o hodinu a pol, asi ešte zdriemnem.

Práve som vstal 121709-wakeup-400_0
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Matej St 30 december 2015 - 7:59

Práve pred pol hodinkou som vstal. Zaspával som smutný a nebolo mi najlepšie. Chystali ma prázdnoty a podobné pocity, opantávala ma znechutenosť zo života a z niektorých mojich hodnôt i z celkového môjho životného štýlu. very sad4 Našťastie teď po desiatich hodinách spánku v teple izby (radiátor som dal na maximum) sa cítim lepšie. Smile Máte pravdu, že ten spánok je kľúčový, aby sme sa cítili dobre.

Dnes plánujem okrem práce aj školské veci. Snáď sa mi podarí donútiť, lebo je možné, že budem večer unavený. Lenže čas je neúprosný. No, I cannot accept

Prajem Vám pekný deň, priatelia. winking

M.

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Práve som vstal Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  regina Št 31 december 2015 - 10:15

Práve som vstala. Teda už som bola hore o pol 8, manžel šiel vtedy na pečivo. Bola som hore aj ked sa vrátil, ale ešte som si ľahla, lebo spať som šla až dnes neskoro v noci. Idem sa pustiť do prípravy na silvestrovský večer. Upečiem 2 dávky mašličiek http://varecha.pravda.sk/recepty/slane-sunkove-maslicky-fotorecept/43193-recept.html , vysuším sladké orieškové lupienky (tiež 2 dávky) + pripravím nejaké jednohubky.
Neviem, či stíham zello, syna musím vypraviť na oslavy silvestra a my ideme k mojej sestre, tak aspon tu vám zaželám:
Nech vaša cesta v r. 2016 vedie až za horizont vašich túžob it is perfect
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  regina So 2 január 2016 - 8:57

Konečne,

po dlhom čase som mala normálny kvalitný spánok nielenže bez liekov ale bol aj dosť dlhý - od 22,00 do 7.50. Vonku máme napadaný sneh, suchý mrazivý vzduch - pravú zimu. Chcelo by to poobede nejakú prechádzku. Dnes sme k nám pozvali svokru 7 nevidela som ju 2 týždne. Manžel bol za nou niekolkokrát, vždy sa na mna vypytovala, najprv nechápala akože som chorá, že čo mi je, až manžel podráždene reagoval: "ved ona je chorá stále, ved je invalidná a teraz je jej horšie..." Takže idem variť kompletný obed. Pozvali sme k nám aj švagrovcov, no manželova sestra sa k tomu vôbec ale vôbec nevyjadrila - proste absolutne žiadna reakcia. Za to na večer k nám príde moja sestra s rodinou - s nimi je veselo, zahráme nejaké spoloč. hry. Takže tolko moje očakávania pre dnešný den.
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  xkrchnav So 2 január 2016 - 10:21

Už niekoľký deň hneď po vstaní si trošku zalietam vesmírom... (Elite: Dangerous). Voči vašim ránam a účelom dní je to detinské a hracie si... ale... využívam kým je voľno. Až bude práca, už také rána nebudú. A čí to škodí? Možno áno. Musím si dávať mieru. Že max nejaký čas... lebo podráždenosť pravda bola pozorovaná sem tam po dlhšom hraní. Takže sa cvičím v tom si to odoprieť a odosobniť sa a proste to vypnúť aj keď mám náklad naložený na dlhú cestu... pokračovať sa dá predsa za pár dní...
xkrchnav
xkrchnav
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1600
Reputácia Reputácia : 142
Dátum registrácie : 19.08.2012
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : Adamov, ČR

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

http://krizovatkaduse.osvobodse.cz
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Meretseger So 2 január 2016 - 10:51

Vidíš, X, a preto sa oplatí hrať TR, vystrieľaním nevinných opičiek a strážcov múzea si vyventiluješ všetko zlé Very Happy (TR! TR! TR! Do nového roka čo najviac TR!)

Aby som nespamovala, vstala som pred ôsmou, pretože si robím glykemický profil. Ráno 15 mmol/l, teraz 21 mmol/l very sad2 Nakopať ma za to. Ale zlepším sa, sľubujem. (Hlavne sama sebe.)
A ako, Jožin, píšeš, že po ráne hráš, tak ja hneď po ráne tiež zasadnem k počítaču, ale makám na blogu. Záávisláák Very Happy Ale tak vypláca sa a som hrozne happy. Akurát je to ako Otesánek, týždeň tam nič nepridávaš, a už klesá týždenná návštevnosť o 100. Zlepším sa, sľubujem. (Vám všetkým.)
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Meretseger So 9 január 2016 - 11:02

Prave som vstala affraid Embarassed To mam z toho, ze ponocujem a potom teda dospavam. Brr. A hor sa na... neviem... blog? Very Happy
Meretseger
Meretseger
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 967
Reputácia Reputácia : 224
Dátum registrácie : 18.09.2015

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F33, F60.31
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Brintellix, Lamotrigin, Trittico

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  regina Št 21 január 2016 - 9:04

Pred pol hodinkou som práve vstala. dnes budem mať veselší deň ako bežne. Pristala som na to, že syn môže zostať doma zo školy na moju ospravedlnenku. Môže tak učiniť 5x za polroka, koniec polroka je tu a on ospravedlnenky rodiča ešte nevyčerpal. Dnes v škole nič také nemá a chce si doma oddýchnuť. Tak deň strávime spolu. Ešte spí a ani ja som nemusela skoro ráno vstávať.
Idem pomaly odpratať sneh, nakrmiť zvieratá, variť, trochu by som chcela aj upratať, určite si pozrieme komedialny serial, ktorý spolu pozerávame, pojdeme na prechádzku...
Ak sa mu podarí opraviť mi repráky k PC (nejde zvuk), tak večer prídem na zello - rada by som.
Majte pekný deň, kamaráti!
regina
regina
V.I.P. Bronze
V.I.P. Bronze

Počet príspevkov : 653
Reputácia Reputácia : 292
Dátum registrácie : 05.09.2011

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: schizoafektivna porucha
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Práve som vstal Empty Re: Práve som vstal

Odoslať  Tuto So 30 január 2016 - 17:15

Tak, práve som vstal po podriemavaní v posteli. Padlo mi to, sakra, vhod. Síce som dnes porušil spánkovú hygienu, veľa spánku som si zaslúžil a pomohlo mi to. Trochu som sa zľakol po zobudení, že som zase prespal Víkendové Zello o osemnástej, ale našťastie to bolo OK. A tak... "Akp." porobené okolo obeda, takže mám deň pre seba.
Tuto
Tuto
Tuto
V.I.P. Inventár
V.I.P. Inventár

Počet príspevkov : 4785
Reputácia Reputácia : 773
Dátum registrácie : 19.09.2010
Bydlisko Bydlisko : Západ Slovenska

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Amisulprid, Haloperidol (aj depot), Akineton (aj depot), Alventa, Lithium, Gerodorm (podľa potreby),

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 1 z 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore